שרשור הכוונה ומודיעין 18/03 - 19/03

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member

olli3

New member
מנהל
כל קו מרמלה לצומת בית דגן ומשם 164/165/167 אגד למחלף גהה

שלום..אני צריך להגיע מיהודה שטיין רמלה להרב נורוק 31 בני ברק
בבקשה בלי אופציה של רכבת כי אף פעם לא נסעתי ברכבת
כל קו מרמלה לצומת בית דגן ומשם 164/165/167 אגד למחלף גהה
כמו כן, בשעות מסוימות ניתן לנסוע עם 244 אגד עד כביש גהה ומשם אפשר להמשיך ברגל ( 10 דקות). או להחליף לאחד הקווים שנוסעים לכיוון תל אביב, לרדת בז'בוטינסקי/הרב אבוחצירא (גשר פרדס כץ), לעבור לאבו חצירא ולהמשיך משם עם 2,5 דן.
&nbsp
אציין כי הנסיעה עם 244 איטית יותר מאשר עם החלפה, עקב כך שהוא נוסע דרך לוד, יהוד ואור יהודה (נכנס לכל היישובים).

נסיעה יום יומית מירושלים להרצליה. ( מחלף הסירה)

עברתי לירושלים בהסתמך על הרכבת לת"א. אך למרבה הצער מועד השקתה נדחה.
אני מחפש את הדרך היעילה ביותר להגיע למקום עבודתי. אשמח לעצה.
ניסתי קו 480 + רכבת, אך לקח לי יותר משעתיים.
בתודה מראש.

אשמח לסיוע

בתודה מראש.
אשמח לסיוע
עיצה או טיפ ליעול שעות הנסיעה ועלותן תתקבלנה בברכה.
בתודה מראש

davidfainshtein

Member
מנהל
איפה אתה גר בירושלים?

אשמח לסיוע
בתודה מראש
איפה אתה גר בירושלים?
עד לא מזמן הדרך היעילה ביותר בשבילי הייתה ברכבת.
במיוחד בשעות הפקקים. הייתי עולה על הרכבת במלחה ותוך שעה ו- 45 דקות הייתי בהרצליה. אבל אז המטומטמים החליטו לפצל את הקו...

מאז הפיצול עברתי לרכב פרטי לנסיעות מירושלים לתל אביב והרצליה

איפה אתה גר בירושלים?
עד לא מזמן הדרך היעילה ביותר בשבילי הייתה ברכבת.
במיוחד בשעות הפקקים. הייתי עולה על הרכבת במלחה ותוך שעה ו- 45 דקות הייתי בהרצליה. אבל אז המטומטמים החליטו לפצל את הקו...
מאז הפיצול עברתי לרכב פרטי לנסיעות מירושלים לתל אביב והרצליה
לא ברור לי מדוע החליטו לחסל את הרכבת הישירה בין ירושלים לתל אביב עוד לפני השקת הקו החדש. מאד נהניתי מהקו הזה למרות תדירות בלתי-מספקת של פעם בשעתיים בחלק מהיום.

ofirg4

New member
לדעתי ממסוף 2000/דרך נמיר עדיף לך לקחת אוטובוס למחלף הסירה

אשמח לסיוע
בתודה מראש
לדעתי ממסוף 2000/דרך נמיר עדיף לך לקחת אוטובוס למחלף הסירה
קוים 601\501\91\616\502 .

גם המתנה קצרה יותר, וגם חוסך את ההליכה מתחנת הרכבת. והנסיעה לא ארוכה בהרבה

olli3

New member
מנהל
מאיפה בירושלים אתה יוצא לדרכך ובאיזו שעה עליך להגיע להרצליה?

בתודה מראש.
ולהיכן בהרצליה?
&nbsp
יש המון אופציות להגעה, הכל תלוי מאיפה יוצאים ומתי צריכים להגיע. תן את הנתונים האלו ואוכל לעזור יותר.

בית הכרם.

ולהיכן בהרצליה?
&nbsp
יש המון אופציות להגעה, הכל תלוי מאיפה יוצאים ומתי צריכים להגיע. תן את הנתונים האלו ואוכל לעזור יותר.
בית הכרם.
בין 8-9 בבוקר

olli3

New member
מנהל
יש לך את החלופה של 480 מבית הכרם לתל אביב.

בית הכרם.
בין 8-9 בבוקר
יוצאת מהדסה עין כרם ב6:30 כל בוקר דרך בית הכרם. הנסיעה יוצאת מירושלים סביב 6:50-6:55 בבוקר (הכוונה, עוזבת את ירושלים).
&nbsp
החלופות של 480 עוצרות גם בעזריאלי (בדרך בגין) כך שההחלפה לקווי האוטובוס להרצליה נוחה הרבה יותר, מתבצעת באותה שורת תחנות. ניתן להחליף גם לרכבת כמובן.
&nbsp
יש גם חלופה שאוספת מצומת פת, שתי נסיעות ביום. אם מתאפשר לך להגיע לשם והזמנים שלה מתאימים לך יותר, תוכל להשתמש בה. אך לטעמי הנסיעה שעוברת בבית הכרם תתאים לך נפלא.

Ccyclist

Well-known member
הערונת: צומת פת נמצאת 3 ק"מ בכיוון ההפוך לנסיעה.

יוצאת מהדסה עין כרם ב6:30 כל בוקר דרך בית הכרם. הנסיעה יוצאת מירושלים סביב 6:50-6:55 בבוקר (הכוונה, עוזבת את ירושלים).
&nbsp
החלופות של 480 עוצרות גם בעזריאלי (בדרך בגין) כך שההחלפה לקווי האוטובוס להרצליה נוחה הרבה יותר, מתבצעת באותה שורת תחנות. ניתן להחליף גם לרכבת כמובן.
&nbsp
יש גם חלופה שאוספת מצומת פת, שתי נסיעות ביום. אם מתאפשר לך להגיע לשם והזמנים שלה מתאימים לך יותר, תוכל להשתמש בה. אך לטעמי הנסיעה שעוברת בבית הכרם תתאים לך נפלא.
ברור שאתה בקיא במערכת חלופות ה 480 מבחינת לו"ז (ואני זוכר שהיו חלופות 480 ו405 מהשכונות עוד בשנות התשעים) אך מבחינה גאוגרפית בית הכרם נמצאת קילומטר וחצי דרומית מהכניסה לעיר ומהתחנה המרכזית בעוד שצומת פת נמצאת 3 קילומטר דרום מזרחית לבית הכרם. או כ 3.5 ק"מ מהכניסה לעיר בקו אווירי.
&nbsp
יתכן שהחלופה דרך בית הכרם תחסוך לו את האבטחה של התחנה המרכזית ותיתן לו סיכוי גבוה יותר למקום ישיבה אבל בהשוואה לנסיעה באוטובוס עירוני בכיוון ההפוך וחלופה בת מספר נסיעות נמוך עדיף לו פשוט להגיע לתחנה המרכזית ברק"ל.

olli3

New member
מנהל
אני מציג את האופציות, כי יש לאנשים את הדרכים שלהם להגיע.

ברור שאתה בקיא במערכת חלופות ה 480 מבחינת לו"ז (ואני זוכר שהיו חלופות 480 ו405 מהשכונות עוד בשנות התשעים) אך מבחינה גאוגרפית בית הכרם נמצאת קילומטר וחצי דרומית מהכניסה לעיר ומהתחנה המרכזית בעוד שצומת פת נמצאת 3 קילומטר דרום מזרחית לבית הכרם. או כ 3.5 ק"מ מהכניסה לעיר בקו אווירי.
&nbsp
יתכן שהחלופה דרך בית הכרם תחסוך לו את האבטחה של התחנה המרכזית ותיתן לו סיכוי גבוה יותר למקום ישיבה אבל בהשוואה לנסיעה באוטובוס עירוני בכיוון ההפוך וחלופה בת מספר נסיעות נמוך עדיף לו פשוט להגיע לתחנה המרכזית ברק"ל.
במידה ויש מישהו שנוסע בשעות שמתאימות לו דרך צומת פת, זה יכול להיות לו לא פחות ממעולה.
&nbsp
480 בשעות הבוקר במרכזית מפוצץ, לא רק שצריך לעבור את האבטחה, צריך לא פעם להמתין לאוטובוס הבא בתור הארוך שיש שם, במיוחד בימי ראשון.

Ccyclist

Well-known member
מקריית יובל או גילה צומת פת זו אופציה לגיטימית.

במידה ויש מישהו שנוסע בשעות שמתאימות לו דרך צומת פת, זה יכול להיות לו לא פחות ממעולה.
&nbsp
480 בשעות הבוקר במרכזית מפוצץ, לא רק שצריך לעבור את האבטחה, צריך לא פעם להמתין לאוטובוס הבא בתור הארוך שיש שם, במיוחד בימי ראשון.
מבית הכרם אין הגיון בנסיעה בקו פנימי או ברק"ל לתחנת יפה נוף, המתנה לקו 5 שתדירותו פעם ב20 דקות, נסיעה של 10 דקות בכיוון ההפוך ונסיעה חזרה בכיוון הנכון על חלופת ה 480 כאשר ישנה חלופת 480 שעוצרת בבית הכרם עצמה.
&nbsp
מדרום העיר ואפילו מדרום מערב העיר צומת פת יכולה להיות אופציה טובה כי היא מחברת בין הפרברים למרכז העיר ודרך צירי בגין והזז לכניסה לעיר ויש קווים תדירים אליה.
&nbsp
&nbsp

olli3

New member
מנהל
הדרך לשם לא חייבת להיות בתחבורה ציבורית, תן לו לבחור.

מבית הכרם אין הגיון בנסיעה בקו פנימי או ברק"ל לתחנת יפה נוף, המתנה לקו 5 שתדירותו פעם ב20 דקות, נסיעה של 10 דקות בכיוון ההפוך ונסיעה חזרה בכיוון הנכון על חלופת ה 480 כאשר ישנה חלופת 480 שעוצרת בבית הכרם עצמה.
&nbsp
מדרום העיר ואפילו מדרום מערב העיר צומת פת יכולה להיות אופציה טובה כי היא מחברת בין הפרברים למרכז העיר ודרך צירי בגין והזז לכניסה לעיר ויש קווים תדירים אליה.
&nbsp
&nbsp
הדרך לשם לא חייבת להיות בתחבורה ציבורית, תן לו לבחור.
אם אחד מבני הבית נוסעים ברכב דרך צומת פת או אחד משכניו, מכריו, הוא יכול להשתמש באופציה זו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה