שרשור הכוונה ומודיעין 27/8

מצב
הנושא נעול.

Bus Nerd

Active member

Bus Nerd

Active member
לרעננה ואז לת"א - איזו אפשרות עדיפה?

אני צריך להגיע לרעננה (בסביבות פארק רעננה / רחוב ירושלים) מחר, ומשם להמשיך למרכז ת"א.
מרעננה אני יוצא בסביבות שלוש במקרה הגרוע ביותר, ויש לי קצת פחות משעה להגיע לאיזור תחנת השלום שם אני צריך להיות בעשרה לארבע.

האפשרויות העומדות בפני הן:
1) רכב פרטי מהבית (באיזור פ"ת) לתחנת הרכבת קריית אריה/סגולה ומשם מונית לרעננה, ואז אוטובוס כלשהו לת"א (איזה?)
2) רכב פרטי לרעננה, משם לחזור ברכב לקריית אריה/סגולה ומשם רכבת לת"א
3) רכב פרטי לרעננה, משם ברכב לרכבת בהרצליה, משם ברכבת לת"א

איזו אפשרות עדיפה? בהתחשב בעובדה שאני יוצא מרעננה בסביבות שלוש, חייב להגיע לשם בזמן, ולא בטוח שיהיו מוניות שימתינו בקריית אריה כשאגיע לשם בסביבות 11:30 בבוקר.

אשמח אם תוכלו לענות לפני 11 בבוקר כדי שאוכל לדעת מה האפשרות העדיפה לפני שאצא. תודה.

(המסע הזה היה כל כך הרבה קל אם תחנת הרכבת ברעננה הייתה פתוחה כבר)

האפשרות השלישית

אני צריך להגיע לרעננה (בסביבות פארק רעננה / רחוב ירושלים) מחר, ומשם להמשיך למרכז ת"א.
מרעננה אני יוצא בסביבות שלוש במקרה הגרוע ביותר, ויש לי קצת פחות משעה להגיע לאיזור תחנת השלום שם אני צריך להיות בעשרה לארבע.

האפשרויות העומדות בפני הן:
1) רכב פרטי מהבית (באיזור פ"ת) לתחנת הרכבת קריית אריה/סגולה ומשם מונית לרעננה, ואז אוטובוס כלשהו לת"א (איזה?)
2) רכב פרטי לרעננה, משם לחזור ברכב לקריית אריה/סגולה ומשם רכבת לת"א
3) רכב פרטי לרעננה, משם ברכב לרכבת בהרצליה, משם ברכבת לת"א

איזו אפשרות עדיפה? בהתחשב בעובדה שאני יוצא מרעננה בסביבות שלוש, חייב להגיע לשם בזמן, ולא בטוח שיהיו מוניות שימתינו בקריית אריה כשאגיע לשם בסביבות 11:30 בבוקר.

אשמח אם תוכלו לענות לפני 11 בבוקר כדי שאוכל לדעת מה האפשרות העדיפה לפני שאצא. תודה.

(המסע הזה היה כל כך הרבה קל אם תחנת הרכבת ברעננה הייתה פתוחה כבר)
האפשרות השלישית
בשתי האפשרויות האחרות אין סיכוי שתגיע לתל אביב בזמן.
האפשרות השניה גם לא ממש הגיונית מבחינת מסלול - הדרך ממערב רעננה לת"א השלום ממש לא עוברת בקרית אריה (שלא לדבר על סגולה) והיא גם נחותה לחלוטין ביחס לאפשרות השלישית שגם הדרך בה יותר הגיונית וגם יש בה יש יותר רכבות לת"א השלום.

Bus Nerd

Active member
איך מצב החניה בתחנת הרצליה בימים אלו?

האפשרות השלישית
בשתי האפשרויות האחרות אין סיכוי שתגיע לתל אביב בזמן.
האפשרות השניה גם לא ממש הגיונית מבחינת מסלול - הדרך ממערב רעננה לת"א השלום ממש לא עוברת בקרית אריה (שלא לדבר על סגולה) והיא גם נחותה לחלוטין ביחס לאפשרות השלישית שגם הדרך בה יותר הגיונית וגם יש בה יש יותר רכבות לת"א השלום.
איך מצב החניה בתחנת הרצליה בימים אלו?

קצף גל

New member
איך מגיעים ליד ושם?

איך מגיעים ליד ושם?
מתחנה מרכזית י-ם?
האם זה מרחק הליכה מסופית של רקל בהר הרצל?
היכן התחנה של 28א והאם לטרוח
תודה!
(מדובר על שעה 7:30 בבוקר)

sweetums

New member
מרחק הליכה עד התחנה של השאטל החינמי

איך מגיעים ליד ושם?
מתחנה מרכזית י-ם?
האם זה מרחק הליכה מסופית של רקל בהר הרצל?
היכן התחנה של 28א והאם לטרוח
תודה!
(מדובר על שעה 7:30 בבוקר)
מרחק הליכה עד התחנה של השאטל החינמי
https://goo.gl/maps/vJ6DNwPaYV22
לוז באתר יד ושם,28 לא רלוונטי בשעה הזו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה