שרשור הכוונה ומודיעין 17/2-23/2

מצב
הנושא נעול.

arseny92

Well-known member
מנהל

ohadkro

New member
במקרה וכרטיס רב קו טעון בערך צבור ובחופשי יומי

כל עוד הנסיעה בקווים בטווח אזור החופשי יומי,
האם בכל מקרה לא יתבצע ניכוי מהערך הצבור בעת התיקוף ?

בתודה מראש

אלא אם תיקפת בטעות פעם אחר פעם

כל עוד הנסיעה בקווים בטווח אזור החופשי יומי,
האם בכל מקרה לא יתבצע ניכוי מהערך הצבור בעת התיקוף ?

בתודה מראש
אלא אם תיקפת בטעות פעם אחר פעם
וזה קורה כשהתיקוף לא נקלט, ואז אתה מנסה שוב ושוב, וקורה שככה תיקפת פעמיים.
הפעם הראשונה תלקח מהחופשי יומי, השניה תילקח כבר מהערך הצבור.

Ccyclist

Well-known member
תחנות רעננה לאמצע אחוזה - איזו עדיפה מבחינת אוטובוסים?

רעננה דרום נראית מאד מסובכת מבחינת הגישה למסוף צומת רעננה וראיתי שיש קו ייעודי שעוצר ממש בתחנה אבל זה יכול להוסיף זמן המתנה.
&nbsp
רעננה מערב מצריכה תוספת נסיעה וצריך לחצות את דרך ירושלים (יש שם מעבר חצייה מסודר?) אבל יש שם את כל קווי הרצליה-רעננה שעוברים שם (אני מניח שצריך לשנן מספרים אבל הרוב וודאי לאחוזה).
&nbsp
&nbsp

iritilan

New member
הגישה למסוף רעננה לא נוראה

רעננה דרום נראית מאד מסובכת מבחינת הגישה למסוף צומת רעננה וראיתי שיש קו ייעודי שעוצר ממש בתחנה אבל זה יכול להוסיף זמן המתנה.
&nbsp
רעננה מערב מצריכה תוספת נסיעה וצריך לחצות את דרך ירושלים (יש שם מעבר חצייה מסודר?) אבל יש שם את כל קווי הרצליה-רעננה שעוברים שם (אני מניח שצריך לשנן מספרים אבל הרוב וודאי לאחוזה).
&nbsp
&nbsp
הגישה למסוף רעננה לא נוראה
יוצאים בגשר לכיוון כפר סבא, פונים שמאלה (רח' הפנינה) הולכים קצת ברגל ואז פונים ימינה למסוף, שם לא חסרים קווים

Bus Nerd

Active member
יש מעבר חציה מסודר בדרך ירושלים, אבל התדירות על הפנים

&nbsp
&nbsp
&nbsp
רוב הפעמים שאני מגיע לשם נגמרות בכך שאני מוותר ומתחיל ללכת ברגל לכיוון היעד.

מרעננה דרום למסוף צומת רעננה זה בערך חצי קילומטר של הליכה לא נעימה במיוחד.

שים לב שאם אתה מגיע מכיוון ת"א יכול להיות שלהחליט לנסוע ברכבת לרעננה דווקא מאריך לך את הדרך לעומת אוטובוס. קו 347 הפופולרי לרוב מהיר יותר מהרכבת ונוסע בכל אחוזה כך שאין אפילו צורך בהחלפה.

Ccyclist

Well-known member
האם ב 347 הכוונה ל 247 ? אין לו נסיעות במפות גוגל.

רוב הפעמים שאני מגיע לשם נגמרות בכך שאני מוותר ומתחיל ללכת ברגל לכיוון היעד.

מרעננה דרום למסוף צומת רעננה זה בערך חצי קילומטר של הליכה לא נעימה במיוחד.

שים לב שאם אתה מגיע מכיוון ת"א יכול להיות שלהחליט לנסוע ברכבת לרעננה דווקא מאריך לך את הדרך לעומת אוטובוס. קו 347 הפופולרי לרוב מהיר יותר מהרכבת ונוסע בכל אחוזה כך שאין אפילו צורך בהחלפה.
&nbsp
לפי מפות גוגל יש תדירויות משולבות של 10 דקות הן של 1 ו 51 מהפנינה ממש מחוץ לתחנת רעננה דרום והן של 29 ו 39 מדרך ירושלים (קווי ה 50X לא עוצרים ברכבת משום מה).
&nbsp
קיוויתי לתדירות גבוהה יותר אולי במסוף רעננה עצמו ( אינני בטוח ששווה ללכת 400 מטר פלוס אם יש תדירות של 10 דק) או בדרך ירושלים.
&nbsp
לא מצאתי קו 347 באחוזה אבל מצאתי את 247 שכאמור אין עליו מידע בגוגל. האם זה אחד מקווי דרך נמיר / כביש 2 ? הנסיעה ב 29/39 דרך כל הרצליה לקחה כחצי שעה כך שזה תענוג שהייתי מעדיף לוותר עליו.

Bus Nerd

Active member
347, לא 247. הקישור בפנים.

&nbsp
לפי מפות גוגל יש תדירויות משולבות של 10 דקות הן של 1 ו 51 מהפנינה ממש מחוץ לתחנת רעננה דרום והן של 29 ו 39 מדרך ירושלים (קווי ה 50X לא עוצרים ברכבת משום מה).
&nbsp
קיוויתי לתדירות גבוהה יותר אולי במסוף רעננה עצמו ( אינני בטוח ששווה ללכת 400 מטר פלוס אם יש תדירות של 10 דק) או בדרך ירושלים.
&nbsp
לא מצאתי קו 347 באחוזה אבל מצאתי את 247 שכאמור אין עליו מידע בגוגל. האם זה אחד מקווי דרך נמיר / כביש 2 ? הנסיעה ב 29/39 דרך כל הרצליה לקחה כחצי שעה כך שזה תענוג שהייתי מעדיף לוותר עליו.
זה קו מהיר ביותר שלא נוסע דרך כל הרצליה, הוא יוצא מהמרכזית, אוסף באלנבי, קינג ג'ורג', כיכר רבין, שאול המלך, התחנות על נמיר של מסוף ארלוזורוב אם הדרקונים, עם כמה תחנות איסוף בודדות בהמשך של נמיר ומשם ישר דרך כביש 2 בעצם עוקף את כל הרצליה ונכנס בחלקה הצפוני דרך המעפילים - שדרות בגין (ליד הביןתחומי) - הבריגדה היהודית ומשם לשדרות ירושלים ולאחוזה.

נדמה לי שבבוקר לפחות יש לו נת"צ כל הדרך. חברים מרעננה בד"כ מעדיפים אותו על פני הרכבת, כי לרכבת לוקח לפחות 40 דקות מהאוניברסיטה.

https://moovitapp.com/index/he/תחבורה_ציבורית-line-347-Israel-1-10-668287-2780715

https://www.metropoline.com/Pages/Home.aspx?p=home#/ResultByLine/10347/10934

Ccyclist

Well-known member
תודה. ההשקה היא באם הדרקונים ונראה שיש יתרון לרכבת.

זה קו מהיר ביותר שלא נוסע דרך כל הרצליה, הוא יוצא מהמרכזית, אוסף באלנבי, קינג ג'ורג', כיכר רבין, שאול המלך, התחנות על נמיר של מסוף ארלוזורוב אם הדרקונים, עם כמה תחנות איסוף בודדות בהמשך של נמיר ומשם ישר דרך כביש 2 בעצם עוקף את כל הרצליה ונכנס בחלקה הצפוני דרך המעפילים - שדרות בגין (ליד הביןתחומי) - הבריגדה היהודית ומשם לשדרות ירושלים ולאחוזה.

נדמה לי שבבוקר לפחות יש לו נת"צ כל הדרך. חברים מרעננה בד"כ מעדיפים אותו על פני הרכבת, כי לרכבת לוקח לפחות 40 דקות מהאוניברסיטה.

https://moovitapp.com/index/he/תחבורה_ציבורית-line-347-Israel-1-10-668287-2780715

תודה. ההשקה היא באם הדרקונים ונראה שיש יתרון לרכבת.
מצאתי את המסלול במפות גוגל, "האוניברסיטה" של 347 היא 3 תחנות על דרך נמיר ( לבון / אינשטיין / פרופס ) ולא השקה לתחנת האוניברסיטה. תדירות הקו כל 20 דקות ויתכן שהוא שימושי לנסיעה מאחוזה למלך ג'ורג' אז תודה על הטיפ. גוגל טוענים שהקו מגיע לאחוזה מאם הדרקונים בחצי שעה אז אני מניח שגוגל מגזימה מול הערכה של 40 דקות מנמיר פינת איינשטיין.
&nbsp
הרכבת מגיעה מתחנת אם הדרקונים לרעננה דרום תוך 38 דקות ויהיה מעניין לעשות נסיעה בין שתי תחנות רכבת תת קרקעיות בישראל.
&nbsp
&nbsp

1Shir

New member
אפשר לשאול מה זה אם הדרקונים? היום נזכרתי בכם כשראיתי את 347

ליד כיכר רבין. עוד מעניינים ראיתי אחריו 24 מטרופולין ו-608 מטרופולין. 347 נכנס בתקופת השינויים של הראשון או השני?
אחרי 9 בתמונה ראיתי בצד השני 55 ארוך מה שהזכיר לי שלפני שבוע ראיתי 56 ונראה לי לא ממש לעניין שקווים מפרסמת על האוטובוסים שלה נגד הפלות, לא? (ראיתי לפחות 2 אוטובוסים כאלה של קווים)

Ccyclist

Well-known member
... אם הדרקונים הראשונה לשמה.

ליד כיכר רבין. עוד מעניינים ראיתי אחריו 24 מטרופולין ו-608 מטרופולין. 347 נכנס בתקופת השינויים של הראשון או השני?
אחרי 9 בתמונה ראיתי בצד השני 55 ארוך מה שהזכיר לי שלפני שבוע ראיתי 56 ונראה לי לא ממש לעניין שקווים מפרסמת על האוטובוסים שלה נגד הפלות, לא? (ראיתי לפחות 2 אוטובוסים כאלה של קווים)
... אם הדרקונים הראשונה לשמה.
תל אביב מרכז סבידור מסוף 2000 רכבת צפון רכבת מרכז ארלוזרוב גשר הבורסה על פרשת דרכים אם הדרקונים הראשונה לשמה.
&nbsp
התנצלותי הכנה אם שכחתי אחד משמותיה הרבים מספור.
&nbsp
כאשר רוצים להמחיש שלתחנה יש בעיה עם כל שמותיה, שמות מרכיביה והשמות העממיים הרבים שלה משתמשים כאן בכינוי "אם הדרקונים".
&nbsp
&nbsp

Bus Nerd

Active member
347 קיים כבר המון זמן, הוא לא קו חדש

1Shir

New member
עכשיו נזכרתי שבאמת אני מכירה אותו כבר מזמן

עכשיו נזכרתי שבאמת אני מכירה אותו כבר מזמן
ראיתי אותו הרבה נוסע ליד כפר שמריהו
&nbsp
אבל נראה לי שהוא לא ותיק יותר מקווי מטרופולין כמו 91 ו-608

raya

Well-known member
ותמונה מיושרת..

ותמונה מיושרת..
אתמול הייתי בתל אביב וראיתי לא מעט מיפרקיות חדשות של דן בכמה וכמה קווים שונים.
המיפרקיות נראות טוב, לא הזדמן לי לנסוע באחת מהן.
מטרופולין מעצבנים עם הכניסה המאוחרת לרציף, באופן קבוע.
גם בדן באר שבע מתחילים לראות את הרכש החדש של דגם ההייגר.
שבת שלום!

1Shir

New member

ותמונה מיושרת..
אתמול הייתי בתל אביב וראיתי לא מעט מיפרקיות חדשות של דן בכמה וכמה קווים שונים.
המיפרקיות נראות טוב, לא הזדמן לי לנסוע באחת מהן.
מטרופולין מעצבנים עם הכניסה המאוחרת לרציף, באופן קבוע.
גם בדן באר שבע מתחילים לראות את הרכש החדש של דגם ההייגר.
שבת שלום!

ronniway1

New member
לגבי הגעה ליס פלנט ראשון

לגבי הגעה ליס פלנט ראשון
בדרך כלל הייתי נוסע מתחנת רכבת משה דיין עד ליס פלנט בקו 6 או קו 7.
עכשיו סגרו את הכביש המוביל לשם , והקווים הללו כבר לא מגיעים לשם.

יש דרך חלופית באוטובוס לגבי הגעה ליס פלנט ראשון לציון ?
האם צריך להגיע לתחנה המרכזית של ראשון לציון כדי להגיע ליס פלנט ?

תודה מראש לעונים.

אורי404

New member
טומי לדעתי כמעט בכל מצב יהיה צורך בהחלפה

האם קיים קו מנתניה לאלנבי
בתל אביב
קו ישיר הכוונה ?
נתניה, כפי שאתה יודע היטב היא עיר ענקית עם אזורים שונים.
לדעתי ברב המוחלט של המצבים יש צורך בנסיעה באוטובוס מנתניה לתל אביב והחלפה לאוטובוס נוסף הוא נסיעה ברכבת מכיוון נתניה לתל אביב ובתוכה החלפה לאוטובוס נוסף.
מבחינת תשלום, ניתן להשתמש בכרטיס חופשי-יומי.

מציע, שתציין מאיזה אזור בנתניה הנסיעה וכך יהיה קל יותר למצוא אפשרויות.

טומי*

New member

נתניה, כפי שאתה יודע היטב היא עיר ענקית עם אזורים שונים.
לדעתי ברב המוחלט של המצבים יש צורך בנסיעה באוטובוס מנתניה לתל אביב והחלפה לאוטובוס נוסף הוא נסיעה ברכבת מכיוון נתניה לתל אביב ובתוכה החלפה לאוטובוס נוסף.
מבחינת תשלום, ניתן להשתמש בכרטיס חופשי-יומי.

מציע, שתציין מאיזה אזור בנתניה הנסיעה וכך יהיה קל יותר למצוא אפשרויות.

יש קו 618 שגיליתי היום מתחנת הרכבת בנתניה, עובר באלנבי בתל אביב.
הכי מהיר זהו ה 605 מנתניה לתל אביב ולהחליף לעוד קו בתל אביב.
תודה רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה