שרשור הכוונה ומודיעין 21/01 - 22/01

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member

ממסילת ישרים ת"א לבית חולים תל השומר

מסילת ישרים הצד הקרוב ביותר לרחוב סלמה - הכניסה הימנית של התחנה המרכזית החדשה. משם אל תל השומר. תודה רבה.

orchilit

New member
תשובה-

מסילת ישרים הצד הקרוב ביותר לרחוב סלמה - הכניסה הימנית של התחנה המרכזית החדשה. משם אל תל השומר. תודה רבה.
תשובה-
אפשר ללכת דרך התחנה ולצאת ביציאת לוינסקי ומשום לקחת 104 לתל השומר (הקו גם נכנס לבית החולים), אפשר ללכת לשד' הר ציון ולקחת 70 לתל השומר (רק שהקו מסתובב קצת בת"א, אז כבר עדיף לקחת 1,42,68 וכו' עד הבורסה (גשר דימול, תחנת ז'בוטינסקי/דרך בגין) ומשם להחליף עם 69,70. (69 נכנס לתל השומר, 70 לא).

aaa123

Member
כיצד להגיע מתל-אביב ליסמין 6 באר יעקב

כיצד להגיע מתל-אביב ליסמין 6 באר יעקב
אני צריך להגיע מחר בשעה 7 בערב ולצאת חזרה לתל-אביב בשעה 8.
&nbsp
אני מגיע בערך מלואי מרשל 1 פינת פנקס.
&nbsp
בחיפוש מצאתי שקו 159 מביא אותי קרוב אבל נראה שמביא אותי מוקדם מדי וכתוב שאני אמור לעלות עליו ב17:11 בתיכון חדש רבין/דרך נמיר ולרדת ב17:47 במרכז מסחרי/קרן היסוד.
&nbsp
אופציה אחרת היא ללכת מתיכון חדש רבין/דרך נמיר ב274 לרחובות תחנה מרכזית ולרדת בצומת בית דגן ומשם לקחת 354 לכיוון באר יעקב אבל אם אני מבין נכון התדירות של קו 354 נמוכה ביותר כך שאם אני מפספס אותו אני צריך לחכות כמה שעות לקו הבא.
&nbsp
אפשרות נוספת היא לקחת 56 לרכבת השלום אבל אם אני מבין נכון אני צריך לקחת 2 רכבות כאשר הראשונה מגיעה ב18:26 לבאר יעקב ואחר כך יש לי ללכת איזה דקה בכיוון דרום מזרח לרכבת נוספת שתגיע למרכז מסחרי קרן היסוד.
&nbsp
בקיצור איך הייתם ממליצים להגיע ומתי לצאת מהבית,וגם איך הייתם ממליצים לחזור?

מצב
הנושא נעול.
למעלה