מחאת הנכים

מצב
הנושא נעול.
מחאת הנכים

מחאת הנכים
אתמול הם חסמו את כל איילון והיה לי פקק נוראי בלה גארדיה עד יגאל אלון...
בדרך לעבודה... ביום ראשון לאחר החגים.
וזאת סתם דוגמא לא חשובה.
ואנשים יכולים להיות בדרך לאירוע, לפגישה, לבחינה חשובה שמסכמת 5 שנות לימוד, לידה, ביה"ח ועוד.
מה יהיה? האם החסימות האלו אפקטיביות בכלל? כי בעיניי לא וזו הצרה הגדולה. כי אם היו יעילות הייתי (אולי) שותק

הם הסבירו את זה בטלוויזיה. הם מקבלים מהמדינה בכל חודש

מחאת הנכים
וזאת סתם דוגמא לא חשובה.
ואנשים יכולים להיות בדרך לאירוע, לפגישה, לבחינה חשובה שמסכמת 5 שנות לימוד, לידה, ביה"ח ועוד.
מה יהיה? האם החסימות האלו אפקטיביות בכלל? כי בעיניי לא וזו הצרה הגדולה. כי אם היו יעילות הייתי (אולי) שותק
קיצבת נכות של 6,000 שקל. כל הקיצבה הזאת הולכת בתחילת החודש למשכורת של העובד הזר שמטפל בהם. לא נשאר להם כסף לאוכל, לתרופות, לבגדים, לחשמל, למים.

הם גם צריכים לשלם לעובד הזר עשרות אלפי שקלים בשנה עבור פנסיה, דמי הבראה, חופשות, חגים, ביטוח לאומי וביטוח רפואי בקופת חולים.

הם גם צריכים לשלם לעובד הזר בעת עזיבתו אותם פיצויים בגובה של אלפי שקלים בשנה עבור כל שנה שהוא עבד אצלם.

הם הסבירו שאין להם מה להפסיד כי הם כולם עם תיקים נגדם מההוצאה לפועל על סכומים של מאות אלפי שקלים שהם חייבים לעובדים הזרים שתבעו אותם בבית הדין לעבודה.

הם מעדיפים למות מאשר להמשיך לחיות כך בעוני בגלל כל התשלומים שהמדינה מחייבת אותם לשלם לעובד הזר.

XrayCharlie

New member
אז שישיגו את הלו"ז של ראש הממשלה, שר האוצר, שר הרווחה,

קיצבת נכות של 6,000 שקל. כל הקיצבה הזאת הולכת בתחילת החודש למשכורת של העובד הזר שמטפל בהם. לא נשאר להם כסף לאוכל, לתרופות, לבגדים, לחשמל, למים.

הם גם צריכים לשלם לעובד הזר עשרות אלפי שקלים בשנה עבור פנסיה, דמי הבראה, חופשות, חגים, ביטוח לאומי וביטוח רפואי בקופת חולים.

הם גם צריכים לשלם לעובד הזר בעת עזיבתו אותם פיצויים בגובה של אלפי שקלים בשנה עבור כל שנה שהוא עבד אצלם.

הם הסבירו שאין להם מה להפסיד כי הם כולם עם תיקים נגדם מההוצאה לפועל על סכומים של מאות אלפי שקלים שהם חייבים לעובדים הזרים שתבעו אותם בבית הדין לעבודה.

הם מעדיפים למות מאשר להמשיך לחיות כך בעוני בגלל כל התשלומים שהמדינה מחייבת אותם לשלם לעובד הזר.
אז שישיגו את הלו"ז של ראש הממשלה, שר האוצר, שר הרווחה,
יושבי ראש הועדות הרלונטיות בכנסת ויכנסו להם מתחת לגלגלים. מה זה עוזר שהם עושים את זה לסתם אנשים?
אני יכול לשנות משהו? אתה?
יש מעט מאוד דברים שמזיזים לראש הממשלה הזה והפרעה לתנועה של עמך הוא ממש לא אחד מהם. אתה באמת חושב שאכפת לו אם נתקעת לא חשוב איפה אם הוא לא בסביבה? אלוהים יודע מה הם חושבים להשיג כך.
שיפריעו לו ונראה מה יקרה (נראה אותם מול השב"כ ולא מול המשטרה הבוכה ומחבקת).
&nbsp

Bus Nerd

Active member
זה לגמרי אוף טופיק

מחאת הנכים
וזאת סתם דוגמא לא חשובה.
זה לגמרי אוף טופיק
אבל כן, החסימות אפקטיביות - מטרתם להביא את המאבק לתודעה הציבורית. אם לא היו חוסמים כבישים ו"עושים בלאגן" אנשים לא היו שומעים עליהם, או שומעים ושוכחים אחרי חמש דקות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה