שרשור הכוונה ומודיעין 8/9-14/9

arseny92

Well-known member
מנהל

arseny92

Well-known member
מנהל
שילוב חוזים 917 ו-756 ונסיעה דרך באר שבע

מהי הדרך הזולה לנסיעה באותו יום ר"ג אילת וחזרה
ברשותי רב קו עם פרופיל סטודנט.

תודה
שילוב חוזים 917 ו-756 ונסיעה דרך באר שבע

arseny92

Well-known member
מנהל
אך תלוי כמה נסיעות עירוניות אתה צריך בגוש דן ובאילת

אך תלוי כמה נסיעות עירוניות אתה צריך בגוש דן ובאילת
כי עם הנחת 33% סטודנט, שימוש בערך צבור כנראה יהיה עדיין זול יותר, ואפשר ישר עם 390 מתל אביב
&nbsp
אז 5.90 ע"צ בגוש דן עם מעבר שעתי (ועוד פעם בחזור), 70.00 ע"צ פעמיים לקו הבינעירוני הלוך וחזור, ו-4.20 ע"צ לכל נסיעה (ניקח לדוגמה שתי נסיעות) ללא מעברים באילת (או אפשר חופשי יומי אילת ב-₪6.70) מינוס 33% הנחת פרופיל זה יהיה ₪107.334 בכסף נקי או 160.20 ביתרת ערך צבור, כאשר חוזים 917+756 יחד זה ₪110
&nbsp
הזמנת מקום שמור עם תשלום ברב-קו אפשרית רק דרך אפליקציה של אגד (לרשום את מספר ההזמנה המאושרת בכ"א ללא חיוב), לפני הנסיעה בבינעירוני יש לקחת את שובר המקום השמור מהאילתומט במספר ההזמנה, עליו יהיה רשום שהתשלום על הנסיעה יהיה ע"י רב-קו טעון

מה הדרך הנוחה יותר מת"א לב"ש?

צריך להגיע מחר בבוקר מת"א לב"ש.
מתלבט בין רכבת+אוטובוס בתוך ב"ש או קו 380 ישיר שיוריד אותי 200 מטר מהיעד.
&nbsp
אני בעיקר מודאג מצפיפות באוטובוס. אני נוסע עם תיק עבודה, וכשהאוטובוס מלא זה מאוד לא נוח לשבת עם התיק על הברכיים כל הנסיעה. אז הנסיעה ברכבת ארוכה יותר אבל מרווחת יותר.
מישהו יודע איך נראה 380 בבוקר בכיוון הזה?

olli3

New member
מנהל
380 ריק למדיי. אפשר להתרווח בלי בעיה.

צריך להגיע מחר בבוקר מת"א לב"ש.
מתלבט בין רכבת+אוטובוס בתוך ב"ש או קו 380 ישיר שיוריד אותי 200 מטר מהיעד.
&nbsp
אני בעיקר מודאג מצפיפות באוטובוס. אני נוסע עם תיק עבודה, וכשהאוטובוס מלא זה מאוד לא נוח לשבת עם התיק על הברכיים כל הנסיעה. אז הנסיעה ברכבת ארוכה יותר אבל מרווחת יותר.
מישהו יודע איך נראה 380 בבוקר בכיוון הזה?
380 ריק למדיי. אפשר להתרווח בלי בעיה.

DRORIKO8

New member
שלום

שלום
אני צריך להגיע מרכבת האוניברסיטה לדרך רמתיים בכניסה לגני עם(איפה שהג׳פניקה) באיזה תחנת רכבת כדאי לי לרדת ואיזה אוטובוס לקחת משם. תודה.

olli3

New member
מנהל
או רכבת לפ"ת סגולה או לרענה דרום

שלום
אני צריך להגיע מרכבת האוניברסיטה לדרך רמתיים בכניסה לגני עם(איפה שהג׳פניקה) באיזה תחנת רכבת כדאי לי לרדת ואיזה אוטובוס לקחת משם. תודה.
או רכבת לפ"ת סגולה או לרענה דרום
מסגולה (יוצאים לכביש הראשי, לצד השני של הכביש) קווי אגד וקווי חברת קווים לצומת גני עם. אותו הדבר מרעננה דרום, עוברים למסוף צומת רעננה ועולים משם על הקוים שנוסעים לכיוון פתח תקווה.

Ccyclist

Well-known member
הצומת מרוחקת כ 2 ק"מ מהקניון שנמצא בתוך השכונה.

אם האוטובוס עוצר בתחנה של צומת רמות זה קרוב לקניון?
הצומת מרוחקת כ 2 ק"מ מהקניון שנמצא בתוך השכונה.
צומת רמות היא צומת על כביש ראשי מחוץ לשכונה. עדיף לקחת אוטובוס שנכנס לשכונה ועוצר ליד הקניון כמו בהכוונה.

למעלה