התייעצות לגבי איזה כרטיס לקנות.

מצב
הנושא נעול.

אני נוסע בין תל אביב לחיפה ברכבת ולפעמים גם משתמש בתח"צ באיזור תל אביב.

כרגע אני עם חופשי חודשי גמיש.

חודש הבא אני אמור להיות שבועיים בחו"ל, האם עדיין הכי משתלם לי לרכוש חופשי חודשי גמיש גם לחודש הזה? או שיש פתרון אחר למי שצריך נסיעות חופשיות אבל רק על חלק מהחודש?

נתנאל531

Well-known member
יש חופשי-שבועי, אבל לא כולל את הכרטיסים הבין-מטרופולינים

אני נוסע בין תל אביב לחיפה ברכבת ולפעמים גם משתמש בתח"צ באיזור תל אביב.

כרגע אני עם חופשי חודשי גמיש.

חודש הבא אני אמור להיות שבועיים בחו"ל, האם עדיין הכי משתלם לי לרכוש חופשי חודשי גמיש גם לחודש הזה? או שיש פתרון אחר למי שצריך נסיעות חופשיות אבל רק על חלק מהחודש?
מצד שני יש חופשי-שבועי רק לרכבת (גמיש 7) בין חיפה לתל אביב ב־206 ש"ח, ואליו אתה יכול לצרף חופשי-שבועי של אזור תל אביב מצומצם לנסיעה באוטובוסים, או חופשי-יומי אם יש צורך בנסיעות בתל-אביב רק בחלק מהימים, זה נראה פתרון די טוב במקום החודשי ל־30 יום

החופשי שבועי כולל את תחנת הרכבת בנתב"ג?

מצד שני יש חופשי-שבועי רק לרכבת (גמיש 7) בין חיפה לתל אביב ב־206 ש"ח, ואליו אתה יכול לצרף חופשי-שבועי של אזור תל אביב מצומצם לנסיעה באוטובוסים, או חופשי-יומי אם יש צורך בנסיעות בתל-אביב רק בחלק מהימים, זה נראה פתרון די טוב במקום החודשי ל־30 יום
החופשי שבועי כולל את תחנת הרכבת בנתב"ג?

בהנחה שלא נוסעים יותר מ-5 פעמים בשבוע, חופשי שבועי לא כדאי

בהנחה שלא נוסעים יותר מ-5 פעמים בשבוע, חופשי שבועי לא כדאי
גם אם רק נוסעים ברכבת בין המטרופולינים.
חופשי יומי שכולל הן אוטובוסים והן רכבת בשני המטרופולונים וביניהם עולה 40 ש"ח, כלומר 200 ש"ח לחמישה ימים.
מאז תחילת אפריל 2018, לנסיעות בין מטרופולינים, אם לא מגיעים לכדאיות של חופשי חודשי, רק חופשי יומי כדאי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה