מישהו יודע מה הולך עם המכרז על קווי השומרון?

קולדי

New member

אפרופו ריבוי שאלות, להיכן נעלם חן המלך 2?
משהו התקדם? יש כבר זוכה? אני לא מוצאת מידע

דנדן130

New member
ממה שידוע לי

משהו התקדם? יש כבר זוכה? אני לא מוצאת מידע
ממה שידוע לי
כול החברות המעוניינות להתמודד במכרז רשאיות להגיש בקשה עד אוגוסט, ככה שייקח עוד כמה חודשים עד שיפורסם.
רק שנתיב אקספרס לא יזכו!! מעדיף כבר שאפיקים יישארו..

קולדי

New member
תודה!

ממה שידוע לי
כול החברות המעוניינות להתמודד במכרז רשאיות להגיש בקשה עד אוגוסט, ככה שייקח עוד כמה חודשים עד שיפורסם.
רק שנתיב אקספרס לא יזכו!! מעדיף כבר שאפיקים יישארו..
תודה!
יש איך לדעת מי הגיש בקשה?
ואמן שנתיב אקספרס לא יזכו!!! זה יהיה נורא.

דנדן130

New member
גם שמעתי ככה אבל נראה לי זה בגדר שמועות

השמועות אומרות שהמכרז נתפר לאגד תעבורה
לא חושב שייתנו לחברה אחת לתפוס בלעדיות על שטח כ"כ גדול. אם הם זוכים, ייצא שהם יהיו המפעיל שפועל באופן כמעט בלעדי בגזרת יו"ש - חוץ מקווי "קווים" בביתר עילית/מודיעין עילית, ומספר קווי אגד בבית אריה/מירושלים לצפון והדרום דרך כביש 90. ישנה גם פעילות מינורית של שאר החברות בקווי החרדים בסופ"ש (בגבעת זאב ובביתר עילית).
הסיבה היחידה שלדעתי יכולה להביא לזכיית אג"ת במכרז, היא שלא כול החברות ישמחו להפעיל קווים ממוגני ירי, אג"ת כבר במילא מפעילה כאלה.

אורי404

New member
אם לא כל החברות היו שמחות, הן לא היו מתמודדות

לא חושב שייתנו לחברה אחת לתפוס בלעדיות על שטח כ"כ גדול. אם הם זוכים, ייצא שהם יהיו המפעיל שפועל באופן כמעט בלעדי בגזרת יו"ש - חוץ מקווי "קווים" בביתר עילית/מודיעין עילית, ומספר קווי אגד בבית אריה/מירושלים לצפון והדרום דרך כביש 90. ישנה גם פעילות מינורית של שאר החברות בקווי החרדים בסופ"ש (בגבעת זאב ובביתר עילית).
הסיבה היחידה שלדעתי יכולה להביא לזכיית אג"ת במכרז, היא שלא כול החברות ישמחו להפעיל קווים ממוגני ירי, אג"ת כבר במילא מפעילה כאלה.
אם לא כל החברות היו שמחות, הן לא היו מתמודדות
לחילופין מתמודדות ב'כאילו'. כלומר נותנות הצעות פחות אטרקטיביות, מאשר חברה שכן מעוניינת לזה.
בנוגע לממוגני ירי - כש"אפיקים" החלו להפעיל את האזור רובם של האוטובוסים היו ממוגני ירי. קודם לכן כש"דן" הפעילו אפילו יותר מזה. למשל בקו 83 לאלפי מנשה פעלו אוטובוסים ממוגני-ירי. רק בחודשים האחרונים בהפעלת "דן", פעל שם אוטובוס ממוגן-אבנים.
עם הזמן יש פחות שימוש באוטובוסים ממוגני-ירי באשכול השומרון. אני חושב שרובם כיום לא ממוגני-ירי.

למעלה