רב-קו מתקלל בתדירות גבוהה

מצב
הנושא נעול.

babushka1911

New member

שלום, בתקופה האחרונה, בערך כשנה כבר 5 פעמים שהרב קו שלי הושבת (כאשר זה קרה כבר פעמיים בחודש אחד, האחרון) ואני נאלץ להחליפו.
האם זה קורה לעוד אנשים? מה הסיבות שזה יכול לקרות? אני דיי מתוסכל... חייב לציין שמאז הפעם השנייה שזה קרה, מקפיד לשים אותו תמיד בארנק ישר אחרי כל שימוש.

elians

New member
יכול להיות שאתה שם אותו בכיס אחורי

שלום, בתקופה האחרונה, בערך כשנה כבר 5 פעמים שהרב קו שלי הושבת (כאשר זה קרה כבר פעמיים בחודש אחד, האחרון) ואני נאלץ להחליפו.
האם זה קורה לעוד אנשים? מה הסיבות שזה יכול לקרות? אני דיי מתוסכל... חייב לציין שמאז הפעם השנייה שזה קרה, מקפיד לשים אותו תמיד בארנק ישר אחרי כל שימוש.
ויושב עליו ? או מתקפל בכיס ? קל מאוד להרוס כרטיס מגנטי

davidfainshtein

Member
מנהל
הוא לא מגנטי

ויושב עליו ? או מתקפל בכיס ? קל מאוד להרוס כרטיס מגנטי
הוא לא מגנטי
מה שמתקלקל כל הזמן בכרטיסי הרב-קו היא האנטנה.
כרטיס הרב-קו מבוסס על תקשורת רדיו וסביב השבב יש אנטנה מעגלית. קיפול של הכרטיס שובר את האנטנה. זו הסיבה, בגללה אתה רואה כל הזמן נהגי אוטובוס מנסים להחיות כרטיסי רב קו מקולקלים של נוסעים ע"י כיפוף לכל הצדדים. (מה שכמובן יכול לעזור פעם-פעמיים אבל גורם לנזק גדול יותר בהמשך).

טנק2

New member
ראיתי גם נהג שניסה להחיות עם נוזל כלשהו

הוא לא מגנטי
כרטיס הרב-קו מבוסס על תקשורת רדיו וסביב השבב יש אנטנה מעגלית. קיפול של הכרטיס שובר את האנטנה. זו הסיבה, בגללה אתה רואה כל הזמן נהגי אוטובוס מנסים להחיות כרטיסי רב קו מקולקלים של נוסעים ע"י כיפוף לכל הצדדים. (מה שכמובן יכול לעזור פעם-פעמיים אבל גורם לנזק גדול יותר בהמשך).
ראיתי גם נהג שניסה להחיות עם נוזל כלשהו

babushka1911

New member
רכבת

הוא לא מגנטי
רכבת
כשאני חושב על זה, יכול להיות שאני מכופף את הכרטיס ברכבת, תודה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה