השינויים בקווים 500 ו-506 מתל אביב לשוהם

מצב
הנושא נעול.

בוקר טוב לכולם,
אני מניח שכל מי שנוסע בקווים האלה מתל אביב כמוני, החל מאתמול ראה שחור בעיניים.
זאת לא פעם ראשונה שחברת קווים עושה שינויים בלי שום התחשבות בציבור הנוסעים.
החל מאתמול צומצמה הפעילות של קו 506 מתל אביב שהתדירות שלו הייתה גבוהה. מתדירות של כל 20 דקות בשעות הבוקר היא צומצמה לכך שיש אוטובוס ראשון בשעה 6:00 ולאחר מכן רק בשעה 8:00 אוטובוס נוסף!
כל הנוסעים צריכים להדחק בקו 500, שלא רק שהאריך את מסלולו, אלא הפך להיות צפוף ובלתי נסבל וכל העולים בתחנות המאוחרות יותר צריכים לעמוד כל הדרך עד ההגעה לצומת אל על.
מה שמצחיק שחברת קווים טוענת שהם עשו שיפור בקווים אלה.
אני מניח שכל מי שמתחיל כמוני לעבוד בשעה 8:00 מגיע באיחור לעבודה וגם נאלץ לחכות זמן רב בתחנה.
האם יש מקום שבו אפשר להתלונן על המחדל הזה? והאם יש באמת מישהו שיתייחס לטענות ויפנים אותם?
תודה מראש למגיבים

דוד311

New member
משרד התחבורה והרשות המקומית

בוקר טוב לכולם,
אני מניח שכל מי שנוסע בקווים האלה מתל אביב כמוני, החל מאתמול ראה שחור בעיניים.
זאת לא פעם ראשונה שחברת קווים עושה שינויים בלי שום התחשבות בציבור הנוסעים.
החל מאתמול צומצמה הפעילות של קו 506 מתל אביב שהתדירות שלו הייתה גבוהה. מתדירות של כל 20 דקות בשעות הבוקר היא צומצמה לכך שיש אוטובוס ראשון בשעה 6:00 ולאחר מכן רק בשעה 8:00 אוטובוס נוסף!
כל הנוסעים צריכים להדחק בקו 500, שלא רק שהאריך את מסלולו, אלא הפך להיות צפוף ובלתי נסבל וכל העולים בתחנות המאוחרות יותר צריכים לעמוד כל הדרך עד ההגעה לצומת אל על.
מה שמצחיק שחברת קווים טוענת שהם עשו שיפור בקווים אלה.
אני מניח שכל מי שמתחיל כמוני לעבוד בשעה 8:00 מגיע באיחור לעבודה וגם נאלץ לחכות זמן רב בתחנה.
האם יש מקום שבו אפשר להתלונן על המחדל הזה? והאם יש באמת מישהו שיתייחס לטענות ויפנים אותם?
תודה מראש למגיבים
משרד התחבורה והרשות המקומית
קווים לא עושה שינויים כאלו על דעת עצמה.
הכתובת לכל תלונה בנושא כזה היא משרד התחבורה.
ובדרך כלל יש בעל תפקיד ברשות המקומית שאחראי על קשר עם משרד התחבורה בנושאי תחבורה ציבורית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה