התקדמות הבניה של תחנת השלום (המסוף החדש)

מצב
הנושא נעול.

matrix200200

Active member

שבתשתיות פרסם תמונה שבה נראה חלק ראשון ממבנה הגג כבר מותקן על התחנה.
הייתכן שהיינו פסימיים מדי ובכל זאת, הסוף של הבניה יותר קרוב ממה שחשבנו?

Bus Nerd

Active member
אני נוטה להאמין לתוכנית העבודה של משרד התחבורה

שבתשתיות פרסם תמונה שבה נראה חלק ראשון ממבנה הגג כבר מותקן על התחנה.
הייתכן שהיינו פסימיים מדי ובכל זאת, הסוף של הבניה יותר קרוב ממה שחשבנו?
אנחנו בישראל. מתי שמעת כאן על פרויקטים שמסתיימים לפני הזמן הרשמי? זה כמעט אף פעם לא קורה, תמיד זה באיחור ובאופן נדיר זה בזמן שהוכרז.

לפי התמונה בשבתשתיות יש כרגע חצי מסגרת של הגג. צריך להשלים את כל המסגרת, לחבר לה את הזכוכיות, להקים את קופסת הזכוכית בתוך התחנה (שמתי לב בצד הצפוני של השלום, בנוסף לקירות יש ממש קופסה שעשויה מזכוכית מסביב - כנראה על זה דיברו בתוכנית העבודה של המשרד), ואז כמובן מערכות איוורור/מיזוג, כיבוי אש, חשמל, ולידטורים - שכרגע אין שם וכנראה לא יכולים לעבוד עליהם במקביל עם הגג מסיבות בטיחותיות?

בקיצור, ייקח עוד זמן.

GLSRA

Active member
משהו יכול להזכיר למתי מתוכננת הפתיחה של תחנת השלום "החדשה"

אנחנו בישראל. מתי שמעת כאן על פרויקטים שמסתיימים לפני הזמן הרשמי? זה כמעט אף פעם לא קורה, תמיד זה באיחור ובאופן נדיר זה בזמן שהוכרז.

לפי התמונה בשבתשתיות יש כרגע חצי מסגרת של הגג. צריך להשלים את כל המסגרת, לחבר לה את הזכוכיות, להקים את קופסת הזכוכית בתוך התחנה (שמתי לב בצד הצפוני של השלום, בנוסף לקירות יש ממש קופסה שעשויה מזכוכית מסביב - כנראה על זה דיברו בתוכנית העבודה של המשרד), ואז כמובן מערכות איוורור/מיזוג, כיבוי אש, חשמל, ולידטורים - שכרגע אין שם וכנראה לא יכולים לעבוד עליהם במקביל עם הגג מסיבות בטיחותיות?

בקיצור, ייקח עוד זמן.

כדאי לשאול את שר משפט התורה בתחבורה החדש

השאלה מה יהיה תכנון העבודה בתחנה (ובכלל בפרויקטי תחבורה) מעתה והלאה לפי משפט התורה.

matrix200200

Active member
במקרה דנן, לא נראה לי שעניין עבודות בשבת הוא חלק משמעותי

השאלה מה יהיה תכנון העבודה בתחנה (ובכלל בפרויקטי תחבורה) מעתה והלאה לפי משפט התורה.
במקרה דנן, לא נראה לי שעניין עבודות בשבת הוא חלק משמעותי
עובדה שלא שמענו על זה שום רעש עד עצם היום הזה (בניגוד לגשר יהודית).
גם אם עובדים בשבת, לא מדובר בעבודות מהסוג שניתן לעשות רק בשבת.
ככה שלפי הלו"ז לפחות, אני לא רואה שום בעיה.
גם אם אני לא טועה קבלן עבודה שם בכלל לא יהודי וקרוב לוודאי גם רוב הפועלים.
תאמין לי שאם הוא ירצה לעשות רעש מעניין עבודה השבת, הוא ימצא מטרה יותר סקסית מתחנת השלום.
אני דווקא הייתי חושש יותר לעניין עבודות בקו האדום (שם כבר היתה התנגשות עם עיריית בני ברק).

matrix200200

Active member
אין לך לב

בקיצור, ייקח עוד זמן.
אין לך לב

תן לחלום לרגע לפחות

וברצינות, אתה כנראה צודק, אבל למען הצדק יש לומר שיש דברים באותה תוכנית שהסתיימו לפני הזמן (למשל שלבים מסוימים בבניית הקו האדום.
אז אני אשמור קצת תקווה.
כמובן לא הרבה, כי כנראה שאתה צודק בכל זאת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה