כתבה בידיעות - קו רכבת ים-ת"א יפתח צפי 2020-2021

מצב
הנושא נעול.

25306yosef

New member
יונה יהב יכול להמשיך לקדנציה נוספת של עוד 5 שנים....

קישור לכתבה בידיעות
https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5267038,00.html
יונה יהב יכול להמשיך לקדנציה נוספת של עוד 5 שנים....
בנסיבות העניין סביר להניח שהחישמול לא יגיע לעיר חיפה לפני נובמבר 2023 (מועד הבחירות הבא לרשויות המקומיות) ולכן יונה יהב יכול להיבחר בבחירות הקרובות באוקטובר 2018 ולהמשיך לכהן בקדנציה נוספת כראש עיריית חיפה עוד 5 שנים ולישון בשקט עד הבחירות הבאות.

25306yosef

New member
אני מצטט את עיקר הכתבה:

קישור לכתבה בידיעות
https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5267038,00.html
אני מצטט את עיקר הכתבה:
כמה עמודי חשמול חדשים התמוטטו. "למרבה המזל איש לא נפגע, אבל זה מלמד על האיכות ובקרת הביצוע", אמר מנהל הפרויקט לשעבר בקו הרכבת המהירה, המהנדס שי וקסמן. "כבר אז דרשתי שייעשו קידוחי ניסיון לאורך המסילות ושיהיו הנחיות מפורטות לביסוס ואופן קיבוע העמודים, אבל בהנהלת הרכבת לא הקשיבו".

בעיה נוספת בפרויקט, לדברי וקסמן, היא שלא נבנו תחנות השנאה קבועות (לצורך ויסות זרם החשמל). את הקו יפעילו בשלב ראשון 3 תחנות השנאה זמניות. רק 2 מהן כבר הותקנו, ורק אחת עברה את כל הבדיקות הדרושות.

"לפי הערכתי, קו הרכבת המהירה יחל לפעול במקרה הטוב רק בעוד כשנתיים", ציין וקסמן.

כפי שכבר כתבתי מעלה, יונה יהב יכול להמשיך לישון בשקט עוד חמש שנים עד הבחירות הבאות לראשות העיר חיפה מאחר וסביר להניח שהחישמול לא יגיע לעיר חיפה בחמש השנים הקרובות. ואולי גם לא בעשר השנים הקרובות.

olli3

New member
מנהל
יונה יהב לא הודיע על כך שהוא לא מתמודד שוב?

אני מצטט את עיקר הכתבה:
כמה עמודי חשמול חדשים התמוטטו. "למרבה המזל איש לא נפגע, אבל זה מלמד על האיכות ובקרת הביצוע", אמר מנהל הפרויקט לשעבר בקו הרכבת המהירה, המהנדס שי וקסמן. "כבר אז דרשתי שייעשו קידוחי ניסיון לאורך המסילות ושיהיו הנחיות מפורטות לביסוס ואופן קיבוע העמודים, אבל בהנהלת הרכבת לא הקשיבו".

בעיה נוספת בפרויקט, לדברי וקסמן, היא שלא נבנו תחנות השנאה קבועות (לצורך ויסות זרם החשמל). את הקו יפעילו בשלב ראשון 3 תחנות השנאה זמניות. רק 2 מהן כבר הותקנו, ורק אחת עברה את כל הבדיקות הדרושות.

"לפי הערכתי, קו הרכבת המהירה יחל לפעול במקרה הטוב רק בעוד כשנתיים", ציין וקסמן.

כפי שכבר כתבתי מעלה, יונה יהב יכול להמשיך לישון בשקט עוד חמש שנים עד הבחירות הבאות לראשות העיר חיפה מאחר וסביר להניח שהחישמול לא יגיע לעיר חיפה בחמש השנים הקרובות. ואולי גם לא בעשר השנים הקרובות.

25306yosef

New member
לגבי יונה יהב אני לא יודע שום דבר, אבל...

לגבי יונה יהב אני לא יודע שום דבר, אבל...
יש בחיפה הרבה מאוד מתנגדים לחישמול הרכבת, כך שהם יכולים עכשיו לישון בשקט עד הבחירות הבאות שיתקיימו בעוד למעלה מחמש שנים. בנסיבות העניין סביר להניח שהחישמול לא יגיע לחיפה בחמש השנים הקרובות וספק אם בכלל יגיע בעשר השנים הקרובות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה