שרשור הכוונה ומודיעין 14/01 - 15/01

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member

SimondB

New member
מתחנת רכבת בת גלים לרחוב חנה בשכונת כרמליה בחיפה

שלום לכולם,
אני צריכה להגיע מתחנת רכבת בת גלים (או כל תחנת רכבת אחרת אם קרוב יותר) לרחוב חנה 5 בחיפה (לא חנה רובינא או חנה סנש, אלא פשוט חנה). איזה אוטובוס הכי טוב לקחת?
תודה ויום טוב

oshlick1

New member
את מגיעה מדרום או מצפון?

שלום לכולם,
אני צריכה להגיע מתחנת רכבת בת גלים (או כל תחנת רכבת אחרת אם קרוב יותר) לרחוב חנה 5 בחיפה (לא חנה רובינא או חנה סנש, אלא פשוט חנה). איזה אוטובוס הכי טוב לקחת?
תודה ויום טוב
את מגיעה מדרום או מצפון?
מדרום עדיף לרדת בחוף הכרמל ולעלות עם 133 למוריה פינה צפרירים ומשם יש קו שנכנס לתוך השכונה נדמה לי 33.
מצפון עדיף לרדת בלב המפרץ ולקחת את 133 משם.

dror2110

New member
5א, 28, 31, 37, 37א, 136, 237

שלום לכולם,
תודה ויום טוב
5א, 28, 31, 37, 37א, 136, 237
למרכז הכרמל, ממרכז הכרמל קו 33 או 33א.

SimondB

New member
תודה רבה לכולם!! איפה לרדת עם 33?

קווים אלו יוצאים מרכבת בת גלים
ולדעתי אפשר לוותר על 33 ולרדת ברגל...אבל לא לעלות!
אני פשוט לא מכירה את האיזור... בכרמליה: שכונה ברכס הכרמל? ומשם כמה דקות בערך הליכה לרחוב חנה?

שוב תודה!

dror2110

New member
בקו 33 את יורדת בתחנה "חנה/ינאי".

אני פשוט לא מכירה את האיזור... בכרמליה: שכונה ברכס הכרמל? ומשם כמה דקות בערך הליכה לרחוב חנה?

שוב תודה!
בקו 33 את יורדת בתחנה "חנה/ינאי".
התחנה נמצאת בתחילת רחוב חנה.

dror2110

New member
מחוף הכרמל קווים 132 או 133.

שלום לכולם,
תודה ויום טוב
מחוף הכרמל קווים 132 או 133.
לרדת בתחנה מוריה/צפרירים לעבור כביש לתחנה ממול, לקחת משם קו 33 או 33א.

הגעה מטבריה לאזור תעשיה כרמיאל
אני מנסה לבחון דרכי הגעה מהירים לעבודה שהוצעה לי מטבריה לתרדיון, במשגב.
כמה זמן יקח לי להגיע? הלוך וחזרה לטבריה. מסלול מלא, כולל המתנה לקווים ומה התדירות של הקווים במידה ואפספס קו?
מה מחיר הנסיעה? האם אצטרך להחליף קו?

busrider

Member
הגעה מטבריה לאזור תעשיה כרמיאל
אני מנסה לבחון דרכי הגעה מהירים לעבודה שהוצעה לי מטבריה לתרדיון, במשגב.
כמה זמן יקח לי להגיע? הלוך וחזרה לטבריה. מסלול מלא, כולל המתנה לקווים ומה התדירות של הקווים במידה ואפספס קו?
מה מחיר הנסיעה? האם אצטרך להחליף קו?
קו 55 של סופרבס מתחנה מרכזית טבריה לסכנין יציאה מערבית
משם אתה יכול החליף לקו 1\34\60\61 שנכנסים לאזור התעשייה או כל קו אחר שנוסע לכיוון מערב ועוצר בכניסה לאזור התעשייה .
תדירות של קו 55: כל חצי שעה לשעה וחצי

קו 55 של סופרבס מתחנה מרכזית טבריה לסכנין יציאה מערבית
משם אתה יכול החליף לקו 1\34\60\61 שנכנסים לאזור התעשייה או כל קו אחר שנוסע לכיוון מערב ועוצר בכניסה לאזור התעשייה .
תדירות של קו 55: כל חצי שעה לשעה וחצי
האם יש הגעה שלא דרך כפרים ערבים?
לפי גוגל מפות מדובר על נסיעה של שעה ורבע.

נתנאל531

Well-known member
האם יש הגעה שלא דרך כפרים ערבים?
לפי גוגל מפות מדובר על נסיעה של שעה ורבע.
לא, אלא אם נוסעים דרך עמיעד
אפשר לסוע בקו 56 מטבריה עד רכבת כרמיאל ומשם בקו 265 עד צומת יובלים ומשם ברגל עד אזור התעשיה, אבל קו 56 עובר דרך מראר.
&nbsp
מסלול נסיעה כמו שאת מבקשת אפשרי רק דרך 840 עד צומת עמיעד, ומשם קו 500 ו-265, ארוך מדי

לא, אלא אם נוסעים דרך עמיעד
אפשר לסוע בקו 56 מטבריה עד רכבת כרמיאל ומשם בקו 265 עד צומת יובלים ומשם ברגל עד אזור התעשיה, אבל קו 56 עובר דרך מראר.
&nbsp
מסלול נסיעה כמו שאת מבקשת אפשרי רק דרך 840 עד צומת עמיעד, ומשם קו 500 ו-265, ארוך מדי
מוזר מאד
אני מחפש קו 56 מטבריה לכרמיאל. אבל לא מוצא איפה לרדת ואיך להגיע למשגב.
בנוסף, איזה חברות מתפעלות את המסלול הזה?
מתי האוטובוס הראשון והאחרון במסלול הזה?
הלכתי מעט לאיבוד.

נתנאל531

Well-known member
מוזר מאד
אני מחפש קו 56 מטבריה לכרמיאל. אבל לא מוצא איפה לרדת ואיך להגיע למשגב.
בנוסף, איזה חברות מתפעלות את המסלול הזה?
מתי האוטובוס הראשון והאחרון במסלול הזה?
הלכתי מעט לאיבוד.
קו 56 הוא של אגד, ומגיע לרכבת כרמיאל
משם אפשר לקחת את קו 60/61 לאזור התעשיה תרדיון, בדוק תדירויות ולוח זמנים ב־bus.gov.il

מה הדרך המהירה מנתבג לבאר שבע? (אפשר גם מונית שירות)

מה הדרך המהירה מנתבג לבאר שבע? (אפשר גם מונית שירות)
איך מגיעים בתחבורה ציבורית מנתבג לבאר שבע?
שואל בשביל חבר שנוחת ב13:45 היום וצריך להגיע לאילת, ורוצה להספיק את האוטובוס של 15:30 מבאר שבע לאילת.

אודה לתשובתכם!

perhay

New member
מבית קשת לכפר מסריק

מבית קשת לכפר מסריק
שלום רב
אשמח להכוונה לנסיעה בתחבורה ציבורית מבית קשת לכפר מסריק ביום חמישי בבקר.
אודה על כל האופציות כולל רכבת
תודה מראש
פנינה
&nbsp

נתנאל531

Well-known member
אחד הקווים מבית קשת למחלף גולני

מבית קשת לכפר מסריק
שלום רב
אשמח להכוונה לנסיעה בתחבורה ציבורית מבית קשת לכפר מסריק ביום חמישי בבקר.
אודה על כל האופציות כולל רכבת
תודה מראש
פנינה
&nbsp
משם קו 430 למרכזית המפרץ וקו 271 לכפר מסריק. אפשרות אחרת וקצרה יותר - ממחלף גולני 434 עד לקריון ומשם 271 לכפר מסריק, הבחירה בין שני המסלולים תלויה במועדי הגעת הקו (לוח הזמנים של שני הקווים נעשה ברוטציה, היות לשניהם מוצא ויעד זהה, אך מסלול שונה באזור עמק זבולון / קריות)
&nbsp
תשומת לב לכך שמחלף גולני מבולגן מבחינת תחנות (עובר שם גם קו 505 לחיפה מרכזית המפרץ דרך אלונים, אבל בתחנה אחרת מקווי טבריה-חיפה), שאם בוחרים במסלול של 434 בקריון צריך לעבור צד ולסוע לכיוון צפון, ולא להמשיך דרומה בכיוון חיפה, שיש יתרון של לפחות 20 דקות למסלול דרך הקריון של 434, ולכן כדאי לחכות לו בתחנה אם רואים שמגיע תוך זמן לא ארוך, ואם חוזרים גם כן בתחבורה ציבורית כדאי לקנות חופשי-יומי בקוד 499 לחסכון בעלויות. אם יש הקפצה, עדיף להגיע לצומת מחנה שמשון המסודרת יותר, ולא למחלף גולני המסובך.
&nbsp
אפשר גם לבחור מסלול דרך רכבת עפולה, אבל נדרשת החלפה של קו בעפולה כדי להגיע לרכבת, היא לא תדירה מדי, ומתחנת חיפה מרכז צריך להחליף למטרונית 1/2 עד מרכזית המפרץ, ומשם קו 271, יותר מדי החלפות

perhay

New member
תודה רבה!

משם קו 430 למרכזית המפרץ וקו 271 לכפר מסריק. אפשרות אחרת וקצרה יותר - ממחלף גולני 434 עד לקריון ומשם 271 לכפר מסריק, הבחירה בין שני המסלולים תלויה במועדי הגעת הקו (לוח הזמנים של שני הקווים נעשה ברוטציה, היות לשניהם מוצא ויעד זהה, אך מסלול שונה באזור עמק זבולון / קריות)
&nbsp
תשומת לב לכך שמחלף גולני מבולגן מבחינת תחנות (עובר שם גם קו 505 לחיפה מרכזית המפרץ דרך אלונים, אבל בתחנה אחרת מקווי טבריה-חיפה), שאם בוחרים במסלול של 434 בקריון צריך לעבור צד ולסוע לכיוון צפון, ולא להמשיך דרומה בכיוון חיפה, שיש יתרון של לפחות 20 דקות למסלול דרך הקריון של 434, ולכן כדאי לחכות לו בתחנה אם רואים שמגיע תוך זמן לא ארוך, ואם חוזרים גם כן בתחבורה ציבורית כדאי לקנות חופשי-יומי בקוד 499 לחסכון בעלויות. אם יש הקפצה, עדיף להגיע לצומת מחנה שמשון המסודרת יותר, ולא למחלף גולני המסובך.
&nbsp
אפשר גם לבחור מסלול דרך רכבת עפולה, אבל נדרשת החלפה של קו בעפולה כדי להגיע לרכבת, היא לא תדירה מדי, ומתחנת חיפה מרכז צריך להחליף למטרונית 1/2 עד מרכזית המפרץ, ומשם קו 271, יותר מדי החלפות
תודה רבה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה