שרשור הכוונה ומודיעין סופ"ש 29/12 - 30/12

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member

aaa123

Member
שאלות על תל-אביב נס ציונה ותל-אביב פתח תקווה

שאלה ראשונה לגבי נס ציונה
אני צריך לנסוע מתל-אביב לארזים 4 נס ציונה ולהגיע בשעה 13:00 ולצאת ב14:00 או 14:15
&nbsp
1)מתי אני צריך לצאת כדי להגיע בתחבורה ציבורית(אני מתכוון לצאת מוקדם יותר ליתר בטחון)
אופציה אפשרית שאני רואה בחיפוש היא קו 26 בהתחלה מאבן גבירול שדרות נורדאו תל-אביב לבית ספר הולץ חיל השריון ,ומשם 301 לויצמן המאה ואחד ומשם ללכת ברגל לארזים 4 נס ציונה.
&nbsp
2)איך אני חוזר בתחבורה ציבורית הביתה?
&nbsp
אני רואה שאפשר לחזור ב201 ואחר כך בקו 189 אבל זה נראה לי גבולי מבחינת הזמן אם אני יוצא ב14:15 כאשר יכול להיות שאטעה בדרך,ובשעה מאוחרת יותר ההמלצה שאני רואה היא 3 אוטובוסים 301 83 ו55 שאני שוב לא בטוח אם לא אסתבך עם השני או השלישי. אולי הכי פשוט זה לקחת 301 או 201 לתחנה המרכזית בתל-אביב ,ואחר כך ללכת ברגל.
3)נאמר לי שאפשר להגיע ביום שבת בבוקר מתל-אביב לפתח תקווה במונית שירות 51.
באיזו תכיפות מגיעה מונית שירות ובאלו תחנות בתל-אביב בדיוק היא עוצרת?
&nbsp
אותו דבר לגבי מונית שירות חזרה בצהריים.

aaa123

Member
אלו מוניות שירות יש ביום שבת מתל-אביב לפתח תקווה?

שאלה ראשונה לגבי נס ציונה
אני צריך לנסוע מתל-אביב לארזים 4 נס ציונה ולהגיע בשעה 13:00 ולצאת ב14:00 או 14:15
&nbsp
1)מתי אני צריך לצאת כדי להגיע בתחבורה ציבורית(אני מתכוון לצאת מוקדם יותר ליתר בטחון)
אופציה אפשרית שאני רואה בחיפוש היא קו 26 בהתחלה מאבן גבירול שדרות נורדאו תל-אביב לבית ספר הולץ חיל השריון ,ומשם 301 לויצמן המאה ואחד ומשם ללכת ברגל לארזים 4 נס ציונה.
&nbsp
2)איך אני חוזר בתחבורה ציבורית הביתה?
&nbsp
אני רואה שאפשר לחזור ב201 ואחר כך בקו 189 אבל זה נראה לי גבולי מבחינת הזמן אם אני יוצא ב14:15 כאשר יכול להיות שאטעה בדרך,ובשעה מאוחרת יותר ההמלצה שאני רואה היא 3 אוטובוסים 301 83 ו55 שאני שוב לא בטוח אם לא אסתבך עם השני או השלישי. אולי הכי פשוט זה לקחת 301 או 201 לתחנה המרכזית בתל-אביב ,ואחר כך ללכת ברגל.
3)נאמר לי שאפשר להגיע ביום שבת בבוקר מתל-אביב לפתח תקווה במונית שירות 51.
באיזו תכיפות מגיעה מונית שירות ובאלו תחנות בתל-אביב בדיוק היא עוצרת?
&nbsp
אותו דבר לגבי מונית שירות חזרה בצהריים.
אלו מוניות שירות יש ביום שבת מתל-אביב לפתח תקווה?
ואיפה הן עוצרות,ובאיזו תכיפות הן נוסעות?

אני צריך להגיע לסדרת פגישות ולא יודע איך.

שלום. אני צריך להגיע מרחוב רוטשילד בראשון לציון לרחוב הרב טייב 39 בשיכון המזרח .
איזה אוטובוס מביא אותי לשם ובערך כמה זמן תהיה הנסיעה בבקשה ?
תודה לעונים.

olli3

New member
מנהל
10/11/20/83. עדיפות ל83 המהיר ביותר או 10 שלוקח לו יותר זמן.

שלום. אני צריך להגיע מרחוב רוטשילד בראשון לציון לרחוב הרב טייב 39 בשיכון המזרח .
תודה לעונים.
10/11/20 - כולם מגיעים לתחנת יחזקאל הנביא/נחמיה הסמוכה לנקודת היעד שלך. אבל רק 10 נוסע במסלול מהיר לשם בעוד 11/20 עושים סיבוב גדול יותר בשיכון המזרח.

על כן, ניתן לרדת מ11/20 בתחנת שדרות יעקב/מורדי הגטאות.

קו 83 מהיר אף הוא, יש לרדת ממנו בתחנת מורדי הגטאות/זאב.

מקו 10 ניתן לרדת בתחנת שדרות יעקב/ישעיהו הנביא, זה כמעט אותו מרחק הליכה מתחנת יחזקאל הנביא/נחמיה וזה יחסוך כמה דקות אולי.

זמן נסיעה:

בקו 83 - 5-7 דקות
בקו 10 -12-15 דקות.
11/20 - 17-20 דקות.

כמ וכן, לא ציינת מהיכן ברוטשילד, קו 20 רלוונטי רק ממרכז העיר (מרכזית ישנה-מדרחוב) ובאופן כללי, לא הייתי נוסע איתו, לוקח לו הכי הרבה זמן. רק אם פספסת את כולם, תעלה עליו.

בקשר לזמני הנסיעה.

10/11/20 - כולם מגיעים לתחנת יחזקאל הנביא/נחמיה הסמוכה לנקודת היעד שלך. אבל רק 10 נוסע במסלול מהיר לשם בעוד 11/20 עושים סיבוב גדול יותר בשיכון המזרח.

על כן, ניתן לרדת מ11/20 בתחנת שדרות יעקב/מורדי הגטאות.

קו 83 מהיר אף הוא, יש לרדת ממנו בתחנת מורדי הגטאות/זאב.

מקו 10 ניתן לרדת בתחנת שדרות יעקב/ישעיהו הנביא, זה כמעט אותו מרחק הליכה מתחנת יחזקאל הנביא/נחמיה וזה יחסוך כמה דקות אולי.

זמן נסיעה:

בקו 83 - 5-7 דקות
בקו 10 -12-15 דקות.
11/20 - 17-20 דקות.

כמ וכן, לא ציינת מהיכן ברוטשילד, קו 20 רלוונטי רק ממרכז העיר (מרכזית ישנה-מדרחוב) ובאופן כללי, לא הייתי נוסע איתו, לוקח לו הכי הרבה זמן. רק אם פספסת את כולם, תעלה עליו.
בקשר לזמני הנסיעה.
כתבת שקו 83 מגיע תוך 5-7 דקות להרב טייב ? זה לא הגיוני. כנראה לא הבנתי נכון. אני צריך מקניון רוטשילד.

olli3

New member
מנהל
נכון, כי על פי רוב כשאנשים מבקשים מרוטשילד הם מבקשים

בקשר לזמני הנסיעה.
כתבת שקו 83 מגיע תוך 5-7 דקות להרב טייב ? זה לא הגיוני. כנראה לא הבנתי נכון. אני צריך מקניון רוטשילד.
נכון, כי על פי רוב כשאנשים מבקשים מרוטשילד הם מבקשים
מאיזור המדרחוב, קצה רחוב רוטשילד. משם מדובר ב5-7 דקות נסיעה בקו 83.
&nbsp
זו הסיבה שערכתי את התגובה וסייגתי שקו 20 רלוונטי רק משם בעצם.
&nbsp
מקניון רוטשילד זה מוסיף לכל הקווים כ-5 דקות נוספות.

DanBus43Maalit72

Active member
רוטשילד >> הרב טייב

תודה לעונים.
רוטשילד >> הרב טייב
מרח' רוטשילד יש לך את קו 83 ורד איתו בתחנתו האחרונה (מורדי הגטאות/זאב). תדירות הקו הינה כל 20 דקות. משם כ 2 דקות הילכה.
&nbsp
יש קווים נוספים מהרחוב אך עוצרים בתחנה קצת יותר רחוקה בקרבת קניון מגדלי העיר. קווים 10/11 שתדירותם כרבע שעה ומורידים בשדרות יעקב פינת הרקפת. משם כ 6 דקות הליכה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה