כרטיסים לנסיעה לאילת

מצב
הנושא נעול.

Srulikg

Member
כרטיסים לנסיעה לאילת

כרטיסים לנסיעה לאילת
רכשתי באתר של אגד שני כרטיסים הלוך חזור. מנתניה לאילת ולהפך.
באתר של אגד כתוב שניתן לקבל את הכרטיסים ב"אילתומט" החל משעתיים לפני מועד הנסיעה.
במוקד הארצי של אגד אמרו לי שאוכל לקבל את הכרטיסים ב"אילתומט" החל מחצי שעה לפני מועד הנסיעה.

איזה מהם נכון?
וגם: כמה זמן לפני הנסיעה אני צריך להתייצב בתחנה המרכזית?

arseny92

Well-known member
מנהל
אפשר לקבל את ההזמנה מאילתומט שעתיים לפני הנסיעה

כרטיסים לנסיעה לאילת
באתר של אגד כתוב שניתן לקבל את הכרטיסים ב"אילתומט" החל משעתיים לפני מועד הנסיעה.
במוקד הארצי של אגד אמרו לי שאוכל לקבל את הכרטיסים ב"אילתומט" החל מחצי שעה לפני מועד הנסיעה.

איזה מהם נכון?
אפשר לקבל את ההזמנה מאילתומט שעתיים לפני הנסיעה
לפני הנסיעה עצמה אפשר להתייצב גם דקות לפני יציאת הקו אבל עדיף שלא אם אינך בתחנת מוצא של הקו

אגב במקום לעשות הזמנה באינטרנט במחיר מלא, עדיף להזמין רק מקום באפליקציה של אגד ותשלום בערך צבור טעון ברב-קו, כך יש לך הנחת פרופיל גם לכיוון אחד (אז עם פרופיל רגיל 70 ערך צבור הם למעשה 56 שקלים)
הזמנה כזאת גם צריך לקחת באילתומט, וזה נראה ככה

לא ברור אם ניתן לעשות ככה בקופה (רק שובר שמירת מקום, החיוב הוא ברב-קו באוטובוס בדיוק כמו בכל קו רגיל), אבל לפי האתר שלהם כנראה שלא, מה אגד חושבים לעצמם, שלכולם יש סמארטפון תומך באפליקציה שלהם?

כנובן שאפשר גם בלי שמירת מקום לשלם ברב-קו אבל זה על בסיס מקום פנוי, אבל עם הזמנה כזו מראש מובטח לך מקום וגם הנחה שהנוסע זכאי לה

846

Active member
החל משעתיים לפני הנסיעה, אתה יכול להגיע גם חצי שעה

כרטיסים לנסיעה לאילת

איזה מהם נכון?
החל משעתיים לפני הנסיעה, אתה יכול להגיע גם חצי שעה
לפני, אין בעיה

מצב
הנושא נעול.
למעלה