ישראל כץ: נסיעה ראשונה בתוך מנהרת הרכבת לירושלים

מצב
הנושא נעול.

asifp

New member

https://twitter.com/Israel_katz/status/932566659222704128

קודם כל, בשעה טובה!
עכשיו קצת פרטים טכניים- האם בתוך המנהרות והגשרים (ממחלף ענבה עד לי-ם) תשתיות החשמול מוכנות?
באיזה כלי הם נסעו? יכול להיות שזהו הקטר החדש?

נראה לי כמו קרונית בדיקת מסילות

קודם כל, בשעה טובה!
עכשיו קצת פרטים טכניים- האם בתוך המנהרות והגשרים (ממחלף ענבה עד לי-ם) תשתיות החשמול מוכנות?
נראה לי כמו קרונית בדיקת מסילות

25306yosef

New member
הפופוליזם בהתגלמותו

קודם כל, בשעה טובה!
הפופוליזם בהתגלמותו
ביום בהיר אחד יתקיימו הבחירות לכנסת ומרבית הישראלים יבחרו במפלגה שבראשה עומד הפופוליסט. ואז הפופוליסט "הנבחר" ירכיב את הממשלה החדשה שלו ביחד עם ש"ס ואגודה והמפד"ל המשיחית והכפייה הדתית תימשך...

ככה זה בדמוקרטיה, הרוב מחליט מי תהיה הממשלה

הפופוליזם בהתגלמותו
ביום בהיר אחד יתקיימו הבחירות לכנסת ומרבית הישראלים יבחרו במפלגה שבראשה עומד הפופוליסט. ואז הפופוליסט "הנבחר" ירכיב את הממשלה החדשה שלו ביחד עם ש"ס ואגודה והמפד"ל המשיחית והכפייה הדתית תימשך...
אולי אתה מחפש איזה דיקטטורה, אבל אנחנו חיים בדמוקרטיה, והשר ישראל כץ עשה למען תשתיות המדינה בהיקף גדול יותר מכל שרי התחבורה שהיו לפניו גם יחד !
&nbsp
ולכן למעלה ממיליון אזרחים הצביעו למפלגה שלו.
&nbsp
ולכן מותר לו ואולי חובה להראות לשר לביטחון פנים את אתר התשתיות הגדול ביותר מקום המדינה שכאשר בקרוב מאוד הוא יפעל, השר לביטחון פנים יהיה אחראי על ביטחון הפרויקט האדיר הזה.

25306yosef

New member
רק שישראל זו לא דמוקרטיה.

אולי אתה מחפש איזה דיקטטורה, אבל אנחנו חיים בדמוקרטיה, והשר ישראל כץ עשה למען תשתיות המדינה בהיקף גדול יותר מכל שרי התחבורה שהיו לפניו גם יחד !
&nbsp
ולכן למעלה ממיליון אזרחים הצביעו למפלגה שלו.
&nbsp
ולכן מותר לו ואולי חובה להראות לשר לביטחון פנים את אתר התשתיות הגדול ביותר מקום המדינה שכאשר בקרוב מאוד הוא יפעל, השר לביטחון פנים יהיה אחראי על ביטחון הפרויקט האדיר הזה.
ישראל מלאה באין סוף עיוותים המעוותים לחלוטין את הדמוקרטיה.

האם האיסור הכפייתי הדתי לבצע עבודות תשתית חיוניות ברכבת בשבת, זו דמוקרטיה???

האם החובה להינשא דרך הרבנות זו דמוקרטיה????

האם הכפייה למכור מזון "כשר" בלבד (שלמעשה איננו כשר כלל....) זו דמוקרטיה???

ישראל היא מדינת ישראבלוף. זו לא דמוקרטיה כלל.

matrix200200

Active member
בוודאי שישראל היא לא דמוקרטיה.

ישראל מלאה באין סוף עיוותים המעוותים לחלוטין את הדמוקרטיה.

האם האיסור הכפייתי הדתי לבצע עבודות תשתית חיוניות ברכבת בשבת, זו דמוקרטיה???

האם החובה להינשא דרך הרבנות זו דמוקרטיה????

האם הכפייה למכור מזון "כשר" בלבד (שלמעשה איננו כשר כלל....) זו דמוקרטיה???

ישראל היא מדינת ישראבלוף. זו לא דמוקרטיה כלל.
יש מועצת אייטולות בגלימות של שופטים שמנהלת משטר פאשיסטי שמאלני.
אני אוכל להאמין שישראל היא דמוקרטיה כאשר אחד (או אחת) מחלאות הללו תעשה מה שנקרא "perp walk".
כפי שסיפור רות דויד מלמד אותנו, זה לא הולך לקרות בזמן הנראה לעין.

25306yosef

New member
החלאות הם אלה הכופים על אזרחי המדינה לאכול מזון "כשר"

יש מועצת אייטולות בגלימות של שופטים שמנהלת משטר פאשיסטי שמאלני.
אני אוכל להאמין שישראל היא דמוקרטיה כאשר אחד (או אחת) מחלאות הללו תעשה מה שנקרא "perp walk".
כפי שסיפור רות דויד מלמד אותנו, זה לא הולך לקרות בזמן הנראה לעין.
מזון שלמעשה איננו כשר כלל, ואלה המרעילים את המיים של אזרחי המדינה בכלור ובפסולת תעשייתית רעילה הנקראת חומצה פלואורוסיליצית וההרעלה ההמונית הזאת מתבצעת רק בשביל להכשיל את אזרחי המדינה בבית המשפט.....

האם בכלל המזון הנמכר ככשר בהשגחת הרבות ו/או בהשגחת הבד"צים למיניהם הוא בכלל כשר כדת וכדין? התשובה היא שלמעשה רובו של המזון הנמכר ככשר ובהשגחת הרבנות ו/או הבדצים למיניהם איננו כשר כלל ובמקרה זה תעודת הכשרות מעידה על בורותם של כל אנשי הדת במוסדות הכשרות. הבורות של אנשי הדת זה לא משהו חדש ולכן בגלל בורותם ניתן לקנות את אנשי הדת בכסף.

אם מוסדות הכשרות היו באמת יודעים מה מכיל המזון המעובד שהם מאשרים אותו כמזון כשר, הם לא היו נותנים כשרות למוצרי המזון הללו מאחר ואכילתם היא למעשה בניגוד לחוקי הדת.

ישראל זו לא דמוקרטיה כלל!!!

matrix200200

Active member
מצטער אבל לא מעניינות אותי תיאוריות קונספירציה

מזון שלמעשה איננו כשר כלל, ואלה המרעילים את המיים של אזרחי המדינה בכלור ובפסולת תעשייתית רעילה הנקראת חומצה פלואורוסיליצית וההרעלה ההמונית הזאת מתבצעת רק בשביל להכשיל את אזרחי המדינה בבית המשפט.....

האם בכלל המזון הנמכר ככשר בהשגחת הרבות ו/או בהשגחת הבד"צים למיניהם הוא בכלל כשר כדת וכדין? התשובה היא שלמעשה רובו של המזון הנמכר ככשר ובהשגחת הרבנות ו/או הבדצים למיניהם איננו כשר כלל ובמקרה זה תעודת הכשרות מעידה על בורותם של כל אנשי הדת במוסדות הכשרות. הבורות של אנשי הדת זה לא משהו חדש ולכן בגלל בורותם ניתן לקנות את אנשי הדת בכסף.

אם מוסדות הכשרות היו באמת יודעים מה מכיל המזון המעובד שהם מאשרים אותו כמזון כשר, הם לא היו נותנים כשרות למוצרי המזון הללו מאחר ואכילתם היא למעשה בניגוד לחוקי הדת.

25306yosef

New member
זה לא קונספירציה, זה עובדות.

רובו של המזון המעובד הנמכר כמזון כשר איננו כשר כלל. והמיים בישראל מורעלים במזיד בפסולת תעשייתית.

נ.ב. - אני לא מאמין בסיפור על רות דוד שהוא למעשה חלק מהצגה אחת גדולה שנועדה להרדים את הציבור...

matrix200200

Active member
כן כן והעולם נשלט על ידי אנשי הלטאה

רובו של המזון המעובד הנמכר כמזון כשר איננו כשר כלל. והמיים בישראל מורעלים במזיד בפסולת תעשייתית.

נ.ב. - אני לא מאמין בסיפור על רות דוד שהוא למעשה חלק מהצגה אחת גדולה שנועדה להרדים את הציבור...
כן כן והעולם נשלט על ידי אנשי הלטאה

25306yosef

New member
ובמחשבה שנייה, הדת נוצרה במטרה לשלוט על אנשים

כך שלמעשה בורותם של אנשי הדת והאם בכלל המזון הנמכר כמזון כשר הוא באמת כשר או לאו, לא רלוונטיים כלל.

מה שרלווטי שהם מצליחים לשלוט על אנשים גם באמצעות המזון "הכשר" שכאמור איננו כשר כלל וגם באמצעות המיים המורעלים וגם באמצעות הרבה מאוד דברים אחרים.

לחסידים שלהם הם מצליחים למכור את האשליה שהמזון שהם אוכלים הוא מזון כשר וכך הם מצליחים לשלוט על החסידים שלהם ועל המאמינים בהם.

matrix200200

Active member
טוב אין לי כוח להטריל אותך יותר, סבבה תאמין במה שאתה רוצה

כך שלמעשה בורותם של אנשי הדת והאם בכלל המזון הנמכר כמזון כשר הוא באמת כשר או לאו, לא רלוונטיים כלל.

מה שרלווטי שהם מצליחים לשלוט על אנשים גם באמצעות המזון "הכשר" שכאמור איננו כשר כלל וגם באמצעות המיים המורעלים וגם באמצעות הרבה מאוד דברים אחרים.

לחסידים שלהם הם מצליחים למכור את האשליה שהמזון שהם אוכלים הוא מזון כשר וכך הם מצליחים לשלוט על החסידים שלהם ועל המאמינים בהם.

25306yosef

New member
המים אצלי בבית (וגם בהרבה ערים אחרות) מסריחים ומצחינים מכלור

ופעמים רבות צבעם לבן והם אינם ראויים לשתיה כלל. כך כאמור זה גם בערים אחרות בישראל. האם זו רק אמונה?

matrix200200

Active member
טוב נסיון אחרון בהחלט

ופעמים רבות צבעם לבן והם אינם ראויים לשתיה כלל. כך כאמור זה גם בערים אחרות בישראל. האם זו רק אמונה?
טוב נסיון אחרון בהחלט
המים לא מצחינים אצל כולם.
לפלואור שמוסיפים למים אין ריח (לא בכמויות שבו מוסיפים אותו).
לכלור יש ריח ולפעמים קורה שבגלל תקלה בתשתיות, נוצר ריכוז גבוהה שלו במים, מה שביא לתופעות שתיארת.
לי אישית זה לא קרה לפחות בעשור האחרון.
ובכל אופן אין שום קנוניה של להוסיף במזיד כלור או פלואור בשביל לרצוח אנשים, או להשליט עליהם בקרת מחשבות

25306yosef

New member
לא דיברתי על רצח או על בקרת מחשבות, אתה נסחפת.

טוב נסיון אחרון בהחלט
המים לא מצחינים אצל כולם.
לפלואור שמוסיפים למים אין ריח (לא בכמויות שבו מוסיפים אותו).
לכלור יש ריח ולפעמים קורה שבגלל תקלה בתשתיות, נוצר ריכוז גבוהה שלו במים, מה שביא לתופעות שתיארת.
לי אישית זה לא קרה לפחות בעשור האחרון.
ובכל אופן אין שום קנוניה של להוסיף במזיד כלור או פלואור בשביל לרצוח אנשים, או להשליט עליהם בקרת מחשבות
דיברתי על מתן הגנה משפטית לתעשייה המזהמת. כך לא ניתן לתבוע את התעשייה בגין זיהום הסביבה מאחר והחומר המזהם נמצא במים...

ראה את הספר הונאת הפלואוריד של כריסטופר ברייסון.

*

המים אולי לא מצחינים אצל כולם, אבל ריח הכלור נודף מהם והם לא ראויים לשתייה כלל. ושוב להזכירך, אני מדבר כעת בקטע זה על הכלור ולא על הפלואור.

*

לגבי הפלואור, אין כל צורך ואין כל סיבה להוסיף אותו למים אלא למטרות מתן הגנה משפטית לתעשייה המזהמת.

פלואוריד בכמות קטנה מקטין סיכוי עששת.

דיברתי על מתן הגנה משפטית לתעשייה המזהמת. כך לא ניתן לתבוע את התעשייה בגין זיהום הסביבה מאחר והחומר המזהם נמצא במים...

ראה את הספר הונאת הפלואוריד של כריסטופר ברייסון.

*

המים אולי לא מצחינים אצל כולם, אבל ריח הכלור נודף מהם והם לא ראויים לשתייה כלל. ושוב להזכירך, אני מדבר כעת בקטע זה על הכלור ולא על הפלואור.

*

לגבי הפלואור, אין כל צורך ואין כל סיבה להוסיף אותו למים אלא למטרות מתן הגנה משפטית לתעשייה המזהמת.
חשוב במיוחד לעניים שאין להם כסף לטיפול בבעיות שיניים.

25306yosef

New member
קשקוש אחד גדול

חשוב במיוחד לעניים שאין להם כסף לטיפול בבעיות שיניים.
קשקוש אחד גדול
וגם אם זה נכון, אז שיתנו לעניים פלואוריד ולא יכפו על כולם לצרוך את המים המופלרים. על פי הטענה המופרכת על עששת השיניים, הפלרת המים זה כמו החדרת תרופות בכפייה למי שלא מעוניין לקחת אותם.

ההפלרה היא למעשה הרעלה המונית במטרה להגן על אינטרסים זרים ופסולים שאינם לטובת הציבור אלא לרעתו.

אשמח למחקרים מדעיים שמגבים את מה שרשמת

קשקוש אחד גדול
וגם אם זה נכון, אז שיתנו לעניים פלואוריד ולא יכפו על כולם לצרוך את המים המופלרים. על פי הטענה המופרכת על עששת השיניים, הפלרת המים זה כמו החדרת תרופות בכפייה למי שלא מעוניין לקחת אותם.

ההפלרה היא למעשה הרעלה המונית במטרה להגן על אינטרסים זרים ופסולים שאינם לטובת הציבור אלא לרעתו.
שפלואוריד בריכוז נמוך זאת הרעלה המונית. תודה.

25306yosef

New member
תתחיל בספרו של כריסטופר ברייסון הונאת הפלואוריד

שפלואוריד בריכוז נמוך זאת הרעלה המונית. תודה.
תתחיל בספרו של כריסטופר ברייסון הונאת הפלואוריד
ומשם תוכל להמשיך לספרים נוספים שמהם תוכל להפיק תובנות וללמוד כיצד פועלת השיטה הבריונית שלהם.

רוצה ספרים נוספים? הנה כמה:

1. עם ישראל חי וחולה - יהודה מנור
2. להישאר בחיים למרות הרפואה - יהודה מנור
3. הסלולרי לא מה שחשבת - איריס עצמון
4. החיטה יסוד הבריאות - יעקב הייניך

ויש עוד הרבה מאוד.

ושוב, בכל הספרים הללו תוכל ללמוד כיצד ואיך עובדת השיטה הבריונית שלהם, ואז לאחר שתבין כיצד עובדת הבריונות וההונאה תגובתך תהיה שונה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה