שרשור הכוונה ומודיעין 20/1-26/1

מצב
הנושא נעול.

arseny92

Well-known member
מנהל

צריך להיות השבוע בירושלים

כמה סיכון אני לוקח אם אני אנסה את הרכבת? אני לא רוצה להגיע לנתב"ג ולגלות שאין איך להמשיך משם...
עדיף לוותר מראש ולסמוך על 480?

londonisrael

New member
סיכון נמוך מאד

כמה סיכון אני לוקח אם אני אנסה את הרכבת? אני לא רוצה להגיע לנתב"ג ולגלות שאין איך להמשיך משם...
סיכון נמוך מאד
נמוך הרבה יותר מהסיכון להתקע בפקק עם 480.
לדעתי כדאי לנסות, במקרה ובכל זאת אין רכבת מנתב"ג, יש קו 485 בכל שעה עגולה מנתב"ג לירושלים.

מממ. יש כרטיס חופשי-יומי שיכסה לי את כל הדרך ת"א-ירושלים?

סיכון נמוך מאד
נמוך הרבה יותר מהסיכון להתקע בפקק עם 480.
לדעתי כדאי לנסות, במקרה ובכל זאת אין רכבת מנתב"ג, יש קו 485 בכל שעה עגולה מנתב"ג לירושלים.
מממ. יש כרטיס חופשי-יומי שיכסה לי את כל הדרך ת"א-ירושלים?
כולל נתב"ג וכולל רכבת קלה בירושלים?

arseny92

Well-known member
מנהל
אפשר, אבל כדי לכסות גם את הנסיעה הראשונה מהבית לרכבת עדיף

תודה. אפשר לקנות אותו במכונות כרטיסים של הרכבת, נכון?
שתטען את החוזה מראש במכולת הקרובה איפה שניתן לטעון רב-קו במזומן (לצפיה במקום אחר לחץ מחוץ למעגל הסימון), כי סביר שהחוזה לא יהיה בכספונט המצ'וקמק

לחילופין טען באפליקציה או באתר דרך "הזמנת טעינה" ורישום החוזה המוזמן ע"י הכספונט

מהבית לרכבת מגיע ברגל

שתטען את החוזה מראש במכולת הקרובה איפה שניתן לטעון רב-קו במזומן (לצפיה במקום אחר לחץ מחוץ למעגל הסימון), כי סביר שהחוזה לא יהיה בכספונט המצ'וקמק

לחילופין טען באפליקציה או באתר דרך "הזמנת טעינה" ורישום החוזה המוזמן ע"י הכספונט
מהבית לרכבת מגיע ברגל

איך עובד הקטע של טעינת חוזה יומי מראש והפעלתו בכספונט או במכונה של הרכבת? זה תמיד נראה לי כמו פלא טכנולוגי מורכב מדי בשבילי.
הוא מתחבא תחת כותרת סבירה בתפריט? או שזה סינית נוסח "רכישת קדם תיקוף בערך צבור"?

arseny92

Well-known member
מנהל
נרשמים/נכנסים לאתר רב-קו אונליין, מזמינים כל חוזה מבוקש

מהבית לרכבת מגיע ברגל

איך עובד הקטע של טעינת חוזה יומי מראש והפעלתו בכספונט או במכונה של הרכבת? זה תמיד נראה לי כמו פלא טכנולוגי מורכב מדי בשבילי.
הוא מתחבא תחת כותרת סבירה בתפריט? או שזה סינית נוסח "רכישת קדם תיקוף בערך צבור"?
כאן, https://ravkavonline.co.il/he/store/reservation/ , אחרי אישור ההזמנה מכניסים את הרב-קו לאותו חריץ של האשראי בכספונט (אם הכספונט פועל ולא מציג שגיאות), מחכים מספר שניות עד שהוא מוצא את ההזמנה, לוחצים אישור (לא במקלדת הספרות, זה יהיה לחצן מסך ימני למטה), לאחר שניות החוזה רשום אל הרב-קו

אם יש טלפון עם NFC תומך או קורא כרטיסים למחשב, אפשר לטעון כל חוזה כולל 924 באפליקציה/אתר ישירות ללא שום סיבוכים עם הכספונט

זה לא "טעינה מראש והפעלה בכספונט", זה "תשלום הזמנה ורישום החוזה המוזמן אל הרב-קו בכספונט" או "תשלום ורישום מיידי", כל החוזים רשומים בכרטיס הרב-קו עצמו ולא נתקבלים משום חשבון מרוחק כמו כרטיס אשראי

רגע. לא היה איזה עניין שצריך להירשם לנסיעה

כאן, https://ravkavonline.co.il/he/store/reservation/ , אחרי אישור ההזמנה מכניסים את הרב-קו לאותו חריץ של האשראי בכספונט (אם הכספונט פועל ולא מציג שגיאות), מחכים מספר שניות עד שהוא מוצא את ההזמנה, לוחצים אישור (לא במקלדת הספרות, זה יהיה לחצן מסך ימני למטה), לאחר שניות החוזה רשום אל הרב-קו

אם יש טלפון עם NFC תומך או קורא כרטיסים למחשב, אפשר לטעון כל חוזה כולל 924 באפליקציה/אתר ישירות ללא שום סיבוכים עם הכספונט

זה לא "טעינה מראש והפעלה בכספונט", זה "תשלום הזמנה ורישום החוזה המוזמן אל הרב-קו בכספונט" או "תשלום ורישום מיידי", כל החוזים רשומים בכרטיס הרב-קו עצמו ולא נתקבלים משום חשבון מרוחק כמו כרטיס אשראי
ברכבת לירושלים?

arseny92

Well-known member
מנהל
צורך הזמנת השוברים בוטל, הקו פועל כמו כל קו אחר,רק כרטיס תקף

ברכבת לירושלים?
צורך הזמנת השוברים בוטל, הקו פועל כמו כל קו אחר,רק כרטיס תקף

שמונו

Active member
בנוגע לרכבת:

מהבית לרכבת מגיע ברגל

בנוגע לרכבת:
אם הזמנת נסיעה ושילמת באתר הרכבת, ברגע שתניח במכונה תהיה אפשרות ל'הטענת כרטיס שהוזמן'
והכרטיס ייטען מיידית

כן, אבל 480 יוצא כל 10 דקות

480 שנתקע בפקק קורה כרגיל, לכן אין חדשות על כך
וזמן הנסיעה כולל הפקק ידוע. אז אם יש לי פגישה בבירה ב-9:00 בבוקר אני יכול לחשב מתי לצאת מהבית כדי להגיע בזמן.
עם הרכבת אני יכול לצאת מהבית בשש ועדיין לאחר

אז תתאים את הלו"ז שלך לרכבת

וזמן הנסיעה כולל הפקק ידוע. אז אם יש לי פגישה בבירה ב-9:00 בבוקר אני יכול לחשב מתי לצאת מהבית כדי להגיע בזמן.
עם הרכבת אני יכול לצאת מהבית בשש ועדיין לאחר
אז תתאים את הלו"ז שלך לרכבת
זמן הנסיעה כולל הפקק לא ידוע מירושלים לתל אביב למשל יכול להיות עיכוב של 10 דקות ויכול להיות של שעה.

yair480

Active member
לאיזה אזור בירושלים אתה צריך?

הרכבת וקו 480 מגיעים רק עד לתחנה מרכזית בירושלים.

אבל יש גם את קווים 100/101/102 שעושים פיזור בירושלים.
כדי לעלות עליהם צריך לקחת שאטל של הנתיב המהיר ומהנתיב המהיר להחליף.
בכך יהיה לך מקום ישיבה בוודאות, ותחסוך נסיעה פנימית בירושלים.

100 -לקרית הממשלה,הכנסת ואונברסיטה עברית גבעת רם.
101- לרחוב גבעת שאול,הר נוף וקישור מצויין לרכבת קלה לכיוון הר הרצל.
102- הר חוצבים, גבעת התחמושת ואונברסיטה עברית הר הצופים.
אם תצטרך להחליף בתוך ירושלים כדאי שתשקול את קווי100 ותחסוך את הטרטור באזור תחנה מרכזית ירושלים במעבר לקו עירוני.

כבר נסעתי וחזרתי

הרכבת וקו 480 מגיעים רק עד לתחנה מרכזית בירושלים.

אבל יש גם את קווים 100/101/102 שעושים פיזור בירושלים.
כדי לעלות עליהם צריך לקחת שאטל של הנתיב המהיר ומהנתיב המהיר להחליף.
בכך יהיה לך מקום ישיבה בוודאות, ותחסוך נסיעה פנימית בירושלים.

100 -לקרית הממשלה,הכנסת ואונברסיטה עברית גבעת רם.
101- לרחוב גבעת שאול,הר נוף וקישור מצויין לרכבת קלה לכיוון הר הרצל.
102- הר חוצבים, גבעת התחמושת ואונברסיטה עברית הר הצופים.
אם תצטרך להחליף בתוך ירושלים כדאי שתשקול את קווי100 ותחסוך את הטרטור באזור תחנה מרכזית ירושלים במעבר לקו עירוני.
כבר נסעתי וחזרתי

היעד שלי היה במרכז העיר וקווי הנתיב המהיר פחות עוזרים לי.
בסוף לקחתי את הרכבת ליצחק נבון ומשם רכבת קלה עד ליעד הסופי שלי. היה מוש.

arseny92

Well-known member
מנהל
הנסיעה חינם רק מנתב"ג

הטענתי נסיעה לירושלים (נבון) מתל אביב ברב קו ומשום מה חויב ל
חייבו לי את הכרטיס אשראי מה אפשר לעשות?
הנסיעה חינם רק מנתב"ג
עדיף שהיית מתקף ערך צבור לנתב"ג, יוצא, קונה את חוזה כרטיס החינם הנפרד במכונה, נכנס וממשיך, כי יש זמן לכל זה עקב החלפת רכבות
אם מדובר על הזמנת טעינה דרך אתר הרכבת, הרכבת מחזירה את החיוב לאחר שבועיים רק אם כלל לא הטענת את החוזה המוזמן אל הרב-קו

שמונו

Active member
או לחילופין להוריד מת"א מהערך צבור

הנסיעה חינם רק מנתב"ג
עדיף שהיית מתקף ערך צבור לנתב"ג, יוצא, קונה את חוזה כרטיס החינם הנפרד במכונה, נכנס וממשיך, כי יש זמן לכל זה עקב החלפת רכבות
אם מדובר על הזמנת טעינה דרך אתר הרכבת, הרכבת מחזירה את החיוב לאחר שבועיים רק אם כלל לא הטענת את החוזה המוזמן אל הרב-קו
או לחילופין להוריד מת"א מהערך צבור
להוריד נסיעה לירושלים, והסכום שיירד בפועל הוא רק עד נתב"ג

מצב
הנושא נעול.
למעלה