פתיחת תחנות רעננה ברכבת

מצב
הנושא נעול.

omerz55

New member
פתיחת תחנות רעננה ברכבת

פתיחת תחנות רעננה ברכבת
שלום,

היו על זה לא מעט דיונים לאחרונה פה אבל לא הצלחתי להבין - מתי תפתחנה תחנות רעננה דרום ומערב, מתי יהיה החיבור להוד השרון וכמה זמן תארך הנסיעה מערבה מהוד השרון לתל אביב?

תודה לעונים

אורי404

New member
תחנות רעננה

פתיחת תחנות רעננה ברכבת
שלום,

היו על זה לא מעט דיונים לאחרונה פה אבל לא הצלחתי להבין - מתי תפתחנה תחנות רעננה דרום ומערב, מתי יהיה החיבור להוד השרון וכמה זמן תארך הנסיעה מערבה מהוד השרון לתל אביב?

תודה לעונים
תחנות רעננה
לפי הפרסומים תחנות רעננה צפויות להיפתח בפסח הקרוב או לקראתו. ככל הנראה הנסיעה בהן תהיה רק דרך ראש העין. עדיין לא דרך הרצליה.
כאשר תהיה האפשרות סוף-סוף לנסוע דרך הרצליה, זמני הנסיעה המתוכננים:
1. מתחנת רעננה-מערב לתל אביב-האוניברסיטה - 11 דקות.
2. מרעננה-דרום לתל אביב-האוניברסיטה - 16 דקות.
3. מתחנת סוקולוב לתל אביב-האוניברסיטה - 18 דקות.
הזמנים המתוכננים הם לרכבות דיזל, הפועלות כיום. מעניין האם, כאשר תהיה ההסבה לרכבת חשמלית, האם זמן הנסיעה יירד ובכמה. נקווה כמובן שכן. אני מניח שבבקטע תחנת תל אביב-האוניברסיטה עד לראשון לציון-מערב זמן הנסיעה יירד, כאשר תפעל סוף-סוף רכבת חשמלית.

alantan

New member
מאיפה זמני הנסיעה המתוכננים? נראה לי אופטימי למדי בהתחשב

תחנות רעננה
לפי הפרסומים תחנות רעננה צפויות להיפתח בפסח הקרוב או לקראתו. ככל הנראה הנסיעה בהן תהיה רק דרך ראש העין. עדיין לא דרך הרצליה.
הזמנים המתוכננים הם לרכבות דיזל, הפועלות כיום. מעניין האם, כאשר תהיה ההסבה לרכבת חשמלית, האם זמן הנסיעה יירד ובכמה. נקווה כמובן שכן. אני מניח שבבקטע תחנת תל אביב-האוניברסיטה עד לראשון לציון-מערב זמן הנסיעה יירד, כאשר תפעל סוף-סוף רכבת חשמלית.
במרחקים ובמה שקורה בקו הירקון בתור השוואה.

אורי404

New member
התשובה מ"רכבת ישראל". אבל תשובה מלפני מספר שנים

במרחקים ובמה שקורה בקו הירקון בתור השוואה.
את התשובה קיבלתי מאגף התשתיות מ"רכבת ישראל", אחרי שיתוף הפעולה שלהם עם הפורום. בזכות בועז ולו התודה, היה שיתוף פעולה בסביבות 2009-2010 עם אגף התשתיות. באוגוסט 2010 (לפני 7 שנים) הם מסרו לי את זמני הנסיעה.
מאז לא מן הנמנע שהדברים השתנו ועימם זמני הנסיעה.
בכל מקרה כאשר קו כפר סבא/הוד השרון (אז תחנת נורדאו בלבד) החל לפעול ב-2003 זמני הנסיעה היו קצרים, בהשוואה לכיום. עד תל אביב מרכז זמן הנסיעה היה סביב ה-20 דקות. גם ברכבות שעצרו בתחנות סגולה ובני ברק. בתל אביב מרכז הייתה עצירה ממושכת.
אז ב-2003 היו שתי מסילות בלבד באיילון, בניגוד לשלוש כיום. מסילה בודדת מתחנת נורדאו עד תל אביב-האוניברסיטה. בנוסף טרם נפתחה מסילת ראש העין-לוד. דבר אשר גרם לרכבות המשא לנסוע דרך תל אביב.

alantan

New member
תודה! מקווה שקרוב היום שגם משך הנסיעה בקו הירקון יחזור

את התשובה קיבלתי מאגף התשתיות מ"רכבת ישראל", אחרי שיתוף הפעולה שלהם עם הפורום. בזכות בועז ולו התודה, היה שיתוף פעולה בסביבות 2009-2010 עם אגף התשתיות. באוגוסט 2010 (לפני 7 שנים) הם מסרו לי את זמני הנסיעה.
מאז לא מן הנמנע שהדברים השתנו ועימם זמני הנסיעה.
בכל מקרה כאשר קו כפר סבא/הוד השרון (אז תחנת נורדאו בלבד) החל לפעול ב-2003 זמני הנסיעה היו קצרים, בהשוואה לכיום. עד תל אביב מרכז זמן הנסיעה היה סביב ה-20 דקות. גם ברכבות שעצרו בתחנות סגולה ובני ברק. בתל אביב מרכז הייתה עצירה ממושכת.
אז ב-2003 היו שתי מסילות בלבד באיילון, בניגוד לשלוש כיום. מסילה בודדת מתחנת נורדאו עד תל אביב-האוניברסיטה. בנוסף טרם נפתחה מסילת ראש העין-לוד. דבר אשר גרם לרכבות המשא לנסוע דרך תל אביב.
תודה! מקווה שקרוב היום שגם משך הנסיעה בקו הירקון יחזור
להיות סביר עם עצירות של 20 שניות ולא של דקה וחצי...

תהיה השבתה החודש (אוקטובר) בשביל כיוון אחד במסילת החוף? מתי?

תחנות רעננה

25306yosef

New member
כמיטב המסורת המפוארת רבת השנים,

הודעה רשמית על ההשבתה הצפויה המתוכננת בקרוב תצא רק ברגע האחרון.

הרי זה ידוע לכל שהם (אנשי השיווק והדוברות) נמצאים עכשיו בחופשה מרוכזת עד לשבוע הבא.

יתכן אולי שלפני ההודעה הרשמית תתפרסם כתבת יחסי ציבור ב"עיתונות". רכבת ישראל עובדת מול משרד יחסי ציבור ותדמית וחלק מהעבודה שלהם זה גם לפרסם כתבות תדמית ויחסי ציבור ב"עיתונות".

סנוי

New member
בדיוק מה שאמרתי לשותף החיפאי שלי (שלא שמע על ההשבתה אפילו)

הודעה רשמית על ההשבתה הצפויה המתוכננת בקרוב תצא רק ברגע האחרון.

הרי זה ידוע לכל שהם (אנשי השיווק והדוברות) נמצאים עכשיו בחופשה מרוכזת עד לשבוע הבא.

יתכן אולי שלפני ההודעה הרשמית תתפרסם כתבת יחסי ציבור ב"עיתונות". רכבת ישראל עובדת מול משרד יחסי ציבור ותדמית וחלק מהעבודה שלהם זה גם לפרסם כתבות תדמית ויחסי ציבור ב"עיתונות".
בדיוק מה שאמרתי לשותף החיפאי שלי (שלא שמע על ההשבתה אפילו)
ההודעה תהיה רק ברגע האחרון.

צפויות להפתח באפריל 2018

פתיחת תחנות רעננה ברכבת
שלום,

תודה לעונים
צפויות להפתח באפריל 2018
[URL]http://mynetraanana.co.il/article/204423[/URL]

omerz55

New member
תודה רבה

פתיחת תחנות רעננה ברכבת
שלום,

תודה לעונים
תודה רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה