שרשור הכוונה ומודיעין סופ"ש 07/12 - 09/12

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member

1Shir

New member
מעתיקה לשרשור החדש
מאז פרוץ עבודות הרק"ל נהגתי לנסוע

מעתיקה לשרשור החדש
מאז פרוץ עבודות הרק"ל נהגתי לנסוע
מכיוון רח' מלצ'ט לכיוון היציאה לירושלים דרך רח' בצלאל יפה, אך גוגל מפות מציע לי לעשות עיקוף ולנסוע דרך רח' יהודה הלוי. למה?
האם יש איזו בעיה עם הגישה ברחובות מלצ'ט-בצלאל יפה-הרכבת? עבודות חדשות/חסימות חדשות?
&nbsp
תודה רבה אם מישהו יודע!

trilliane

Well-known member
מנהל
חמישי הבא (חנוכה) מאזור קריית הממשלה חיפה לקמפוס גבעת רם י-ם

בסביבות הצהריים (יציאה מחיפה בסביבות 11:00 או מאוחר יותר, הגעה לאזור הקמפוס בסביבות 14:30). מה הפתרון הכי נוח / מהיר / יעיל / זול?

940 או 960 מחוף הכרמל\מרכזית המפרץ בהתאמה

בסביבות הצהריים (יציאה מחיפה בסביבות 11:00 או מאוחר יותר, הגעה לאזור הקמפוס בסביבות 14:30). מה הפתרון הכי נוח / מהיר / יעיל / זול?
סעי באוטובוס שמתאים בלו"ז שניהם מגיעים למרכזית ירושלים משם הולכים לרחוב יפו וקצת בירידה (לא לחצות את הרחוב) תחנת אוטובוס בה לוקחים קו 68 לתוך גבעת רם ישיר
או 66,14 מגיעים לכניסה ולוקח 5 דקות יותר.
בחזרה באותה הדרך.

trilliane

Well-known member
מנהל
איזה מהם עדיף/מהיר יותר? אני לא קרובה לתחנות המרכזיות

סעי באוטובוס שמתאים בלו"ז שניהם מגיעים למרכזית ירושלים משם הולכים לרחוב יפו וקצת בירידה (לא לחצות את הרחוב) תחנת אוטובוס בה לוקחים קו 68 לתוך גבעת רם ישיר
או 66,14 מגיעים לכניסה ולוקח 5 דקות יותר.
בחזרה באותה הדרך.
כך שזו בכל מקרה נסיעה (כנראה במטרונית, אני מניחה) לאחת מהן. השאלה רק לאיזו מהן עדיף.
&nbsp
עקרונית יהיה לי קל יותר להגיע לחיפה מרכז (השמונה) אבל אני מבינה שלא משתלם לשלב נסיעה ברכבת ואז להחליף לאוטובוס (אעשה זאת אם יהיה לי טרמפ מת"א...).
&nbsp
החזרה לא רלוונטית, תודה.

trilliane

Well-known member
מנהל
בעצם אני רואה באתר של אגד שהלו"ז של 940 דליל יותר...

כך שזו בכל מקרה נסיעה (כנראה במטרונית, אני מניחה) לאחת מהן. השאלה רק לאיזו מהן עדיף.
&nbsp
עקרונית יהיה לי קל יותר להגיע לחיפה מרכז (השמונה) אבל אני מבינה שלא משתלם לשלב נסיעה ברכבת ואז להחליף לאוטובוס (אעשה זאת אם יהיה לי טרמפ מת"א...).
&nbsp
החזרה לא רלוונטית, תודה.

ל-10:30 אין סיכוי שאספיק להגיע כך שהקו הראשון הרלוונטי עבורי הוא רק ב-12:00 (לעומת 11:00, 11:40, ו-12:20 ב-960), זמן הנסיעה די זהה (כשעתיים) והמחיר זהה.
&nbsp
כלומר אסע לחוף הכרמל רק אם אראה שאני לא מספיקה להגיע למפרץ עד 11:40.
התדירות של המטרונית משביעת רצון (ושני הקווים מתאימים לי); כמה זמן בערך נדרש להם להגיע ללב המפרץ?
ואם אגלה שאני צריכה להגיע לחוף הכרמל (ממש מקווה שלא...) כמה זמן לוקח לקו 1 להגיע לשם? (לא הצלחתי למצוא את המידע באתר המטרונית).
&nbsp
אגב, שנים רבות מאז ביקרתי במרכזית המפרץ (אין לי מה לחפש שם...) וגם במטרונית לא ממש נסעתי... היא עוצרת ליד הרציפים של האוטובוסים הבין-עירוניים או שהזיזו/שינו שם דברים?

dror2110

New member
מקרית הממשלה למרכזית המפרץ לוקח למטרונית בערך 15 דקות

ל-10:30 אין סיכוי שאספיק להגיע כך שהקו הראשון הרלוונטי עבורי הוא רק ב-12:00 (לעומת 11:00, 11:40, ו-12:20 ב-960), זמן הנסיעה די זהה (כשעתיים) והמחיר זהה.
&nbsp
כלומר אסע לחוף הכרמל רק אם אראה שאני לא מספיקה להגיע למפרץ עד 11:40.
התדירות של המטרונית משביעת רצון (ושני הקווים מתאימים לי); כמה זמן בערך נדרש להם להגיע ללב המפרץ?
ואם אגלה שאני צריכה להגיע לחוף הכרמל (ממש מקווה שלא...) כמה זמן לוקח לקו 1 להגיע לשם? (לא הצלחתי למצוא את המידע באתר המטרונית).
&nbsp
אגב, שנים רבות מאז ביקרתי במרכזית המפרץ (אין לי מה לחפש שם...) וגם במטרונית לא ממש נסעתי... היא עוצרת ליד הרציפים של האוטובוסים הבין-עירוניים או שהזיזו/שינו שם דברים?
ולמרכזית חוף הכרמל בערך 20-25 דקות.

במרכזית המפרץ המטרונית עוצרת קרוב לרציפים העירוניים, אז צריך ללכת לרציפים הבינעירוניים שנמצאים בצד השני של המרכזית.

trilliane

Well-known member
מנהל

במרכזית המפרץ המטרונית עוצרת קרוב לרציפים העירוניים, אז צריך ללכת לרציפים הבינעירוניים שנמצאים בצד השני של המרכזית.

trilliane

Well-known member
מנהל
יש קומבינציה של נסיעת המשך במטרונית או שזה רק באגד?

או קומבינציה של נסיעת המשך בתוך ירושלים?

dror2110

New member
אין נסיעת המשך בתוך ירושלים, יש רק בחיפה

או קומבינציה של נסיעת המשך בתוך ירושלים?
זה רק באגד, במטרונית אי אפשר.

נסיעת ההמשך צריכה להיות גם במטרונית

זה רק באגד, במטרונית אי אפשר.
הנה מה שכתוב באתר של דן בצפון:
[URL]http://www.dannorth.co.il/?page_id=80[/URL]
"
כיצד מתקפים כרטיסיית המשך של אגד במטרונית?
כאשר משתמשים בכרטיסיית המשך של אגד, הכוללת מקטע עירוני ומקטע בין-עירוני התיקוף מתבצע כך:
לאחר הנסיעה הבין עירונית – יש להכניס את הכרטיס למכשיר כירטוס בעל מסך מגע (לא לתקף במכשיר הכירטוס המהיר), ללחוץ על "בחירת הסדר נסיעה לתיקוף", ללחוץ על הכרטיסייה שממנה תוקפה הנסיעה הבין עירונית, והמכשיר יתקף את המקטע העירוני. במידה ויש יותר מכרטיסייה אחת באותו קוד נסיעה על כרטיס הרב קו, כדאי לזכור מה היתרה לאחר השימוש הבין עירוני באגד וכך לזהות שזו אותה הכרטיסייה.
שימו לב – אם באגד השימוש היה בנסיעה האחרונה על כרטיסייה זו, הכרטיסייה תוצג ביתרה 0, אבל עדיין ניתן יהיה לבחור בה ולתקף אותה, מאחר ונותר בה המקטע העירוני.
לפני הנסיעה הבין עירונית – יש להכניס את הכרטיס למכשיר כירטוס בעל מסך מגע (שוב – לא לתקף במכשיר הכירטוס המהיר), ללחוץ על "בחירת הסדר נסיעה לתיקוף", לבחור את הכרטיסייה הרלוונטית (קוד 7 במקרה זה). והמכשיר יתקף את המקטע העירוני
הנסיעה הבין עירונית והנסיעה העירונית צריכות להתבצע באותו היום.
"

השאלה היא האם אפשר לרכוש כרטיס המשך במטרונית.
כרטיס שנרכש באגד אפשר להשתמש בו גם במטרונית ואם לא זו תקלה.

קווי המטרונית החליפו את קווים 103, 108, 113, 114 של אגד בחיפה ולכן מה שהיה קיים בקווים הללו עקרונית קיים גם בקווי המטרונית.

trilliane

Well-known member
מנהל
למה הכוונה ב"כרטיסייה"? האם זה תקף גם לנסיעה בודדת?

הנה מה שכתוב באתר של דן בצפון:
[URL]http://www.dannorth.co.il/?page_id=80[/URL]
"
כיצד מתקפים כרטיסיית המשך של אגד במטרונית?
כאשר משתמשים בכרטיסיית המשך של אגד, הכוללת מקטע עירוני ומקטע בין-עירוני התיקוף מתבצע כך:
לאחר הנסיעה הבין עירונית – יש להכניס את הכרטיס למכשיר כירטוס בעל מסך מגע (לא לתקף במכשיר הכירטוס המהיר), ללחוץ על "בחירת הסדר נסיעה לתיקוף", ללחוץ על הכרטיסייה שממנה תוקפה הנסיעה הבין עירונית, והמכשיר יתקף את המקטע העירוני. במידה ויש יותר מכרטיסייה אחת באותו קוד נסיעה על כרטיס הרב קו, כדאי לזכור מה היתרה לאחר השימוש הבין עירוני באגד וכך לזהות שזו אותה הכרטיסייה.
שימו לב – אם באגד השימוש היה בנסיעה האחרונה על כרטיסייה זו, הכרטיסייה תוצג ביתרה 0, אבל עדיין ניתן יהיה לבחור בה ולתקף אותה, מאחר ונותר בה המקטע העירוני.
לפני הנסיעה הבין עירונית – יש להכניס את הכרטיס למכשיר כירטוס בעל מסך מגע (שוב – לא לתקף במכשיר הכירטוס המהיר), ללחוץ על "בחירת הסדר נסיעה לתיקוף", לבחור את הכרטיסייה הרלוונטית (קוד 7 במקרה זה). והמכשיר יתקף את המקטע העירוני
הנסיעה הבין עירונית והנסיעה העירונית צריכות להתבצע באותו היום.
"

השאלה היא האם אפשר לרכוש כרטיס המשך במטרונית.
כרטיס שנרכש באגד אפשר להשתמש בו גם במטרונית ואם לא זו תקלה.

קווי המטרונית החליפו את קווים 103, 108, 113, 114 של אגד בחיפה ולכן מה שהיה קיים בקווים הללו עקרונית קיים גם בקווי המטרונית.
(אני לא צריכה הסדר הלוך ושוב מאחר שאני לא חוזרת באותה דרך).
&nbsp
ולמה הכוונה במכשיר עם מסך מגע לעומת מכשיר כרטוס מהיר?
אני לא מכירה את מכשירי המטרונית השונים כי אני לא נוסעת בה... ואני לא יודעת איפה יש מה ואיך זה אמור להיראות.
&nbsp
יש אפשרות לרכוש הסדר נסיעה מראש דרך טלפון עם NFC?

זה כולל כרטיס המשך בודד

(אני לא צריכה הסדר הלוך ושוב מאחר שאני לא חוזרת באותה דרך).
&nbsp
ולמה הכוונה במכשיר עם מסך מגע לעומת מכשיר כרטוס מהיר?
אני לא מכירה את מכשירי המטרונית השונים כי אני לא נוסעת בה... ואני לא יודעת איפה יש מה ואיך זה אמור להיראות.
&nbsp
יש אפשרות לרכוש הסדר נסיעה מראש דרך טלפון עם NFC?
זה כולל כרטיס המשך בודד
יש למטרונית מכשירים קטנים לתיקוף מהיר שאפשר להשתמש בהם רק כאשר יש חוזה אחד ברב-קו.
בכל מקרה אחר צריך לתקף ו/או לרכוש חוזה + לתקף במכשירים הגדולים. בכל תחנת מטרונית יש גם וגם.

אני לא יודע אם אפשר לרכוש כרטיס המשך באמצעות הטלפון (את צריכה לבדוק את זה באפליקציית רב-קו אוןליין) ואני גם לא בטוח שאפשר לרכוש במכשירים של המטרונית כרטיס המשך. יכול להיות שאפשר לעשות את זה רק אצל נהגי אגד.

trilliane

Well-known member
מנהל
הסתבכתי...
למה מקשים כ"כ על הנוסע לממש את זכויותיו?

זה כולל כרטיס המשך בודד
יש למטרונית מכשירים קטנים לתיקוף מהיר שאפשר להשתמש בהם רק כאשר יש חוזה אחד ברב-קו.
בכל מקרה אחר צריך לתקף ו/או לרכוש חוזה + לתקף במכשירים הגדולים. בכל תחנת מטרונית יש גם וגם.

אני לא יודע אם אפשר לרכוש כרטיס המשך באמצעות הטלפון (את צריכה לבדוק את זה באפליקציית רב-קו אוןליין) ואני גם לא בטוח שאפשר לרכוש במכשירים של המטרונית כרטיס המשך. יכול להיות שאפשר לעשות את זה רק אצל נהגי אגד.
הסתבכתי...
למה מקשים כ"כ על הנוסע לממש את זכויותיו?

arseny92

Well-known member
מנהל
אין ברב-קו אונליין כרטיסי המשך

זה כולל כרטיס המשך בודד

אין ברב-קו אונליין כרטיסי המשך

trilliane

Well-known member
מנהל
רק שזו נסיעה ארוכה יותר שתצא בשעה מאוחרת יותר...

למרכזית חוף הכרמל את יכולה לנסוע גם עם קו 17 של אגד
ואז את בודאות יכולה לרכוש כרטיס המשך בקו 17.
רק שזו נסיעה ארוכה יותר שתצא בשעה מאוחרת יותר...

מצב
הנושא נעול.
למעלה