שרשור הכוונה ומודיעין 5/11 - 611

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
לא ברור אם התכוונת לשעת יציאה או שעת הגעה...

מוצ"ש - מסבידור לנתב"ג 18:00 +- , איך מגיעים??? חוץ מרכבת
רק אחרי 20:30
אם התכוונת לשעת הגעה, זה יהיה מורכב. אם התכוונת לשעת יציאה, תוכל לנסוע עם 921 אגד למחלף ירקונים, לעבור לצד השני ולהמשיך משם עם 947 לצומת אל על ומשם 5א אגד או 13 קווים לטרמינל 3.
&nbsp
מאוחר יותר אפשר לנסוע עם 475 של קווים לצומת אל על ולהחליף ל5א אגד, 13 קווים.
&nbsp
אם תרצה להקדים יותר, תוכל לנסוע עם 51 דן הראשון של 17:15 לבלינסון, שם להחליף ל86 של אפיקים לצומת ירקונים ומשם עם 947 אגד לצומת אל על.
&nbsp
כדי להסתנכרן עם 947, אפשר לנסוע גם עם מוניות 66, אבל אני לא יודע אם הן ממשיכות לעמישב-סירקין (לא זוכר בדיוק לאן הן מגיעות) בשבתות כפי שהן עושות ביום חול.

תודה. הכוונה היא שאני רוצה להיות בטרמינל בשעה 19:00-19:30

אם התכוונת לשעת הגעה, זה יהיה מורכב. אם התכוונת לשעת יציאה, תוכל לנסוע עם 921 אגד למחלף ירקונים, לעבור לצד השני ולהמשיך משם עם 947 לצומת אל על ומשם 5א אגד או 13 קווים לטרמינל 3.
&nbsp
מאוחר יותר אפשר לנסוע עם 475 של קווים לצומת אל על ולהחליף ל5א אגד, 13 קווים.
&nbsp
אם תרצה להקדים יותר, תוכל לנסוע עם 51 דן הראשון של 17:15 לבלינסון, שם להחליף ל86 של אפיקים לצומת ירקונים ומשם עם 947 אגד לצומת אל על.
&nbsp
כדי להסתנכרן עם 947, אפשר לנסוע גם עם מוניות 66, אבל אני לא יודע אם הן ממשיכות לעמישב-סירקין (לא זוכר בדיוק לאן הן מגיעות) בשבתות כפי שהן עושות ביום חול.
תודה. הכוונה היא שאני רוצה להיות בטרמינל בשעה 19:00-19:30
כדי להיות שעה לפני הטיסה שיא סביב 20:00-20:30

motior

Member
הגעה מכפר סבא למחנה גלילות בשעות הבוקר

שרשור הכוונה ומודיעין 5/11 - 611
הגעה מכפר סבא למחנה גלילות בשעות הבוקר
אני יודע שקו 149 מגיע ישירות מכפר סבא למחנה גלילות, אבל הניסיון מראה שיש איתו בעיות רבות - אוטובוסים מאחרים או כלל לא מגיעים.
האם מישהו מכיר אלטרנטיבה יותר אמינה - מן הסתם עם החלפת אוטובוס בדרך?
&nbsp
תודה מראש

מצב
הנושא נעול.
למעלה