שרשור הכוונה ומודיעין 21/7-27/7

מצב
הנושא נעול.
רשמת אין פקקים לצפונה, באיזה כביש ומהיכן להיכן?

בשעות הבוקר אין פקקים לכיוון צפון, אבל יש פקקים בכביש 5.
לכן, ככל הנראה לא הייתי בוחר לנסוע דרך צומת גלילות.
&nbsp
אופציה אחרת תהיה לנסוע עם 641 של קווים שמשום מה שכחתי אותו עד מחלף נתניה, שם יש לבצע החלפה לכל הקווים שכשתבתי שעוצרים גם באולגה. ההליכה בין התחנות במחלף נתניה תיקח כ4-5 דקות כולל המתנה ברמזורים. 641 הוא מאסף כמו 921 ולכן יכול להיות שהנסיעה עימו לעומת 947 לא תועיל מבחינת זמן, למרות הכניסה של 947 למרכזית נתניה. ויכול להיות ש641 יהיה יעיל יותר - צריך לבדוק זאת.
רשמת אין פקקים לצפונה, באיזה כביש ומהיכן להיכן?

אם אעלה לאוטובוס 149 ב 6:23 מת. מרכזית כפר סבא ללוינסקי

יש שתי אופציות נסיעה טובות>>>
947 אגד לצומת אולגה והחלפה באותה תחנה ל826/836 אגד, 980/989 נתיב אקספרס. אציין כי קו 980 עוצר רק בצומת המושבה, קו 989 עוצר רק בצומת יקנעם עילית (תחנת מסעף איזור תעשיה) ובצומת המושבה. 836 אגד עוצר רק במחלף אליקים ובצומת יקנעם עילית ו826 עוצר בכל המקומות האלו.

אופציה שנייה - 149/349 מטרופולין לצומת גלילות והחלפה ל826 אגד בסככות שבצומת עצמו (לחצות לצד השני ולפנות שמאלה) או להמשיך תחנה אחת למכללת לוינסקי, לעבור באמצעות הגשר לצד השני ולעלות משם על 826/836 אגד. נסיעה עד צומת גלילות הינה בתעריף נמוך יותר מנסיעה למכללת לוינסקי, אלא אם כן אתה גם ככה רוכש חופשי יומי (אם משתלם לך) ואז אין רלוונטיות.

בגדול, מה יצא יותר מהר תלוי בשעת הנסיעה. בשעות בהן פקוק מתל אביב צפונה עד איזור נתניה-חדרה, לא הייתי בוחר לנסוע דרך גלילות. בשעות אחרות כדאי לקחת בחשבון כי מכיוון ש947 נכנס למרכזית נתניה, יש שעות שנסיעה דרך גלילות תהיה מהירה יותר, מה גם שמדובר בתדירות ברורה יותר שאפשר להתכוונן עליה (אוטובוס שיוצא מכפר סבא, אתה יודע מתי הוא יוצא, כנ"ל אוטובוס שיוצא מתל אביב, תוך כ-15-20 דקות מגיע לגלילות), בעוד 947 שיוצא מירושלים, נתון ההגעה שלו לרעננה משתנה לכאן או לכאן...

בכל מקרה, 921 אינו מומלץ. הוא נוסע כל הדרך על כביש 4, דרך חדרה עצמה, הדבר לוקח זמן רב למדיי עקב תחנות עצירה רבות ותנועת נוסעים ערה למדיי העולה/יורדת בתחנות אלו.
אם אעלה לאוטובוס 149 ב 6:23 מת. מרכזית כפר סבא ללוינסקי
לדעתי בבוקר מוקדם יש פחות פקקים.

תודה, הסתדר

יש שתי אופציות נסיעה טובות>>>
947 אגד לצומת אולגה והחלפה באותה תחנה ל826/836 אגד, 980/989 נתיב אקספרס. אציין כי קו 980 עוצר רק בצומת המושבה, קו 989 עוצר רק בצומת יקנעם עילית (תחנת מסעף איזור תעשיה) ובצומת המושבה. 836 אגד עוצר רק במחלף אליקים ובצומת יקנעם עילית ו826 עוצר בכל המקומות האלו.

אופציה שנייה - 149/349 מטרופולין לצומת גלילות והחלפה ל826 אגד בסככות שבצומת עצמו (לחצות לצד השני ולפנות שמאלה) או להמשיך תחנה אחת למכללת לוינסקי, לעבור באמצעות הגשר לצד השני ולעלות משם על 826/836 אגד. נסיעה עד צומת גלילות הינה בתעריף נמוך יותר מנסיעה למכללת לוינסקי, אלא אם כן אתה גם ככה רוכש חופשי יומי (אם משתלם לך) ואז אין רלוונטיות.

בגדול, מה יצא יותר מהר תלוי בשעת הנסיעה. בשעות בהן פקוק מתל אביב צפונה עד איזור נתניה-חדרה, לא הייתי בוחר לנסוע דרך גלילות. בשעות אחרות כדאי לקחת בחשבון כי מכיוון ש947 נכנס למרכזית נתניה, יש שעות שנסיעה דרך גלילות תהיה מהירה יותר, מה גם שמדובר בתדירות ברורה יותר שאפשר להתכוונן עליה (אוטובוס שיוצא מכפר סבא, אתה יודע מתי הוא יוצא, כנ"ל אוטובוס שיוצא מתל אביב, תוך כ-15-20 דקות מגיע לגלילות), בעוד 947 שיוצא מירושלים, נתון ההגעה שלו לרעננה משתנה לכאן או לכאן...

בכל מקרה, 921 אינו מומלץ. הוא נוסע כל הדרך על כביש 4, דרך חדרה עצמה, הדבר לוקח זמן רב למדיי עקב תחנות עצירה רבות ותנועת נוסעים ערה למדיי העולה/יורדת בתחנות אלו.
תודה, הסתדר

נסעתי בקו 149 עד לוינסקי, עברתי לתחנה ממול בגשר הולכי רגל (מאריך זמן הליכה מאשר לחצות בכביש ואת הגדר באמצע ומסוכן), לקחתי קו 826 עד צומת מסעף אזואר התעשיה יקנעם, היה מהיר, ביום שישי לא היו פקקים בבוקר.
וממסעף ביקנעם הלכתי ברגל לרחוב התמר.
&nbsp
סה"כ לקח כשעה ו 50 דקות.
&nbsp
הופתעתי שהקו פונה ימינה לבסיס צבאי באזור גלילות מה שלא היה פעם שהקו היה של דן, המשיך ישר לצומת גלילות.

olli3

New member
מנהל
826 עוצר גם ברחוב התמר, תחנה אחת לפני מסעף איזור תעשיה.

תודה, הסתדר

נסעתי בקו 149 עד לוינסקי, עברתי לתחנה ממול בגשר הולכי רגל (מאריך זמן הליכה מאשר לחצות בכביש ואת הגדר באמצע ומסוכן), לקחתי קו 826 עד צומת מסעף אזואר התעשיה יקנעם, היה מהיר, ביום שישי לא היו פקקים בבוקר.
וממסעף ביקנעם הלכתי ברגל לרחוב התמר.
&nbsp
סה"כ לקח כשעה ו 50 דקות.
&nbsp
הופתעתי שהקו פונה ימינה לבסיס צבאי באזור גלילות מה שלא היה פעם שהקו היה של דן, המשיך ישר לצומת גלילות.
826 עוצר גם ברחוב התמר, תחנה אחת לפני מסעף איזור תעשיה.

אופיר91

New member
לייב פארק ראשל"צ

לייב פארק ראשל"צ
היי,

יש לי כרטיסים להופעה בלייב פארק ולצערי אני לא נייד, ככה שאני חייב להתנייד בתחבורה ציבורית מאזור השרון להופעה.

חשבתי לנסוע ברכבת - משה דיין יותר קרוב למקום? ומשם איך הדרך הכי קצרה מבחינת קווי אוטובוס למשל שקרובים לתחנת רכבת ומגיעים לפארק?

אני בטוח שבסיום ההופעה לא תהייה שום תחבורה ציבורית (רכבת) ואהיה חייב לקחת מונית חזרה. שמתם לב אם יש באזור מוניות או שצריך להיעזר בגט טקסי?

לא בא לי שההופעה תסתיים בסוף בבאסה רק בגלל חיפושים אחרי דרך חזרה הביתה בתחב"צ.

תודה לעוזרים :)

olli3

New member
מנהל
אז ככה>>>

לייב פארק ראשל"צ
היי,

יש לי כרטיסים להופעה בלייב פארק ולצערי אני לא נייד, ככה שאני חייב להתנייד בתחבורה ציבורית מאזור השרון להופעה.

חשבתי לנסוע ברכבת - משה דיין יותר קרוב למקום? ומשם איך הדרך הכי קצרה מבחינת קווי אוטובוס למשל שקרובים לתחנת רכבת ומגיעים לפארק?

אני בטוח שבסיום ההופעה לא תהייה שום תחבורה ציבורית (רכבת) ואהיה חייב לקחת מונית חזרה. שמתם לב אם יש באזור מוניות או שצריך להיעזר בגט טקסי?

לא בא לי שההופעה תסתיים בסוף בבאסה רק בגלל חיפושים אחרי דרך חזרה הביתה בתחב"צ.

תודה לעוזרים :)
אז ככה>>>
קודם כל, יש קו 501 של קווים שיוצא משוהם דרך צומת אל על ישירות לראשון לציון ומגיע עד לסופרלנד, שזה הכי קרוב ללייב פארק.
&nbsp
כדי להתחבר ל501, אתה רק צריך לנסוע עם 947 של אגד או 444 של קווים עד לצומת אל על ושם להחליף ל501. בכיוון ההפוך אומנם 501 עובד עד מאוחר (קו שעובד גם לאחר חצות), אבל הוא לא כל כך יועיל לך כי מצומת אל על לא יהיה לך איך לחזור הביתה...
&nbsp
ברכבת, עד תחנת משה דיין, משם באמצעות קווים 6,7 אגד עד ליס פלאנט. בשעות הלילה פועלים במקום מספר קווי לילה שיוכלו לסייע, בינהם 273, 425 של אגד לתל אביב (במסלולים שונים), הם חולפים על פני תחנת הרכבת משה דיין אך לא עוצרים בה כי אין שם תחנה פיזית. כך גם עוד קווים שונים כמו 220,221. כך שניתן לרדת במרחק הליכה מסויים מתחנת הרכבת ויש בה שירות בשעות הלילה לתל אביב אך כבר עדיף לנסוע עם 273 או 425 לתל אביב, יצא הרבה יותר נוח ומהיר.

אופיר91

New member
בהמשך...

אז ככה>>>
קודם כל, יש קו 501 של קווים שיוצא משוהם דרך צומת אל על ישירות לראשון לציון ומגיע עד לסופרלנד, שזה הכי קרוב ללייב פארק.
&nbsp
כדי להתחבר ל501, אתה רק צריך לנסוע עם 947 של אגד או 444 של קווים עד לצומת אל על ושם להחליף ל501. בכיוון ההפוך אומנם 501 עובד עד מאוחר (קו שעובד גם לאחר חצות), אבל הוא לא כל כך יועיל לך כי מצומת אל על לא יהיה לך איך לחזור הביתה...
&nbsp
ברכבת, עד תחנת משה דיין, משם באמצעות קווים 6,7 אגד עד ליס פלאנט. בשעות הלילה פועלים במקום מספר קווי לילה שיוכלו לסייע, בינהם 273, 425 של אגד לתל אביב (במסלולים שונים), הם חולפים על פני תחנת הרכבת משה דיין אך לא עוצרים בה כי אין שם תחנה פיזית. כך גם עוד קווים שונים כמו 220,221. כך שניתן לרדת במרחק הליכה מסויים מתחנת הרכבת ויש בה שירות בשעות הלילה לתל אביב אך כבר עדיף לנסוע עם 273 או 425 לתל אביב, יצא הרבה יותר נוח ומהיר.
בהמשך...
קודם כל תודה OLLI על התשובה המפורטת.

במידה ובכיוון הראשון אסע ברכבת (נסיעה נוחה יותר מאשר להחליף אוטובוסים), אז מיס פלאנט זה הרבה ללכת ברגל לפארק?

בסופו של דבר אני צריך להגיע חזרה לכפר סבא ככה שנראה לי שאם אקח את קווים 425\273 לתל אביב זה לא יעזור לי לנקודה הסופית, נכון?
ד"א מאיפה הקווים האלה אוספים?

olli3

New member
מנהל
גם לא מעט ממי שיבואו עם רכב יחנו ביס פלאנט

בהמשך...
קודם כל תודה OLLI על התשובה המפורטת.

במידה ובכיוון הראשון אסע ברכבת (נסיעה נוחה יותר מאשר להחליף אוטובוסים), אז מיס פלאנט זה הרבה ללכת ברגל לפארק?

בסופו של דבר אני צריך להגיע חזרה לכפר סבא ככה שנראה לי שאם אקח את קווים 425\273 לתל אביב זה לא יעזור לי לנקודה הסופית, נכון?
ד"א מאיפה הקווים האלה אוספים?
גם לא מעט ממי שיבואו עם רכב יחנו ביס פלאנט
ככה זה באיזור הזה בזמן הופעות... כך שיש קצת הליכה אבל זה מה שיש.
&nbsp
קווי לילה קיימים גם מתל אביב לכפר סבא, עליך לבצע החלפה באחת מנקודות ההשקה בין קווים 273 או 425 לקו 231 של מטרופולין.
&nbsp
מקו 425 עליך לרדת בתחנת אלנבי/לילינבלום ומאותה תחנה אתה ממשיך עם 231 לכפר סבא.
&nbsp
לקו 273 וקו 231 יש תחנות משותפות רבות באלנבי, קינג ג'ורג' ודיזינגוף כך שתוכל להחליף בכל אחת מתחנות אלו בין הקווים. שים לב שיש תחנות שלא כל אחד מהם עוצר בהן. למשל תחנה ש231 עוצר בה אך 273 רק חולף דרכה ולא עוצר בה.
&nbsp
על 273 ו425 עולים מהיס פלאנט.

Ccyclist

Well-known member
₪900 בפרופיל רגיל. מקור: אפליקציית הרב-קו

עלות חופשי חודשי ארצי
עזרה: כמה עולה חופשי חודשי ארצי בתחבורה ציבורית (כל האיזורים). תודה, עופר
₪900 בפרופיל רגיל. מקור: אפליקציית הרב-קו
חבל שאין שבועי. היה יכול לחסוך התעסקויות בחופשת פנים. יש גם יומי כל הארץ ב ₪60.

nox120

New member
וגם שאגד גובים תשלום בנסיעות מעבר לצומת הערבה, בניגוד לחוק.

דודי גג

New member
מתחנת הרכבת קרית מלאכי יואב לקרית מלאכי

מתחנת הרכבת קרית מלאכי יואב לקרית מלאכי
האם יש אוטובוס מתחנת הרכבת קרית מלאכי יואב לקרית מלאכי ?
אם כן - מה מס' הקו ?
תודה!

N641

New member
מתחנת רכבת מרכז אל היישוב

טל אל, בגליל.
האם חוזה של גוש דן - חיפה (קוד שיתוף 919) יספיק?
&nbsp
ואם לא, באיזו טבעת נכלל היישוב?

XrayCharlie

New member
הישוב בטבעת 2.1 של חיפה (עכו) ולכן 919 מספיק

טל אל, בגליל.
האם חוזה של גוש דן - חיפה (קוד שיתוף 919) יספיק?
&nbsp
ואם לא, באיזו טבעת נכלל היישוב?
הישוב בטבעת 2.1 של חיפה (עכו) ולכן 919 מספיק

מצב
הנושא נעול.
למעלה