תחנת רכבת אכסאל - נצרת

מצב
הנושא נעול.

Yarenn

New member
תחנת רכבת אכסאל - נצרת

תחנת רכבת אכסאל - נצרת
יכוֹל להיוֹת שכבר שאלתי/אמרתי את זה פעם פה באיזה דיוּן, אני לא בטוּח, אבל כך אוֹ כך אני מרגיש שזה לא מוּצה. במקוֹם אוֹ במקביל לרכבת המוּזרה (קלה? כבדה? לא הבנתי) שמתכננים בין חיפה לנצרת דרך שפרעם, למה שלא ישלחוּ שלוּחה של רכבת העמק, מלפני עפוּלה אוֹ מאחרי עפוּלה, אל אכסאל למרגלוֹת גוּש נצרת, וכך כל הגוּש הענק הזה יתחבר ישירוֹת לרכבת הכבדה כמוֹ שצריך ויהיה ממש שווה?

בגלל שהשלוחה לא תוכל להגיע לנצרת, ואני מניח שיש גם בעית קרקע

תחנת רכבת אכסאל - נצרת
יכוֹל להיוֹת שכבר שאלתי/אמרתי את זה פעם פה באיזה דיוּן, אני לא בטוּח, אבל כך אוֹ כך אני מרגיש שזה לא מוּצה. במקוֹם אוֹ במקביל לרכבת המוּזרה (קלה? כבדה? לא הבנתי) שמתכננים בין חיפה לנצרת דרך שפרעם, למה שלא ישלחוּ שלוּחה של רכבת העמק, מלפני עפוּלה אוֹ מאחרי עפוּלה, אל אכסאל למרגלוֹת גוּש נצרת, וכך כל הגוּש הענק הזה יתחבר ישירוֹת לרכבת הכבדה כמוֹ שצריך ויהיה ממש שווה?
בגלל שהשלוחה לא תוכל להגיע לנצרת, ואני מניח שיש גם בעית קרקע
הפקעות.

nitro11

New member
אכסאל ונצרת ממוקמות באזורים שונים לחלוטין.

תחנת רכבת אכסאל - נצרת
אכסאל ונצרת ממוקמות באזורים שונים לחלוטין.
נצרת ויישוביה על ההר ואכסאל בעמק.
כדי להגיע מאכסאל לנצרת צריך לנסוע מערבית לכביש 60
ומשם לנצרת.

יכול להיות שבמסגרת המסילה לטבריה תיבנה תחנה
ליד אכסאל, אך היא תשרת רק את יישוב זה ולא את נצרת.
תחנת רכבת באכסאל לא תוכל לשרת או יישובי אזור נצרת,
הגעה מנצרת לאכסאל דומה להגעה לעפולה.

פה יש לציין שכנראה תחנת עפולה תשרת, בעתיד, את יישובי נצרת
בנסיעה דרומה דרך מסילת עירון.

Yarenn

New member
מה עם רכבל?

תחנת רכבת אכסאל - נצרת
מה עם רכבל?

מצב
הנושא נעול.
למעלה