רב קו

מצב
הנושא נעול.
רב קו

רב קו
אהלן חברים, שאלה. היו לי 2 כרטיסי רב קו שנלעמו בבית ולאחר שלא מצאתי אותם הלכתי להוציא כרטיס חדש. השאלה שלי היא האם אני זכאי לכרטיס חדש חינם או לפחות לחצי מחיר היות ויש לי 2 כרטיסים נוספים?

ערב טוב, גם אני איבדתי בבית עד שמצאתי אחרי שקיבלתי חדש

רב קו
אהלן חברים, שאלה. היו לי 2 כרטיסי רב קו שנלעמו בבית ולאחר שלא מצאתי אותם הלכתי להוציא כרטיס חדש. השאלה שלי היא האם אני זכאי לכרטיס חדש חינם או לפחות לחצי מחיר היות ויש לי 2 כרטיסים נוספים?
ערב טוב, גם אני איבדתי בבית עד שמצאתי אחרי שקיבלתי חדש
במחיר עשר שקל, בפעם ראשונה בחינם, בדלפק תחנת רכבת העבירו כל החוזה מכרטיס לכרטיס.

arseny92

Well-known member
מנהל
לא, הנפקה עקב אובדן/גניבה אינה חינם, והכרטיס הישן אשר כנגדו

רב קו
לא, הנפקה עקב אובדן/גניבה אינה חינם, והכרטיס הישן אשר כנגדו
הונפק חדש נחסם לשימוש

רגע אם הנפקתי בתחנת רכבת בית שאן את הרב קו שלי

רשמית עולה 10 ש"ח
אבל אם תנפיק בחברה שאף פעם לא הנפקת ממנה זה יהיה חינם
אז אתה רוצה להגיד שאם חלילה הכרטיס נאבד ואני הולך להנפיק בתחנה המרכזית של בית שאן אז שם ינפיקו לי בחינם אגב אצלי מאחורי הרב קו כתוב רכבת ישראל
ויש בעיר עמדת שירות של רב קו בתחנה המרכזית ששם רק סופרבוס שולטת אז שם בחינם ינפיקו לי אם חלילה נאבד לי או שפשוט לבוא ולהגיד שאני רוצה להנפיק רב קו או שהם ירו שיש לי כבר רב קו שהונפק במקום מסויים ואז יגידו לי שצריך לשלם 10 שקל גם ככה הכרטיס שלי מתקלף לאט לאט בצדדים וגם התמונה עצמה אך הוא עובד פחות או יותר בסדר

arseny92

Well-known member
מנהל
אם תבוא לסופרבוס ותגיד שאתה צריך הנפקה בלי שתראה שיש לך כבר

אז אתה רוצה להגיד שאם חלילה הכרטיס נאבד ואני הולך להנפיק בתחנה המרכזית של בית שאן אז שם ינפיקו לי בחינם אגב אצלי מאחורי הרב קו כתוב רכבת ישראל
ויש בעיר עמדת שירות של רב קו בתחנה המרכזית ששם רק סופרבוס שולטת אז שם בחינם ינפיקו לי אם חלילה נאבד לי או שפשוט לבוא ולהגיד שאני רוצה להנפיק רב קו או שהם ירו שיש לי כבר רב קו שהונפק במקום מסויים ואז יגידו לי שצריך לשלם 10 שקל גם ככה הכרטיס שלי מתקלף לאט לאט בצדדים וגם התמונה עצמה אך הוא עובד פחות או יותר בסדר
אם תבוא לסופרבוס ותגיד שאתה צריך הנפקה בלי שתראה שיש לך כבר
כרטיס, ינפיקו כאילו מעולם לא היה לך רב-קו, כלומר חינם (וקצת מוזר שבימינו לא יהיה איזה רב-קו לכולם..), אך אם יתשאלו את המסלקה, יותר יתכן שיראו במערכת לפי ת"ז שיש לך כבר רב-קו של ר"י, ואז זה יהיה 10 ש"ח
&nbsp
בכל אופן השירות של ר"י בעניין רב-קו כמנפיק, טוב יותר מחברות האוטובוסים
&nbsp
רב-קו אשר פועל, לא צריך להחליף, מתקלף או לא לא משנה, העיקר שהרכיב האלקטרוני פועל
רב-קו אשר הפסיק לפעול או מקרטע, מונפק חדש חינם אם הפקיד אכן רואה שיש בעיות בקריאתו (אם אכן קרא את תוכן החוזים, אבל זה הצליח לו נניח רק מהפעם השלישית), והחוזים הנוכחיים מועברים מיד אם ההנפקה אצל אותו מפעיל, במקרה שלך הרכבת (ואם הרב-קו קריא, אם לא, אז חזור לעמדה כדי לטעון את החוזים אשר שוחררו ממסלקה על הכרטיס החדש). על הנפקה מסופרבוס במקרה זה תצטרך להזדמן לעמדה שוב לאחר שלושה ימי עסקים בכל מקרה של הנפקה (עשוי להיות בעיתי כאשר ירחיבו את רפורמת טעינה ללא נהג, וביטול כרטיס בודד מנייר)

מצב
הנושא נעול.
למעלה