שרשור הכוונה ומודיעין 24/9

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
24 דן, 524,525 אגד. ירידה ברחוב שבטי ישראל/חנה סנש

בוקר טוב, אילו קווים מגיעים לרב קוק 8 רמה"ש
ממשה סנה בת"א ?
באיזו תחנה אני צריכה לרדת?
תודה
24 דן, 524,525 אגד. ירידה ברחוב שבטי ישראל/חנה סנש

samshim

New member
שלום.. לגבי יום שישי 29.09 ערב כיפור. רמת גן בורסה לרמלה?

צריך להגיע מהבורסה ברמת גן(מסוף 2000) לרמלה. צריך לצאת משם בשעה 16:15, יש עדיין איזה שהוא תחבורה?
רכבת לא בא בחשבון למה זה עד שעה 13:00 בערך הרכבת האחרונה.

אורי404

New member
שירות האוטובוסים לרב מסתיים מוקדם יותר

צריך להגיע מהבורסה ברמת גן(מסוף 2000) לרמלה. צריך לצאת משם בשעה 16:15, יש עדיין איזה שהוא תחבורה?
שירות האוטובוסים לרב מסתיים מוקדם יותר
בשנים הקודמות שירות האוטובוסים הסתיים בסביבות 15:00.
קו 454 "קווים" מקשר בין מסוף 2000 לרמלה. נסיעה אחרונה שלו בשעה 15:00.
אולי יש קווים נוספים אחרים מאזור תל אביב לאזור רמלה. אבל גם אם הם פועלים מאוחר יותר, ספק אם זה באופן משמעותי מאוחר מסביבות שלוש בצהרים.

olli3

New member
מנהל
מלבד מספר מקומות מצומצם שהשירות ממשיך שם גם בכיפור

מלבד מספר מקומות מצומצם שהשירות ממשיך שם גם בכיפור
שאר התחבורה הציבורית במדינה מסיימת בערב יום כיפור לא יאוחר מהשעה 15:00 (נסיעות אחרונות שיוצאות), למעט מספר קווים בודדים כפי הזכור לי. יודע שקווים 1,3 מהכותל (ירושלים) מסיימים ב15:40.

cosvin1

New member
שתי דקות מספיקות להחלפת רכבת? (ת"א ההגנה)

היי,
אני מעוניין להגיע לפנות בוקר מנתב"ג לראשל"צ משה דיין.
הרכבת שיוצאת ב-5:35 מנתב"ג מגיעה ב-5:47 לרציף 1, ורכבת הבאה יוצאת ב-5:49 מרציף 5 לראשלצ משה דיין.
האם 2 דקות בד"כ מספיקות להחלפת רכבת? (אני מניח שאמור להיות פחות עמוס ברכבת לפני שש בבוקר).
לפי האתר של רכבת ישראל, התכנון שלהם לא נותן סיכוי להחליף (אני מופנה לרכבת הבאה), אולם האפליקציה של מוביט כן נותנת סיכוי.

במידה ואחמיץ הרכבת, יש גם אפשרות לקחת קו 204 מתחנת רכבת ההגנה, אולם הוא יוצא ב-5:52, האם תחנת האוטובוס (לכיוון רידינג) קרובה לתחנת הרכבת?

תודה.

arseny92

Well-known member
מנהל
2 דקות מספיקות כשהרכבות על אותו אי רציפים, עם מעבר גשרים

היי,
אני מעוניין להגיע לפנות בוקר מנתב"ג לראשל"צ משה דיין.
הרכבת שיוצאת ב-5:35 מנתב"ג מגיעה ב-5:47 לרציף 1, ורכבת הבאה יוצאת ב-5:49 מרציף 5 לראשלצ משה דיין.
האם 2 דקות בד"כ מספיקות להחלפת רכבת? (אני מניח שאמור להיות פחות עמוס ברכבת לפני שש בבוקר).
לפי האתר של רכבת ישראל, התכנון שלהם לא נותן סיכוי להחליף (אני מופנה לרכבת הבאה), אולם האפליקציה של מוביט כן נותנת סיכוי.

במידה ואחמיץ הרכבת, יש גם אפשרות לקחת קו 204 מתחנת רכבת ההגנה, אולם הוא יוצא ב-5:52, האם תחנת האוטובוס (לכיוון רידינג) קרובה לתחנת הרכבת?

תודה.
2 דקות מספיקות כשהרכבות על אותו אי רציפים, עם מעבר גשרים
הייתי מתכנן 5 דקות לפחות ורק כשהרכבת הראשונה מגיעה ללא איחורים (לרוב קורה שרכבות מדרום להגנה תעצור בסינמנור לפני כניסה לתחנה עד שיתפנה הרציף מהרכבת שלפניך, אומנם לא סביר שזה יקרה בלילה כי הרכבת הלילה הקודמת לנהריה דרך סבידור עוברת לפני שעה ללא עצירה בהגנה)
&nbsp
במקומך הייתי מגיע מנתב"ג ברכבת 100 של 05:35 לסבידור רציף 1 ב-05:56, לוקח את הזמן למעבר לרציף 6, הרכבת 603 לראשל"צ משה דיין ב-06:13, הגעה ב-06:37

מצב
הנושא נעול.
למעלה