מכרזים לתחצ

מצב
הנושא נעול.

0bama11

New member
מכרזים לתחצ

מכרזים לתחצ
האם יש חדש בהקשר למיכרז על קווי נתניה פנימי ,שמפעיל כיום אגד תעבורה ?

אורי404

New member
בנוגע למכרזים, ניתן להבין שמכרזים 'הופשרו'?

מכרזים לתחצ
האם יש חדש בהקשר למיכרז על קווי נתניה פנימי ,שמפעיל כיום אגד תעבורה ?
מכרז שומרון הוקפא ונדמה לי, שגם שני המכרזים בבית שמש והמכרז של רהט והסביבה. המכרז או המכרזים הוקפאו, בגלל המחלוקת בכל הקשור למפעלי ההרבה בארץ.

מאז יצאו מכרזים, כמו המכרז על ה"מטרונית" בחיפה רבתי (שעמוד השדרה פרסם כאן. מופיע בדף הזה) ומכרזים בירושלים. לאור הוצאת המכרזים, האם המכרזים של השומרון (ואולי גם רהט ובית שמש) חזרו להליך תחרות?

מעבר לזה צפויים מכרזים נוספים לצאת במהלך 2019 ו-2020?

שים לב שמאז הפרסום של מכרזי בית שמש ופרוזדור ירושלים

מכרז שומרון הוקפא ונדמה לי, שגם שני המכרזים בבית שמש והמכרז של רהט והסביבה. המכרז או המכרזים הוקפאו, בגלל המחלוקת בכל הקשור למפעלי ההרבה בארץ.

מאז יצאו מכרזים, כמו המכרז על ה"מטרונית" בחיפה רבתי (שעמוד השדרה פרסם כאן. מופיע בדף הזה) ומכרזים בירושלים. לאור הוצאת המכרזים, האם המכרזים של השומרון (ואולי גם רהט ובית שמש) חזרו להליך תחרות?

בדצמבר 2017 (!!!) פורסמו כבר הרבה מכרזים שציינת אבל לא פורסמה זכייה באף מכרז. ההקפאה אינה על פרסום מכרזים אלא על פרסום תוצאותיהם.
ובמכרזים שמפורסמים בתקופה הזו יש סעיף די סתמי לגבי ההצטיידות באוטובוסים.
כשנראה פרסום של זכייה נדע שההקפאה הופשרה.

ב-2019 צפוי להתפרסם מכרז לקווים העירוניים בנתניה.

אורי404

New member
בהחלט לא נסתר מעיניי כל מה שכתבת. בגלל זה השאלה/תהייה למצב

בדצמבר 2017 (!!!) פורסמו כבר הרבה מכרזים שציינת אבל לא פורסמה זכייה באף מכרז. ההקפאה אינה על פרסום מכרזים אלא על פרסום תוצאותיהם.
ובמכרזים שמפורסמים בתקופה הזו יש סעיף די סתמי לגבי ההצטיידות באוטובוסים.
כשנראה פרסום של זכייה נדע שההקפאה הופשרה.

ב-2019 צפוי להתפרסם מכרז לקווים העירוניים בנתניה.
נראה רק מתי נראה פרסום על זכייה במכרזים הנ"ל.
ידוע לי התכנון לפרסום מכרז נתניה-עירוני. אלא אם יש תכנון להוציא מכרזים נוספים במהלך 2019.

לא לפי תוכנית התחרות שמשרד התחבורה פירסם, אבל יש מכרזים

נראה רק מתי נראה פרסום על זכייה במכרזים הנ"ל.
ידוע לי התכנון לפרסום מכרז נתניה-עירוני. אלא אם יש תכנון להוציא מכרזים נוספים במהלך 2019.
שמתפרסמים שלא בהתאם לתוכנית התחרות.
מכרז המטרונית למשל היה מתוכנן להתפרסם רק ב-2023 לפי תוכנית התחרות והוא התפרסם עכשיו.
לפי תוכנית התחרות המפורסמת, ב-2019 מתוכנן רק מכרז נתניה עירוני וב-2020 לא מתוכנן אף מכרז.
מכרז אחד לא אוטובוסי שייתכן שיתפרסם בשנתיים הקרובות זה המכרז להפעלת הרכבת הקלה בין חיפה-לנצרת ויש גם את המכרזים הרב-שלביים של נת"ע להפעלת הקווים הירוק והסגול ומכרז/ים להפעלת קווי הרכבת הקלה בירושלים.

אורי404

New member
מה שגם לי היה זכור

שמתפרסמים שלא בהתאם לתוכנית התחרות.
מכרז המטרונית למשל היה מתוכנן להתפרסם רק ב-2023 לפי תוכנית התחרות והוא התפרסם עכשיו.
לפי תוכנית התחרות המפורסמת, ב-2019 מתוכנן רק מכרז נתניה עירוני וב-2020 לא מתוכנן אף מכרז.
מכרז אחד לא אוטובוסי שייתכן שיתפרסם בשנתיים הקרובות זה המכרז להפעלת הרכבת הקלה בין חיפה-לנצרת ויש גם את המכרזים הרב-שלביים של נת"ע להפעלת הקווים הירוק והסגול ומכרז/ים להפעלת קווי הרכבת הקלה בירושלים.
מה שגם לי היה זכור
לגבי ה"מטרונית", גם היה לי זכור שבעוד מספר שנים עתיד להתפרסם המכרז. כשהעלית (עמוד השדרה) הודעה על המכרז, מעט התפלאתי על כך. בגלל שזכרתי, שרק המכרז העירוני בנתניה ב-2019 עתיד לצאת ושב-2020 לא מתוכנן כל מכרז, ניסיתי לברר האם ייתכן למכרזים נוספים, במהלך השנתיים הקרובות.

לגבי מכרז המטרונית יש לי השערה:

מה שגם לי היה זכור
לגבי ה"מטרונית", גם היה לי זכור שבעוד מספר שנים עתיד להתפרסם המכרז. כשהעלית (עמוד השדרה) הודעה על המכרז, מעט התפלאתי על כך. בגלל שזכרתי, שרק המכרז העירוני בנתניה ב-2019 עתיד לצאת ושב-2020 לא מתוכנן כל מכרז, ניסיתי לברר האם ייתכן למכרזים נוספים, במהלך השנתיים הקרובות.
לגבי מכרז המטרונית יש לי השערה:
דן בצפון החלה להפעיל את שלושת הקווים באוגוסט 2013.
עברו כשש שנים מאז תחילת ההפעלה. להערכתי תוכנית התחרות הייתה מבוססת על הארכת ההפעלה של הקווים בידי דן בצפון.
שתי סיבות עולות לי לראש לשינוי: 1. משרד התחבורה החליט לא להאריך את הרשיון של דן בצפון כדי לצמצם את היקף הפעילות של דן, 2. דן עצמה לא מעוניינת בהארכה או שמעדיפה לוותר על הפעילות באזור חיפה מאשר באזורים אחרים.
העובדה שדן וחברות בנות שלה מנועות מלהתמודד במכרז מחזקת את ההשערה שלי לגבי הסיבות הללו.

במקרה מצאתי משהו מעניין

במקרה מצאתי משהו מעניין
בסוף ינואר הרשות הארצית לת"צ פירסמה קול קורא שמבקש את התייחסות הציבור להחלת מנגנונים של העדפת יצור מקומי במסגרת הפעלת קווי שירות בתחבורה ציבורית
[URL]https://www.gov.il/he/departments/publications/Call_for_bids/replacing_mechanisms_of_preference_for_local_production_within_the_operation_of_service_lines[/URL]

[URL]https://www.gov.il/BlobFolder/rfp/replacing_mechanisms_of_preference_for_local_production_within_the_operation_of_service_lines/he/%D7%A8%D7%9B%D7%A9%20%D7%92%D7%95%D7%9E%D7%9C%D7%99%D7%9F.pdf[/URL]

בגלל טעות במתן תיאור לקובץ ה-PDF גיליתי עוד משהו מעניין בקשר למכרז אשכול רהט (שלא קשור ישירות לתוכן הקובץ עצמו).
תיאור הקובץ: "עותק של מענה לפניית חברת דן מיום 25.11.2018 בעניין מניעת השתתפותם במכרז אשכול רהט"
כלומר, דן פנתה למשרד התחבורה בקשר למניעת השתתפותה במכרז.

(לפעמים צריך חושים מודיעיניים כדי לגלות דברים שמשרדי הממשלה לא חושפים לציבור אבל בעידן האינטרנט צצים לעיתים לגמרי במקריות)

אורי404

New member
על הדברים, שמצאת ועל ההסברים

במקרה מצאתי משהו מעניין
בסוף ינואר הרשות הארצית לת"צ פירסמה קול קורא שמבקש את התייחסות הציבור להחלת מנגנונים של העדפת יצור מקומי במסגרת הפעלת קווי שירות בתחבורה ציבורית
[URL]https://www.gov.il/he/departments/publications/Call_for_bids/replacing_mechanisms_of_preference_for_local_production_within_the_operation_of_service_lines[/URL]

[URL]https://www.gov.il/BlobFolder/rfp/replacing_mechanisms_of_preference_for_local_production_within_the_operation_of_service_lines/he/%D7%A8%D7%9B%D7%A9%20%D7%92%D7%95%D7%9E%D7%9C%D7%99%D7%9F.pdf[/URL]

בגלל טעות במתן תיאור לקובץ ה-PDF גיליתי עוד משהו מעניין בקשר למכרז אשכול רהט (שלא קשור ישירות לתוכן הקובץ עצמו).
תיאור הקובץ: "עותק של מענה לפניית חברת דן מיום 25.11.2018 בעניין מניעת השתתפותם במכרז אשכול רהט"

(לפעמים צריך חושים מודיעיניים כדי לגלות דברים שמשרדי הממשלה לא חושפים לציבור אבל בעידן האינטרנט צצים לעיתים לגמרי במקריות)
על הדברים, שמצאת ועל ההסברים
12.2 היה לפני חודש. מעניין איך הדברים מתקדמים מאז, אם בכלל הם התקדמו.
כן רכש גומלין או לא רכש גומלין, לדעתי אם החליטו שכן, האחראיים לכך צריכים להיות משווקי האוטובוסים ולא חברות התחבורה הציבורית. דומני שגם אחד הגולשים כתב דבר דומה.

0bama11

New member
מכרזים לתחצ

במקרה מצאתי משהו מעניין

מכרזים לתחצ
משהו תמוהה מתרחש בקשר למכרז עירוני נתניה .להבנתי כל המכרזים כבר פורסמו חוץ מקווי עירוני נתניה .יש משהו מוזר ולא ידוע ,יש משהו מוזר בעיר הזו .

מה מוזר? 2019 כבר הסתיימה? קרובה להסתיים? למה אתה כל כך לחוץ

מכרזים לתחצ
משהו תמוהה מתרחש בקשר למכרז עירוני נתניה .להבנתי כל המכרזים כבר פורסמו חוץ מקווי עירוני נתניה .יש משהו מוזר ולא ידוע ,יש משהו מוזר בעיר הזו .
מה מוזר? 2019 כבר הסתיימה? קרובה להסתיים? למה אתה כל כך לחוץ
על פרסום המכרז?

משרד התחבורה מפרסם מכרז כשזה מוכן ובזמן שהמשרד מחליט לפרסם

מכרז
אז זה יכול גם להיות בדצמבר 2019?זה מה אתה אומר ?לפי מה קובעים מתי להציג מכרז ,אם יודעים שזה ב2019 ?
התוכנית המפורסמת היא תוכנית כללית, היא לא קובעת מועדים מדוייקים.
ואין טעם שתחזור ותשאל על המכרז. כשהוא יתפרסם - תדע.

0bama11

New member
מכרז

התוכנית המפורסמת היא תוכנית כללית, היא לא קובעת מועדים מדוייקים.
ואין טעם שתחזור ותשאל על המכרז. כשהוא יתפרסם - תדע.
מכרז
ותוסיף אם יפרסם ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה