שרשור הכוונה ומודיעין סופ"ש 16/11 - 18/11

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member

יבגני מ

New member
מתחנה מרכזית ירושלים לטכניון בחיפה בשעות הבוקר

מה הדרך המומלצת להגיע מהתחנה המרכזית בירושלים לטכניון בחיפה (בניין תעשייה וניהול)? באיזו שעה אני צריך לצאת מירושלים אם עלי להיות בטכניון בשעה 9:00 בבוקר?

בתודה - יבגני

חעחעחע11

Active member
תשובה

מה הדרך המומלצת להגיע מהתחנה המרכזית בירושלים לטכניון בחיפה (בניין תעשייה וניהול)? באיזו שעה אני צריך לצאת מירושלים אם עלי להיות בטכניון בשעה 9:00 בבוקר?

בתודה - יבגני
תשובה
אופציה 1:
קו 960 של אגד של השעה 6:45 מת"מ ירושלים למרכזית המפרץ -->> קו 142 של אגד של שעה 8:51 הגעה משוערת לטכניון 9:10.
&nbsp
אופציה 2:
קו 960 מירושלים עד צומת יגור -->> קווים 333 ו-336 של ג'י.בי טורס לטכניון.
&nbsp
אופציה 3:
קו 963 מירושלים עד צומת אלונים -->> קו 333 לטכניון.
&nbsp
אופציה 4:
קווים 940 (ישיר מירושלים לחיפה) ו-947 (אל תתקרב) למרכזית חוף הכרמל בחיפה -->> קווים 1 (של אגד ולא של המטרונית!), 11 ו-17 לטכניון.
&nbsp
האופציה שלדעתי היא הכי טובה לך היא אופציה 2, וגם אופציה 4 היא טובה לך אבל פחות.
&nbsp

בכול מקרה יש לך את אתר bus.gov.il, אתה בוחר אמצעי חיפוש "מוצא ויעד" ואז תדע איך לתכנן את הנסיעה שלך הכי טוב.

נסיעה טובה אחי :)

מה שהוא אמר פחות או יותר

תשובה
אופציה 1:
קו 960 של אגד של השעה 6:45 מת"מ ירושלים למרכזית המפרץ -->> קו 142 של אגד של שעה 8:51 הגעה משוערת לטכניון 9:10.
&nbsp
אופציה 2:
&nbsp
אופציה 3:
&nbsp
אופציה 4:
קווים 940 (ישיר מירושלים לחיפה) ו-947 (אל תתקרב) למרכזית חוף הכרמל בחיפה -->> קווים 1 (של אגד ולא של המטרונית!), 11 ו-17 לטכניון.
&nbsp
&nbsp

בכול מקרה יש לך את אתר bus.gov.il, אתה בוחר אמצעי חיפוש "מוצא ויעד" ואז תדע איך לתכנן את הנסיעה שלך הכי טוב.

מה שהוא אמר פחות או יותר
ב960 של 6:45 אתה מגיע באחור.
אם זה לא קביל אז 960 של 6:15 או 940 של 6:30 יביאו אותך לחיפה בזמן, אם אין תאונה בכביש 6

בשום פנים ואופן לא לנסוע מחוף הכרמל עם 17 לטכניון

תשובה
אופציה 1:
&nbsp
אופציה 2:
&nbsp
אופציה 3:
&nbsp
אופציה 4:
&nbsp
&nbsp

רק עם 1 או 11 (מרציף 16) לתוך הטכניון או עם 123 (מרציף 15) לחנקין פינת קומוי (בשכונת זיו), לעבור לקומוי פינת חנקין ושם יש הרבה קוים לתוך הטכניון.
קו 17 עושה סיבוב של לפחות שעה מחוף הכרמל לטכניון.

וכשהיעד זה תעשיה וניהול לא כדאי לנסוע עם 333 ו 336 שנכנסים דרך שער נשר ונוסעים רק בחלק התחתון של הטכניון. 142 נוסע בכל הכביש ההיקפי של הטכניון ועוצר בסמוך לפקולטה להנדסת תעשיה וניהול.

trilliane

Well-known member
מנהל
ממתי 17 מגיע לחוף הכרמל?

רק עם 1 או 11 (מרציף 16) לתוך הטכניון או עם 123 (מרציף 15) לחנקין פינת קומוי (בשכונת זיו), לעבור לקומוי פינת חנקין ושם יש הרבה קוים לתוך הטכניון.
קו 17 עושה סיבוב של לפחות שעה מחוף הכרמל לטכניון.

וכשהיעד זה תעשיה וניהול לא כדאי לנסוע עם 333 ו 336 שנכנסים דרך שער נשר ונוסעים רק בחלק התחתון של הטכניון. 142 נוסע בכל הכביש ההיקפי של הטכניון ועוצר בסמוך לפקולטה להנדסת תעשיה וניהול.
ממתי 17 מגיע לחוף הכרמל?

trilliane

Well-known member
מנהל
למה, בעצם?

לפני כשנתיים האריכו את 17 ו-24 למרכזית חוף הכרמל
למה, בעצם?
למי שרוצה להגיע מאזור העיר לחוף הכרמל יש מטרונית ושלל קווים אחרים;
למי שרוצה להגיע מנו"ש / אוניברסיטה / רוממה / הדר לחוף הכרמל גם כן יש קווים אחרים (יעילים ומהירים יותר).

כדי לחבר את שכונת בת גלים לחוף הכרמל ולנצל את היציאה החדשה

למה, בעצם?
למי שרוצה להגיע מאזור העיר לחוף הכרמל יש מטרונית ושלל קווים אחרים;
למי שרוצה להגיע מנו"ש / אוניברסיטה / רוממה / הדר לחוף הכרמל גם כן יש קווים אחרים (יעילים ומהירים יותר).
מבת גלים במחלף אלנבי. למה האריכו דווקא את 17 ו-24 הארוכים ממילא זו שאלה טובה, שכבר נשאלה בפורום כאשר זה בוצע, אבל לא כדאי לפתח אותה בשרשור הכוונה.

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה. נו, לפחות לא רק לי זה נראה תמוה...

מבת גלים במחלף אלנבי. למה האריכו דווקא את 17 ו-24 הארוכים ממילא זו שאלה טובה, שכבר נשאלה בפורום כאשר זה בוצע, אבל לא כדאי לפתח אותה בשרשור הכוונה.
תודה. נו, לפחות לא רק לי זה נראה תמוה...

קצף גל

New member
אם אתה לוקח 960 של 6:45 ויורד בצומת יגור

תשובה
אופציה 1:
&nbsp
אופציה 2:
&nbsp
אופציה 3:
&nbsp
אופציה 4:
&nbsp
&nbsp

ומשם 333 תגיע בזמן. רק תברר היטב היכן לרדת בתוך הטכניון.

אם נוסעים עם 333 צריך לרדת בתחנה הראשונה שלו בתוך הטכניון

ומשם 333 תגיע בזמן. רק תברר היטב היכן לרדת בתוך הטכניון.
אם נוסעים עם 333 צריך לרדת בתחנה הראשונה שלו בתוך הטכניון
(בית ספר להנדסאים) ולחזור בניגוד לכיוון הנסיעה (כיוון העליה) בכביש ההיקפי עד שמגיעים לפקולטה להנדסת תעשיה וניהול.
עוברים בדרך שתי כיכרות.

יבגני מ

New member
תודה לכל המשיבים

בתודה - יבגני
תודה לכל המשיבים
תודה לכל המשיבים על התשובות המפורטות ועל העזרה

בברכה,
יבגני

קצף גל

New member
ידוע לי בוודאות על קווי אוטובוס לחרדים מירושלים לנווה שאנן ב

בתודה - יבגני
בחיפה, אין לי מושג איך לברר אולי באגד יסכימו לשתף אותך... זה חצי סודי ולדעתי בעיקר חצי במחיר! אני רואה אותם נוסעים, לא שמתי לב למספר הקו.
אם אתה תופס אחד כזה מירושלים למרכז זיו בנווה שאנן, חסכת הרבה, בתנאי שמגיע קודם למרכז זיו ורק אחר כך לויזניץ.

לא סודי בכלל - קו 972 והוא מופיע באתר כל-קו ובאתר אגד

בחיפה, אין לי מושג איך לברר אולי באגד יסכימו לשתף אותך... זה חצי סודי ולדעתי בעיקר חצי במחיר! אני רואה אותם נוסעים, לא שמתי לב למספר הקו.
אם אתה תופס אחד כזה מירושלים למרכז זיו בנווה שאנן, חסכת הרבה, בתנאי שמגיע קודם למרכז זיו ורק אחר כך לויזניץ.
לא סודי בכלל - קו 972 והוא מופיע באתר כל-קו ובאתר אגד
אבל זמני הקו הזה מותאמים לצרכי האוכלוסייה החרדית ולא מתאימים להגעה בבוקר מירושלים לחיפה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה