קו 56 מפרקית

gal-or

New member
קו 56 מפרקית

מישהו יודע מה הולך עם המכרז על קווי השומרון?
משהו התקדם? יש כבר זוכה? אני לא מוצאת מידע
קו 56 מפרקית
מקום לכיסא גלגלים, ומקום לעגינת עגלת תינוקות. צר בפנים יחסית, לא הרבה כיסאות. אבל הכיסאות בסדר.
ריח נעים. אוטובוס חדש
מנוע שקט
לדעתי שייך לסולריס אבל לא מתמצאת בסוגי האוטובוסים וההבדלים בין החברות השונות. נסעתי אתמול מבית העלמין נחלת יצחק לרכבת השלום

Bus Nerd

Active member
וואי, הגיע הזמן! 56 תמיד סרדין, מפרקיות מאוד יעזרו לקו הזה

קו 56 מפרקית
מקום לכיסא גלגלים, ומקום לעגינת עגלת תינוקות. צר בפנים יחסית, לא הרבה כיסאות. אבל הכיסאות בסדר.
ריח נעים. אוטובוס חדש
מנוע שקט
לדעתי שייך לסולריס אבל לא מתמצאת בסוגי האוטובוסים וההבדלים בין החברות השונות. נסעתי אתמול מבית העלמין נחלת יצחק לרכבת השלום
וואי, הגיע הזמן! 56 תמיד סרדין, מפרקיות מאוד יעזרו לקו הזה

mister K

New member
סולאריס

קו 56 מפרקית
ריח נעים. אוטובוס חדש
מנוע שקט
סולאריס
בימים האחרונים נכנסו לפחות 4 מפרקיות חדשות לקווים 55 ו-56.
זאת בנוסף לשתיים שפעלו כבר.

srulak

Member
זה זמני

סולאריס
בימים האחרונים נכנסו לפחות 4 מפרקיות חדשות לקווים 55 ו-56.
זאת בנוסף לשתיים שפעלו כבר.
זה זמני
היה כתוב בפורום בעבר שהאוטובוסים האלה מיועדים לבית"ר עילית. הלוואי וישאירו אותם בקו 56. דרך אגב בתקופת דן היו מפרקיות בקו 56?

mister K

New member
בדן לא היו מפרקיות קבועות בקו 56

זה זמני
היה כתוב בפורום בעבר שהאוטובוסים האלה מיועדים לבית"ר עילית. הלוואי וישאירו אותם בקו 56. דרך אגב בתקופת דן היו מפרקיות בקו 56?
אבל היה אפשר לראות מדי פעם מפרקית על הקו.
קו 55 היה מפרקי.
ממש לא בטוח שהמפרקיות האלו זמניות. ידוע שהיו אמורות במקור לפעול בבית"ר עילית. אבל לאור ההצלחה ובשל בעיות שקיימות בבית"ר עילית, ייתכן שהן תישארנה קבועות בקו 55.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני זוכרת מפרקיות בקו 55 לפני 30 שנה...

אבל היה אפשר לראות מדי פעם מפרקית על הקו.
קו 55 היה מפרקי.
ממש לא בטוח שהמפרקיות האלו זמניות. ידוע שהיו אמורות במקור לפעול בבית"ר עילית. אבל לאור ההצלחה ובשל בעיות שקיימות בבית"ר עילית, ייתכן שהן תישארנה קבועות בקו 55.
אני זוכרת מפרקיות בקו 55 לפני 30 שנה...

trilliane

Well-known member
מנהל
זה מסביר למה אני זוכרת אותן לפני 30 שנה

מפרקיות פעלו בקו 55 בין 1987 ל-2000
זה מסביר למה אני זוכרת אותן לפני 30 שנה

למעלה