מה פשר הזוועה שמ20:30 הרכבת לנתב"ג שעתית?

מצב
הנושא נעול.

Ccyclist

Well-known member

ההשלכות ללולאת השרון הן שנסיעה של טיפה יותר משעה הופכות לנסיעה של כמעט שעתיים !

יש טיסת לילה שאני מברר עליה ורמת השירות הזו כולל קו 444 דרך כל ערי המסילה המזרחית ממש מעודדים שימוש במונית.

הייתי מצפה שתדירות הלילה בקו שמצדיק קו לילה תתחיל בחצות ולא בשמונה וחצי בערב.

Ccyclist

Well-known member
ועוד שאלה נתב"גית: רב-קו אנונימי בעמדה או בתחנת הרכבת שם ?

יש טיסת לילה שאני מברר עליה ורמת השירות הזו כולל קו 444 דרך כל ערי המסילה המזרחית ממש מעודדים שימוש במונית.

אם אני מסביר לתיירים שמגיעים לארץ וצריכים להגיע לפרברי השרון איך לקבל את הכרטיס החכם המקומי האם אני יכול לכוון אותם לרכבת או שממש חייבים את העמדה ?
&nbsp
לשם שבוע-שבועיים בארץ אין להם צורך להזדהות, זה מגוכח ולא קיים במקומות אחרים.

arseny92

Well-known member
מנהל
בתחנת הרכבת נתב"ג אין עמדה וגם אין קבלת רב-קו, רק טעינה של

אם אני מסביר לתיירים שמגיעים לארץ וצריכים להגיע לפרברי השרון איך לקבל את הכרטיס החכם המקומי האם אני יכול לכוון אותם לרכבת או שממש חייבים את העמדה ?
&nbsp
לשם שבוע-שבועיים בארץ אין להם צורך להזדהות, זה מגוכח ולא קיים במקומות אחרים.
כרטיס קיים

יש את העמדה של קווים איפשהו בתוך הטרמינל שם (לא מצאתי אותה בכל הפעמיים שהייתי בנתב"ג החודש גם בשביל לפגוש וגם בשביל ללוות נוסע) בשעות פעילות העמדה, וכן את העמדות של ר"י בתחנות ת"א וכן רק מחוץ לאזור המבוקר

Ccyclist

Well-known member
יש לדעתך בהרצליה ? בשיטה הישראלית צריך לשלם על יציאה.

כרטיס קיים

יש את העמדה של קווים איפשהו בתוך הטרמינל שם (לא מצאתי אותה בכל הפעמיים שהייתי בנתב"ג החודש גם בשביל לפגוש וגם בשביל ללוות נוסע) בשעות פעילות העמדה, וכן את העמדות של ר"י בתחנות ת"א וכן רק מחוץ לאזור המבוקר

arseny92

Well-known member
מנהל
אין ברכבת הרצליה, יש את של מטרופולין בסוקולוב 33 הרצליה, אבל

כיוון שהיעד הוא רעננה, שם יש באחוזה 68 (גם מטרופולין)
שניהם 8:30-17:30 א'-ה'
&nbsp
עמדות ר"י בתחנות ת"א הם א'-ה' 7:00-19:00 וברכבת סבידור מרכז גם יום ו' 7:00-12:00
&nbsp
&nbsp

Ccyclist

Well-known member
תודה, ואיך משלמים ללא ר"ק בהחלפה לאוטובוס בהרצליה?

כיוון שהיעד הוא רעננה, שם יש באחוזה 68 (גם מטרופולין)
שניהם 8:30-17:30 א'-ה'
&nbsp
עמדות ר"י בתחנות ת"א הם א'-ה' 7:00-19:00 וברכבת סבידור מרכז גם יום ו' 7:00-12:00
&nbsp
&nbsp

arseny92

Well-known member
מנהל
ללא רבקו כרטיס בודד במזומן ללא הנחות וללא מעבר שעתי באוטובוס

ללא רבקו כרטיס בודד במזומן ללא הנחות וללא מעבר שעתי באוטובוס
מעבר חינם בין רכבת לאוטובוס בערך צבור אין גם עם רב-קו, מעבר כזה יש רק עם חוזה תקופתי טעון, בערך צבור משלמים לנסיעה חדשה במעבר כזה ואוכלים את המעבר

אז נשמע שאם לא יספיקו לפני 19:00 לעשות הכל בר"י או נוחתים מאוחר , עדיף לנסוע עם כמה שפחות החלפות ובזול ככל מתאפשר, או להספיק לעמדה של קווים בנתבג שעד 22:00 ואז לטעון גוש דן מורחב מרכבת

נתב"ג-הרצליה ברכבת הם 18 ש"ח, ואז 5.90 ש"ח בהרצליה לרעננה ואם לא צריך עוד אוטובוס יוצא 23.90 ש"ח וללא הנחה
נתב"ג דרך צומת אל-על לרעענה אז 5 ש"ח לקו 5/5א או 3.6 ש"ח לקווים של קווים (13 וכו) ואז ב-947/950 זה עוד 16 ש"ח (או אם תפסת את 444 השעתי אז רק 9.30 ש"ח) ואז עוד 5.90 ש"ח ממסוף רעננה למקום, אז במקרה הטוב 18.80 ש"ח ובמקרה הפחות טוב, 26.90 ש"ח
נתב"ג-ת"א 13.50 ש"ח יציאה בההגנה, מעבר לתמח"ת, קומה 6 רציף 625 קו 347 לרעננה 9.30 ש"ח אז 22.80 ש"ח ללא הנחה

ועוד דבר, שגם אם יש רב-קו, נסיעות קבוצתיות עבור מספר נוסעים על רב-קו אחד יש רק באוטובוס, ברכבת כל אחד צריך תיקוף לכרטיס משלו

Ccyclist

Well-known member
להבהיר: אני שואל אם יש עמדת הנפקה בהרצליה.

כרטיס קיים

להבהיר: אני שואל אם יש עמדת הנפקה בהרצליה.
זה יאפשר להם לעשות את הבירוקרטיה בדרך לרעננה.
&nbsp
ללא אינטונציה אפשר לקרוא את הפוסט הקודם לא כשאלה אלא כעלבון.

רכבת לאן בשרון? עדיף לעיתים קו לצומת אל על כמו 5,

ומשם 947 לפתח תקווה והשרון.

Ccyclist

Well-known member
רעננסברג. בהלוך הכי הגיוני לקחת רכבת להרצליה. בחזור זה סיפור

ומשם 947 לפתח תקווה והשרון.
התדירות המשותפת של קו 5 ו 5א בשעות היום היא חצי שעתית אז נסיעה לצומת אל על בערב עלולה לגרום להמתנה ארוכה ולא נעימה.
&nbsp
בחיפוש בגוגל נטען שהנסיעה לנתב"ג בערב היא בין שעה וחצי לשעתיים בתח"צ ומדובר בשלל אופציות חד פעמיות ולא במספר נסיעות זהות באותם קווים בתדירות אמינה, וכן שבמונית זה יקח חצי שעה.
&nbsp
בהלוך אמליץ על הרכבת כי זה יפה להראות שישראל מדינה מתקדמת אך בחזור לא אמליץ על נפלאות העמידה בצומת אל-על.
&nbsp
חוץ מזה האם יש מוניות שירות מרעננה לתל אביב בשבת ?

arseny92

Well-known member
מנהל
שכח מגוגל,איפהבוס הציל לי את היום לפני מספר ימים לתפוס את זה

התדירות המשותפת של קו 5 ו 5א בשעות היום היא חצי שעתית אז נסיעה לצומת אל על בערב עלולה לגרום להמתנה ארוכה ולא נעימה.
&nbsp
בחיפוש בגוגל נטען שהנסיעה לנתב"ג בערב היא בין שעה וחצי לשעתיים בתח"צ ומדובר בשלל אופציות חד פעמיות ולא במספר נסיעות זהות באותם קווים בתדירות אמינה, וכן שבמונית זה יקח חצי שעה.
&nbsp
בהלוך אמליץ על הרכבת כי זה יפה להראות שישראל מדינה מתקדמת אך בחזור לא אמליץ על נפלאות העמידה בצומת אל-על.
&nbsp
שכח מגוגל,איפהבוס הציל לי את היום לפני מספר ימים לתפוס את זה
(מלמטה כלפי מעלה) כאשר לוותי נוסע, אך כשנפרדנו ראיתי שאני ממש אבל ממש הולך לפספס (לא אספיק גם לתקף וגם לעבור עם כל התור בשער וגם לרדת לרציף) את הרכבת חזרה הביתה של 22:36, וכיוון שהבאה היא ב-23:36, הגעה לההגנה ב-23:47 לא ממש הלך לי עם האוטובוסים האחרונים שעוברים בשדרות הר-ציון יחד עם ההליכה באמצע הלילה המאוחרת עוד מההגנה דרך לוינסקי
במקרים כאלו אני מעדיף לצאת כמעט ישר מהתמח"ת (ועוד מזמן פיתחתי כישורים של התמצאות במבוך הזה) מאשר ללכת כפול מחצי הרחוב הידוע בשעה הזו

שים לב, זה קו שיש לו רק מספר נסיעות והן מאוחר בערב ללא שום צומת אל-על כי עובר דרך הטרמינל ואני תופס אותו (ולכוון ת"א ב-22:41 הוא האחרון, הבאים רק לכיוון לוד) דקות ספורות אחרי פספוס הרכבת, מגיע לתמח"ת ב-23:30 (עוד לפני שהרכבת הבאה בכלל עוברת בנתב"ג) וכבר באוטובוס העירוני כאשר עברה דקה לאחר צאת הרכבת הבאה מנתב"ג

לעתים זה עדיף על לחכות ולשרוף שעה המתנה ברציף

olli3

New member
מנהל
אתה נדבק לקו 5 כאילו הוא הקו היחיד והרצליה אינה האופציה

&nbsp
&nbsp
&nbsp
הכי טובה. יש גם את 13,239,444 לצומת אל על. בשעות הערב הם אומנם יוצאים יחד עם קו 5 וזה מגוחך, מסכים אבל יש מצב שניתן לתקן את זה כך שקו 5 יצא במועדים אחרים. אבל לאחר תום שירות קו 5, 13 ממשיך לעבוד.
&nbsp
האופציה הכי טובה בשילוב רכבת היא לנסוע לת"א סבידור מרכז ומשם להמשיך עם 347 הישיר לרעננה.
&nbsp
בערב לא מדובר רק על 947 אלא גם על 950.
&nbsp
בכל מקרה, אם אתה רוצה הכוונה מדוייקת, ציין בשרשור ההכוונה באיזו שעה הם נוחתים ולאן עליהן להגיע.

Ccyclist

Well-known member
תמיד מדברים על הקו כחיבור העיקרי לצומת הזו.

הכי טובה. יש גם את 13,239,444 לצומת אל על. בשעות הערב הם אומנם יוצאים יחד עם קו 5 וזה מגוחך, מסכים אבל יש מצב שניתן לתקן את זה כך שקו 5 יצא במועדים אחרים. אבל לאחר תום שירות קו 5, 13 ממשיך לעבוד.
&nbsp
האופציה הכי טובה בשילוב רכבת היא לנסוע לת"א סבידור מרכז ומשם להמשיך עם 347 הישיר לרעננה.
&nbsp
בערב לא מדובר רק על 947 אלא גם על 950.
&nbsp
בכל מקרה, אם אתה רוצה הכוונה מדוייקת, ציין בשרשור ההכוונה באיזו שעה הם נוחתים ולאן עליהן להגיע.
אני מכיר את נתב"ג דרך נשר והרכבת. אין לי היכרות עם הצומת הזו מעבר לצורה שהיא עולה בפורום כמוקד בינפרברי הכולל תיאורי גישה קשים ללא מדרכה מנתב"ג ואת העובדה שקו 5 מוזכר כחיבור שלה לנתב"ג.

שום דבר קשה צריך לחצות את הצומת לעיתים ולחכות לאוטובוס

אני מכיר את נתב"ג דרך נשר והרכבת. אין לי היכרות עם הצומת הזו מעבר לצורה שהיא עולה בפורום כמוקד בינפרברי הכולל תיאורי גישה קשים ללא מדרכה מנתב"ג ואת העובדה שקו 5 מוזכר כחיבור שלה לנתב"ג.
שום דבר קשה צריך לחצות את הצומת לעיתים ולחכות לאוטובוס
במעבר מ947 לקו 5 בכיוון ירושלים נתב"ג אפילו זה לא נחוץ.

יש לך עוד קווים שיוצאים לצומת אל על חוץ מ5.

&nbsp
&nbsp
&nbsp
יש לך עוד קווים שיוצאים לצומת אל על חוץ מ5.
אחרי טיסה מאירופה לחכות כמה דקות בצומת אל על לא נראה לי נורא,
לבידוק ולהמראה מחכים יותר זמן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה