שרשור הכוונה ומודיעין 8/9 - 9/9

מצב
הנושא נעול.

1Shir

New member
מעתיקה שאלה מהיום הקודם: מרח' ויצמן הרצליה לרח' הכרמל הודה"ש

שרשור הכוונה ומודיעין 8/9 - 9/9

אני צריכה להיות בחמישי בשש ברח' הכרמל בהוד השרון.
נראה לי שאוטובוס לא בא בחשבון כי זה דרך רעננה ופקקים והחלפה ובלאגן.
אם מונית - לאיזו שעה להזמין אותה? לא רוצה לאחר.
גוגל מפות מציע הליכה ברגל שאורכה פחות משעתיים דרך גבעת חן, עוברים בדרך את כביש 4 וכו', מישהו יודע מה תנאי ההליכה במסלול הזה?
חוץ מזה, מה יש בין הרצליה לכביש 4 ? לאיזו רשות השטח הזה שייך?
תודה אם מישהו מכיר :)

אורי404

New member
מהרצליה להוד השרון

אני צריכה להיות בחמישי בשש ברח' הכרמל בהוד השרון.
נראה לי שאוטובוס לא בא בחשבון כי זה דרך רעננה ופקקים והחלפה ובלאגן.
אם מונית - לאיזו שעה להזמין אותה? לא רוצה לאחר.
גוגל מפות מציע הליכה ברגל שאורכה פחות משעתיים דרך גבעת חן, עוברים בדרך את כביש 4 וכו', מישהו יודע מה תנאי ההליכה במסלול הזה?
חוץ מזה, מה יש בין הרצליה לכביש 4 ? לאיזו רשות השטח הזה שייך?
תודה אם מישהו מכיר :)
מהרצליה להוד השרון
אני מנסה לחשוב על אפשרות אוטובוסים. דרך בהחלט לא קלה. גם במכונית או במונית זה לא ממש סימפטי, אלא אם התכוונת בשש בבוקר. בשש בערב ייקח זמן במונית או במכונית.
אם את יכולה ללכת שעתיים, את יכולה לרכב באופניים? באופניים ייקח פחות זמן.
לשאלתך על השטח בין הרצליה לכביש 4 - חלקו שייך למועצה האזורית דרום השרון. למשל גבעת חן וסביבתה.
אחרי הצהרים האפשרות להשתמש בקו 30. לנסוע בקווים הפנימיים החדשים לכיוון המרכז הבינתחומי ומשם קו 30, אחרי שבודקים את הזמנים שלו מראש. בשעות בהן לא מסתדר קו 30, האפשרות היא לנסוע לצומת רעננה בקווים השונים. למשל 29 או 501. משם קו 11, שמגיע קרוב יחסית לרחוב הכרמל.
אפשרות אחרת היא בכלל להגיע לקרית חינוך/לוינסקי באמצעות קווים שונים, כמו 501. לחצות בגשר הולכי הרגל בכיוון השני. קו 248 עם נסיעותיו הבודדות מגיע קרוב מאוד לרחוב הכרמל. בשעות אחרות קו 249. יורדים בדרך רמתיים פינת ז'בויטנסקי. משם הליכה לא כל כך קצרה או נסיעה בקו פנימי, כמו למשל קו 3.

1Shir

New member
אתמול בגוגל בשש בערב דרך כביש 531 לוקח פחות מחצי שעה,

מהרצליה להוד השרון
אני מנסה לחשוב על אפשרות אוטובוסים. דרך בהחלט לא קלה. גם במכונית או במונית זה לא ממש סימפטי, אלא אם התכוונת בשש בבוקר. בשש בערב ייקח זמן במונית או במכונית.
אם את יכולה ללכת שעתיים, את יכולה לרכב באופניים? באופניים ייקח פחות זמן.
לשאלתך על השטח בין הרצליה לכביש 4 - חלקו שייך למועצה האזורית דרום השרון. למשל גבעת חן וסביבתה.
אחרי הצהרים האפשרות להשתמש בקו 30. לנסוע בקווים הפנימיים החדשים לכיוון המרכז הבינתחומי ומשם קו 30, אחרי שבודקים את הזמנים שלו מראש. בשעות בהן לא מסתדר קו 30, האפשרות היא לנסוע לצומת רעננה בקווים השונים. למשל 29 או 501. משם קו 11, שמגיע קרוב יחסית לרחוב הכרמל.
אפשרות אחרת היא בכלל להגיע לקרית חינוך/לוינסקי באמצעות קווים שונים, כמו 501. לחצות בגשר הולכי הרגל בכיוון השני. קו 248 עם נסיעותיו הבודדות מגיע קרוב מאוד לרחוב הכרמל. בשעות אחרות קו 249. יורדים בדרך רמתיים פינת ז'בויטנסקי. משם הליכה לא כל כך קצרה או נסיעה בקו פנימי, כמו למשל קו 3.
אני מבינה שזה ייקח הרבה יותר?

אופניים ואוטובוס כרגע לא אופציה. מתלבטת בין מונית להליכה.
הבעיה שאין לי מושג מה תנאי ההליכה של המסלול הזה. מעולם לא הייתי שם. מדובר על שטחי שדה, כביש ראשי... לכן חוששת. קיוויתי למצוא כאן מישהו שהיה פיזית באיזור.
לגבי השטח הריק ששאלתי עליו, מדובר על מה שנמצא דרומית לגבעת חן, בין הרצליה לכביש 4.

אורי404

New member
לפחות פעם תנאי ההליכה לא היו אידיאליים

אני מבינה שזה ייקח הרבה יותר?

אופניים ואוטובוס כרגע לא אופציה. מתלבטת בין מונית להליכה.
הבעיה שאין לי מושג מה תנאי ההליכה של המסלול הזה. מעולם לא הייתי שם. מדובר על שטחי שדה, כביש ראשי... לכן חוששת. קיוויתי למצוא כאן מישהו שהיה פיזית באיזור.
לגבי השטח הריק ששאלתי עליו, מדובר על מה שנמצא דרומית לגבעת חן, בין הרצליה לכביש 4.
לפני שנים אלה היו שטחים. לא הייתי שם שנים. אני לא יודע בוודאות אם המצב השתנה מאז. לא הופתע שלא. אז זה לא היה אידיאלי ללכת שם. מה גם שאין שם כל כך הרבה אנשים שם ולכן אני לא חושב, שזה אידיאלי ללכת שם לבד.

אם זה בין מונית להליכה, אני חושב שמונית למרות עלות נסיעה לא נמוכה, עדיפה.

1Shir

New member
נראה. אני חושבת שאולי אנסה (זה גם הכסף וגם הקטע שיכול

לפני שנים אלה היו שטחים. לא הייתי שם שנים. אני לא יודע בוודאות אם המצב השתנה מאז. לא הופתע שלא. אז זה לא היה אידיאלי ללכת שם. מה גם שאין שם כל כך הרבה אנשים שם ולכן אני לא חושב, שזה אידיאלי ללכת שם לבד.

אם זה בין מונית להליכה, אני חושב שמונית למרות עלות נסיעה לא נמוכה, עדיפה.
להיות נחמד בסוף לעומת מונית שזה פחות נחמד כי אני לא מתה על הקונספט למרות שלפעמים יש נהגים ממש נחמדים). אני אחליט סופית יום קודם.
קצת מעודד אותי שגוגל מספק מסלול הליכה, אבל אני לא יודעת אם זאת באמת אינדיקציה למשהו. אם אני אלך אני אקח טלפון ואני מניחה שיש לזה שני יתרונות: 1. מפה (הטלפון גם יודע איפה אני נמצאת), 2. אופציה לנסות להזמין מונית באמצע.

כמה זמן היית נותן לנסיעה? מעל 3/4 שעה בחמישי בחמש-שש בערב?
נראה לי שנוסעים דרך כביש 531 החדש (יחסית... קיים כשנתיים).

אורי404

New member
לא הייתי באזור הזה שנים

להיות נחמד בסוף לעומת מונית שזה פחות נחמד כי אני לא מתה על הקונספט למרות שלפעמים יש נהגים ממש נחמדים). אני אחליט סופית יום קודם.
קצת מעודד אותי שגוגל מספק מסלול הליכה, אבל אני לא יודעת אם זאת באמת אינדיקציה למשהו. אם אני אלך אני אקח טלפון ואני מניחה שיש לזה שני יתרונות: 1. מפה (הטלפון גם יודע איפה אני נמצאת), 2. אופציה לנסות להזמין מונית באמצע.

כמה זמן היית נותן לנסיעה? מעל 3/4 שעה בחמישי בחמש-שש בערב?
נראה לי שנוסעים דרך כביש 531 החדש (יחסית... קיים כשנתיים).
לא הייתי באזור הזה שנים
בעבר הייתי רוכב שם באופניים וזה היה שטח-חולי. לא ממש קל להליכה. במידה והשתנו מאז הדברים, אשמח לדעת.
אם תלכי בתוואי הזה, סביר להניח שלא יהיו מוניות בשפע. אלא אם במקרה תעבור שם. זהו לא אזור ראשי, כמו מרכז הרצליה, למשל.
לגבי נסיעה במונית או בפרייבט, אני לא בטוח שחובה להשתמש בכביש 531. המסלול: דרך הפרחים ברעננה. המשך בפרדס משותף ובגבעת חן. יש מנהרה במשה שרת מתחת לכביש 4 לכיוון רמות השבים. המשך להוד השרון. אולי כביש 531 בנסיעה הזו מתאים בקטע קצרצר בתוך רעננה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה