שרשור הכוונה ומודיעין 15-16/10

מצב
הנושא נעול.

scooby5

Member
יש אוטובוסים של מטרופולין

הגיעה לנתב"ג מבאר שבע
מה הדרך הכי אפקטיבית להגיע לנבג בתחבורה ציבורית? (כלומר הכי םחות הליכה, והכי פחות הליכות)
בנתיים מצאתי רק רכבת עם החלפה בתל אביב...
יש אוטובוסים של מטרופולין
קו 354 בשעות היום (2 נסיעות) וקו 469 במהלך הלילה ולפנות בוקר (6 נסיעות).

olli3

New member
מנהל
בשעות היום עד ערב יש עוד אופציה>>>

הגיעה לנתב"ג מבאר שבע
מה הדרך הכי אפקטיבית להגיע לנבג בתחבורה ציבורית? (כלומר הכי םחות הליכה, והכי פחות הליכות)
בנתיים מצאתי רק רכבת עם החלפה בתל אביב...
בשעות היום עד ערב יש עוד אופציה>>>
אפשר לנסוע עם 239 של קווים מכל הטרמינלים (תחנת מוצא בטרמינל 3) לרכבת לוד ומשם להמשיך ברכבת (הליכה של דקה בין תחנת האוטובוס של תחנת הרכבת לכניסה לתחנת הרכבת) ומשם ברכבת לבאר שבע.
&nbsp
יש שעות שזה פחות כדאי עקב פקקים.
&nbsp
&nbsp

כרטיס הלוך ושוב ברכבת - חייבים לנצל באותו יום?

שרשור הכוונה ומודיעין 15-16/10
אם אני נוסע לחו"ל ומתכנן לקחת את הרכבת אל ומנתב"ג. האם לקנות כרטיס הלוך ושוב? או כיוון אחד כל פעם?
לכמה זמן ההלוך ושוב תקף?

אפשר לנצל כל אחד מהכרטיסים מתי שרוצים

אם אני נוסע לחו"ל ומתכנן לקחת את הרכבת אל ומנתב"ג. האם לקנות כרטיס הלוך ושוב? או כיוון אחד כל פעם?
לכמה זמן ההלוך ושוב תקף?
אפשר לנצל כל אחד מהכרטיסים מתי שרוצים
אין הגבלת זמן על השימוש בהם.

scooby5

Member
שים לב! נדמה לי שכיום כרטיס הלו"ש אפשר רק עם רב קו

לכמה זמן ההלוך ושוב תקף?
שים לב! נדמה לי שכיום כרטיס הלו"ש אפשר רק עם רב קו

למה לקנות הלוך ושוב כשאפשר להשתמש בערך צבור?

לכמה זמן ההלוך ושוב תקף?
זאת אותה הנחה, אם לא יותר גדולה.

רעיון מעניין

זאת אותה הנחה, אם לא יותר גדולה.
רעיון מעניין
לדעתי זאת אותה הנחה.
רק שאם אין לי מספיק ערך צבור בכרטיס (למשל אם בדרך כלל משתמש בחופשי חודשי), אז צריך קודם לטעון ערך צבור (אפשר לעשות את זה באוטומטים של הרכבת? אני חושב שלא) ואז לקנות עם הערך הצבור כרטיס נסיעה. זה קצת מסורבל.
בשביל לקנות הלוך ושוב אני יכול לגשר ישר לאוטומט של הרכבת ולקנות כרטיס, וגם לא יישאר לי עודף לא מנוצל.

arseny92

Well-known member
מנהל
אפשר לטעון ערך צבור גם במכונות כרטוס של הרכבת בלי בעיות

רעיון מעניין
לדעתי זאת אותה הנחה.
רק שאם אין לי מספיק ערך צבור בכרטיס (למשל אם בדרך כלל משתמש בחופשי חודשי), אז צריך קודם לטעון ערך צבור (אפשר לעשות את זה באוטומטים של הרכבת? אני חושב שלא) ואז לקנות עם הערך הצבור כרטיס נסיעה. זה קצת מסורבל.
בשביל לקנות הלוך ושוב אני יכול לגשר ישר לאוטומט של הרכבת ולקנות כרטיס, וגם לא יישאר לי עודף לא מנוצל.
אפשר לטעון ערך צבור גם במכונות כרטוס של הרכבת בלי בעיות
בוחרים רכישת חוזה, ובמסך סוג כרטוס (רכבת בלבד, מטרופוליני, ערך צבור) בוחרים טעינת ערך צבור, וערכו לטעינה זו, משלמים
&nbsp
אחרי הטעינה מסירים רב-קו ומצמידים שוב, בוחרים ישר תיקוף ערך צבור מהמסך הראשי כשתוכן הכרטיס עולה, ובוחרים יעד, מסירים ועוברים לרציף, זה אפילו פחות מסכים ממה שיש כשבוחרים רכישת חוזה נפרד, כמו כן עם ערך צבור קיים ניתן להשתמש במתקפים הקטנים שאליהם כמעט לעולם אין תור
&nbsp
ובמקרה וברב-קו יש פרופיל מיוחד לא רגיל, שני תיקופים נפרדים לערך צבור הם הנחה גדולה יותר כשכרטיסיה הלוך-שוב ניתנת רק לרגיל, ולגבי עודף לא מנוצל, ערך צבור ניתן לשימוש בכל מפעיל ללא קשר איפה בוצעה הטעינה

ואפשר לטעון גם באפליקציה. זה גמיש יותר, כי זה לא דורש

רעיון מעניין
לדעתי זאת אותה הנחה.
ואפשר לטעון גם באפליקציה. זה גמיש יותר, כי זה לא דורש
התחייבות לנסיעה חזור.

arseny92

Well-known member
מנהל
ובאפליקציה אפשר לטעון כל סכום החל מ-30 יח', רוצה לשלם 31,

(אני מתכוון שערך צבור גמיש יותר, לא שטעינה באפליקציה
גמישה יותר)
קבל 38.75 רק שאני לא הייתי מציע לטעון כך שביתרה ייצאו אגורות במאית השקל, כל התעריפים נספרים רק עד עשר אגורות

https://ravkavonline.co.il/he/store/confirm/2485?operator=25&svp=3100

טעינה כגון [URL]https://ravkavonline.co.il/he/store/confirm/2485?operator=25&svp=3130[/URL] אני מציע לאלה שבזמנו נסעו ב"קווים" כשהיה להם באג במכשירי נהג, כאשר זה יחד עם תיקוף חוזה תקופתי גם חייב 0.01 מערך צבור

הטלפון שלי לא מזהה את הרב קו

קבל 38.75 רק שאני לא הייתי מציע לטעון כך שביתרה ייצאו אגורות במאית השקל, כל התעריפים נספרים רק עד עשר אגורות

https://ravkavonline.co.il/he/store/confirm/2485?operator=25&svp=3100

טעינה כגון [URL]https://ravkavonline.co.il/he/store/confirm/2485?operator=25&svp=3130[/URL] אני מציע לאלה שבזמנו נסעו ב"קווים" כשהיה להם באג במכשירי נהג, כאשר זה יחד עם תיקוף חוזה תקופתי גם חייב 0.01 מערך צבור
הטלפון שלי לא מזהה את הרב קו

"תיוג לא נתמך"

מצב
הנושא נעול.
למעלה