עמוד השדרה
New member
שינויי מסלולים בקווים 31 ו 97 בפתח תקוה
שינויי מסלולים בקווים 31 ו 97 בפתח תקוה
פתח-תקווה – שינוי מסלול קבוע
קו 31 יעבור בשכונת נוה דקלים (נוה מעוז) ויוארך להולמס פלייס בגבעת שמואל. הקו לא יהיה סיבובי ובכיוון מזרחה (לתחנה המרכזית) ייקרא 31א.
בקו 97 השינוי קטן יותר במרכז העיר.
"
הודעת תנועה – פתח-תקווה – שינוי מסלול קבוע
החל מתאריך ה-24.3.19 יחול שינוי מסלול קבוע בקווים 31,97.
מצ"ב פירוט המסלולים:
קו 31 מתחנה מרכזית פתח-תקווה לגבעת-שמואל (הולמס-פלייס) [לא סיבובי!]:
יתחיל את מסלולו בתחנה המרכזית, שמאלה לבר כוכבא, שמאלה לאורלוב, שמאלה המכבים, ימינה בן דרור, ימינה פינטו מסעוד אשר, ימינה הרב חפוטא, שמאלה יוסף ספיר, ימינה הירקונים, ימינה המכבים, שמאלה אורלוב, שמאלה בר כוכבא, ימינה הברון הירש, שמאלה בכיכר לרוטישלד, ימינה לפרנקפוטר, המשך לארלוזורוב , שמאלה קפלן, המשך לשכ' נווה עוז, יציאה מנווה עוז, שמאלה לאבי אורן, ימינה לרבין, שמאלה לדרגנר, שמאלה הסיבים, ימינה הערבה, שמאלה האתרוג ומסיים בהולמס פלייס גבעת שמואל.
קו 31א מגבעת שמואל לפ"ת תחנה מרכזית:
יציאה מהולמס פלייס גבעת שמואל, ימינה לרחוב האתרוג, ימינה לרב גורן, המשך לדרגנר, ימינה לרבין, שמאלה לאבי אורן, ימינה לשכ' נווה עוז, יציאה משכ' נווה עוז, המשך לקפלן, ימינה ארלוזורוב, שמאלה רוטשילד, ימינה חובבי ציון, שמאלה מונטיפיורי, ימינה ברון הירש, המשך לשטמפפר, שמאלה הירקונים, ימינה הרב חפוטא, שמאלה הרב פינטו מסעוד אשר, שמאלה בן דרור, שמאלה המכבים, ימינה אורלוב ומסיים בתחנה המרכזית.
קו 97 להדר גנים:
ייסע במסלול המקורי עד ז'בוטינסקי/אורלוב, המשך לז'בוטינסקי, המשך לברון הירש, ימינה חיים עוזר, שמאלה וולפסון, שמאלה חזון איש, ימינה שטמפפר והמשך למסלול המקורי.
תחנות מבוטלות: ברחוב אורלוב, בר כוכבא ושטמפפר/חיים עוזר.
קו 97 לא.ת קרית-אריה:
ייסע במסלול המקורי עד שטמפפר/חזון איש, שמאלה חזון איש, ימינה וולפסון, ימינה חיים עוזר, שמאלה הברון הירש, המשך לז'בוטינסקי למסלול המקורי.
תחנות מבוטלות:
שטמפפר/משטרה , התחנות ברחוב בר כוכבא ואורלוב.
"
שינויי מסלולים בקווים 31 ו 97 בפתח תקוה
פתח-תקווה – שינוי מסלול קבוע
קו 31 יעבור בשכונת נוה דקלים (נוה מעוז) ויוארך להולמס פלייס בגבעת שמואל. הקו לא יהיה סיבובי ובכיוון מזרחה (לתחנה המרכזית) ייקרא 31א.
בקו 97 השינוי קטן יותר במרכז העיר.
"
הודעת תנועה – פתח-תקווה – שינוי מסלול קבוע
החל מתאריך ה-24.3.19 יחול שינוי מסלול קבוע בקווים 31,97.
מצ"ב פירוט המסלולים:
קו 31 מתחנה מרכזית פתח-תקווה לגבעת-שמואל (הולמס-פלייס) [לא סיבובי!]:
יתחיל את מסלולו בתחנה המרכזית, שמאלה לבר כוכבא, שמאלה לאורלוב, שמאלה המכבים, ימינה בן דרור, ימינה פינטו מסעוד אשר, ימינה הרב חפוטא, שמאלה יוסף ספיר, ימינה הירקונים, ימינה המכבים, שמאלה אורלוב, שמאלה בר כוכבא, ימינה הברון הירש, שמאלה בכיכר לרוטישלד, ימינה לפרנקפוטר, המשך לארלוזורוב , שמאלה קפלן, המשך לשכ' נווה עוז, יציאה מנווה עוז, שמאלה לאבי אורן, ימינה לרבין, שמאלה לדרגנר, שמאלה הסיבים, ימינה הערבה, שמאלה האתרוג ומסיים בהולמס פלייס גבעת שמואל.
קו 31א מגבעת שמואל לפ"ת תחנה מרכזית:
יציאה מהולמס פלייס גבעת שמואל, ימינה לרחוב האתרוג, ימינה לרב גורן, המשך לדרגנר, ימינה לרבין, שמאלה לאבי אורן, ימינה לשכ' נווה עוז, יציאה משכ' נווה עוז, המשך לקפלן, ימינה ארלוזורוב, שמאלה רוטשילד, ימינה חובבי ציון, שמאלה מונטיפיורי, ימינה ברון הירש, המשך לשטמפפר, שמאלה הירקונים, ימינה הרב חפוטא, שמאלה הרב פינטו מסעוד אשר, שמאלה בן דרור, שמאלה המכבים, ימינה אורלוב ומסיים בתחנה המרכזית.
קו 97 להדר גנים:
ייסע במסלול המקורי עד ז'בוטינסקי/אורלוב, המשך לז'בוטינסקי, המשך לברון הירש, ימינה חיים עוזר, שמאלה וולפסון, שמאלה חזון איש, ימינה שטמפפר והמשך למסלול המקורי.
תחנות מבוטלות: ברחוב אורלוב, בר כוכבא ושטמפפר/חיים עוזר.
קו 97 לא.ת קרית-אריה:
ייסע במסלול המקורי עד שטמפפר/חזון איש, שמאלה חזון איש, ימינה וולפסון, ימינה חיים עוזר, שמאלה הברון הירש, המשך לז'בוטינסקי למסלול המקורי.
תחנות מבוטלות:
שטמפפר/משטרה , התחנות ברחוב בר כוכבא ואורלוב.
"