חוויה לא נעימה

מצב
הנושא נעול.
חוויה לא נעימה

חוויה לא נעימה
אמש בעת שהותי באוטובוס ישבתי ליד מספר פרחחים צעירים שהשמיעו מוזיקה בקולי קולות מהטלפונים החכמים שלהם. הם צעקו וצחקו בקולות משונים והפריעו לכל האוטובוס.
האם לדעתכם במקרים כאלו מותר וכדאי להעיר לאנשים כאלו על ההפרעה שלהם לאחרים? ברכבת למשל ברור יחסית שצריך לשמור על שקט ובאוטובוסים זה פחות המצב.

Bus Nerd

Active member
לדעתי להעיר

חוויה לא נעימה
אמש בעת שהותי באוטובוס ישבתי ליד מספר פרחחים צעירים שהשמיעו מוזיקה בקולי קולות מהטלפונים החכמים שלהם. הם צעקו וצחקו בקולות משונים והפריעו לכל האוטובוס.
האם לדעתכם במקרים כאלו מותר וכדאי להעיר לאנשים כאלו על ההפרעה שלהם לאחרים? ברכבת למשל ברור יחסית שצריך לשמור על שקט ובאוטובוסים זה פחות המצב.
לדעתי להעיר

25306yosef

New member
אני בהחלט מסכים עם טענתך שאין להעיר להם ולא כדאי להתעסק איתם

בהצלחה. אנחנו כאן ממתינים לעדכונים בהמשך.
אני בהחלט מסכים עם טענתך שאין להעיר להם ולא כדאי להתעסק איתם
אני רק מופתע מאוד מכך שאנשים רואים בהתנהגות הזו (שמיעת מוזיקה מטלפונים סלולריים) קידמה.

זו הליכה לאחור ולמעשה הרבה מאוד לאחור ולא קידמה. בימי הנעורים שלי שמעו כולם מוזיקה מתקליטים במערכות סטריאו איכותיות, מערכות סטריאו איכותיות שהטלפונים הסלולריים לעולם לא יגיעו לאיכות הצליל שלהם. כי מה לעשות, MP3 מחורבן לעולם לא יגיע לאיכות של תקליטים.

25306yosef

New member
הפרחחים הצעירים השמיעו מוזיקה מהטלפונים הטיפשים שלהם.

חוויה לא נעימה
בטלפונים הסלולריים החדשים הקרויים כיום בלשון עממית בשם טלפונים חכמים אין שום תכונה טלפונית שלא היתה קיימת בטלפונים של בזק בשנות ה-90.

הטלפונים האירגוניים של שנות ה-80 היו משוכללים הרבה יותר מכל טלפון סלולרי כיום והיה ניתן לבצע בהם העברת שיחה, ליקוט קריאות, חדירה לשיחה, חטיפת קווים, מספר מקוצר לציר תקשורת פנימי, ועוד אין סוף תכונות טלפוניות שאין כיום בשום טלפון סלולרי וכנראה שגם לעולם לא יהיה.

ולכן אני מכנה את כל הטלפונים הסלולריים הללו בשם טלפונים טיפשים.

MightyKnight

New member
offtopic גדול אבל

בטלפונים הסלולריים החדשים הקרויים כיום בלשון עממית בשם טלפונים חכמים אין שום תכונה טלפונית שלא היתה קיימת בטלפונים של בזק בשנות ה-90.

הטלפונים האירגוניים של שנות ה-80 היו משוכללים הרבה יותר מכל טלפון סלולרי כיום והיה ניתן לבצע בהם העברת שיחה, ליקוט קריאות, חדירה לשיחה, חטיפת קווים, מספר מקוצר לציר תקשורת פנימי, ועוד אין סוף תכונות טלפוניות שאין כיום בשום טלפון סלולרי וכנראה שגם לעולם לא יהיה.

ולכן אני מכנה את כל הטלפונים הסלולריים הללו בשם טלפונים טיפשים.
offtopic גדול אבל
הטלפונים שאתה קורא להם טיפשים בעלי כוח עיבוד שמשתווה
(בעצם לא, הרבה מעבר) למחשבי העל שהיו בשנות ה-80

25306yosef

New member
ובמה כוח העיבוד עוזר לצורך יישומי טלפוניה?

offtopic גדול אבל
הטלפונים שאתה קורא להם טיפשים בעלי כוח עיבוד שמשתווה
(בעצם לא, הרבה מעבר) למחשבי העל שהיו בשנות ה-80
לצורך יישומי הטלפוניה מספיקים גם הטלפונים של בזק משנות ה-90.

ואני כתבתי שנות ה-90 ולא שנות ה-80 בגלל שבשנות ה-90 נכנס לבזק השירות של שיחה מזוהה שקיים כיום גם בטלפונים הסלולריים. אם אנחנו מתעלמים משירות השיחה המזוהה שקיים כיום גם בטלפונים הסלולריים ומסתפקים רק בשירותי טלפוניה מסורתיים ללא שיחה מזוהה, אז גם הטלפונים של פעם עם החוגה ומרכזות הסטרוג'ר (המרכזות של פעם עם גלגלי השיניים והמוטות המצטלבים מסרטי הריגול הישנים) מספיקים.

ושוב, אני מדבר על טלפוניה ולא על מיחשוב וכוח עיבוד שאין בו כל צורך לשימוש של טלפון בנקודת קצה.

matrix200200

Active member
אתה מבין בטלפוניה לא?

לצורך יישומי הטלפוניה מספיקים גם הטלפונים של בזק משנות ה-90.

ואני כתבתי שנות ה-90 ולא שנות ה-80 בגלל שבשנות ה-90 נכנס לבזק השירות של שיחה מזוהה שקיים כיום גם בטלפונים הסלולריים. אם אנחנו מתעלמים משירות השיחה המזוהה שקיים כיום גם בטלפונים הסלולריים ומסתפקים רק בשירותי טלפוניה מסורתיים ללא שיחה מזוהה, אז גם הטלפונים של פעם עם החוגה ומרכזות הסטרוג'ר (המרכזות של פעם עם גלגלי השיניים והמוטות המצטלבים מסרטי הריגול הישנים) מספיקים.

ושוב, אני מדבר על טלפוניה ולא על מיחשוב וכוח עיבוד שאין בו כל צורך לשימוש של טלפון בנקודת קצה.
אתה מבין בטלפוניה לא?
אז בטח שמעת על טלפוניית IP
ניתן בקלות לחבר כל טלפון סלולארי שאתה מדבר עליו למערכת ארגונית שיהיה בה את הכל היכולות שציינת ואפילו הרבה מעבר.
אז טענותך בעניין "פיגור" ביכולות הטלפוניה של המכשירים הללו חסרות כל בסיס.
באותה מידע ניתן להתלונן על כך שרכב ממוצע מפגר ביחס לעגלה עם סוסים, כי אין לו למשל תכונה "מתקדמת" כמו אפשרות לרתום סוס.

alantan

New member
רכב ממוצע אכן מפגר. ניסיתי לשים חציר במיכל הדלק וזה לא מתניע

אתה מבין בטלפוניה לא?
ניתן בקלות לחבר כל טלפון סלולארי שאתה מדבר עליו למערכת ארגונית שיהיה בה את הכל היכולות שציינת ואפילו הרבה מעבר.
באותה מידע ניתן להתלונן על כך שרכב ממוצע מפגר ביחס לעגלה עם סוסים, כי אין לו למשל תכונה "מתקדמת" כמו אפשרות לרתום סוס.

matrix200200

Active member

alantan

New member
נכון... עוד אחד מהחוקים הדביליים של הבריטים

יש לך מונית שחורה? חובה עליך להחזיק חציר לסוס!
כמו עוד חוק בריטי משנת 1986 (הייתם מאמינים!): "אין להחזיק דג סלמון בנסיבות חשודות"
אבל מי אנחנו כי נלין עם כמה מהחוקים ההזויים שלנו...

Ccyclist

Well-known member
לקחת בטעות אחד שכתבו עליו צ'ק ?

כמו עוד חוק בריטי משנת 1986 (הייתם מאמינים!): "אין להחזיק דג סלמון בנסיבות חשודות"
אבל מי אנחנו כי נלין עם כמה מהחוקים ההזויים שלנו...
נכון לשנות התשעים הדוגמה הנפוצה ליכולת לכתוב צ'ק על כל דבר היתה שמותר לכתוב אותו על פרה.
&nbsp
בנימה רצינית יותר יש צורך ברשיונות דייג בגופי מים בריטיים כך שכנראה מדובר בחוק נגד דייג בלתי חוקי (poaching)

alantan

New member
אני חושב שעדיין מותר לכתוב המחאה על כל דבר, לפחות כזה העשוי

נכון לשנות התשעים הדוגמה הנפוצה ליכולת לכתוב צ'ק על כל דבר היתה שמותר לכתוב אותו על פרה.
&nbsp
בנימה רצינית יותר יש צורך ברשיונות דייג בגופי מים בריטיים כך שכנראה מדובר בחוק נגד דייג בלתי חוקי (poaching)
מנייר. על חומרים אחרים לא שמעתי... אין למעשה סיבה שלא - כל עוד יש על ההמחאה את פרטי החשבון ואת חתימת המשלם, זה לא אמור לשנות.

Ccyclist

Well-known member
ה Barrister המשפחתית שלי אמרה שמותר על פרה.

מנייר. על חומרים אחרים לא שמעתי... אין למעשה סיבה שלא - כל עוד יש על ההמחאה את פרטי החשבון ואת חתימת המשלם, זה לא אמור לשנות.
ה Barrister המשפחתית שלי אמרה שמותר על פרה.
ואני סומך על נשים שיוצרות לעבודה עם פיאות לבנות.

25306yosef

New member
טלפוניית IP לא טובה יותר מטלפוניית DTM במיתוג מעגלים.

אתה מבין בטלפוניה לא?
טלפוניית IP לא טובה יותר מטלפוניית DTM במיתוג מעגלים.
היתרון של טלפוניית IP שהיא חסכונית ביותר ודורשת מעט מאוד משאבים ותשתיות יקרות.

מבחינת איכות ואמינות טלפונית DTM במיתוג מעגלים היא איכותית וטובה הרבה יותר מ-IP, החיסרון שלה כאמור שהתחזוקתה שלה יקרה מאוד והיא דורשת משאבים רבים והרבה מאוד כוח אדם לצורך תחזוקה. בעידן של ריבוי מפעילי תקשורת וניידות המספרים אין למעשה כל צורך בתחזוקה של רשת יקרה מאוד של מתגי TDM.

מצב
הנושא נעול.
למעלה