כתבה בוואלה: קווי האוטובוס השנואים ביותר

מצב
הנושא נעול.
צריך לתקן את הכותרת

לגמרי
תכל'ס, איך 168 נכנס לרשימה הזו? יש לו מסלול מעולה וגם התדירות שלו שופרה לאחרונה.
&nbsp
אגב, יש לך מושג לאן "תחבורה בדרך שלנו" נעלמו? לדעתי הארגון המקצועי היחיד בתחום.
צריך לתקן את הכותרת
"אלה הקווים שלגביהם הצטברו הכי הרבה תלונות באפלקיציית 15 דקות".

הם לא הכי שנואים, להפך, מרבית התלונות הם של נוסעים קבועים שמשתמשים בקווים האלה מדי יום כי הם מוצלחים. (אולי מחוץ לפורום זה קשה להגיד "אוהבים" על קו אוטובוס, אבל הוא בטח לא שנוא).

יש בעיות, וטוב ש-15 דקות מציפה אותם, אבל אני אישית מתעב את הגישה של לשפוך את התינוק עם המים. אתה לא יכול להצהיר שאתה תומך בתחבורה ציברוית אם אתה שותף פעיל ועקבי בהרס תדמיתה.

Bus Nerd

Active member

צריך לתקן את הכותרת

הם לא הכי שנואים, להפך, מרבית התלונות הם של נוסעים קבועים שמשתמשים בקווים האלה מדי יום כי הם מוצלחים. (אולי מחוץ לפורום זה קשה להגיד "אוהבים" על קו אוטובוס, אבל הוא בטח לא שנוא).

יש בעיות, וטוב ש-15 דקות מציפה אותם, אבל אני אישית מתעב את הגישה של לשפוך את התינוק עם המים. אתה לא יכול להצהיר שאתה תומך בתחבורה ציברוית אם אתה שותף פעיל ועקבי בהרס תדמיתה.

DanBus43Maalit72

Active member

צריך לתקן את הכותרת

66 ועוד יותר 166 באמת גרועים מבחינת עומס וצפיפות אולי הכי

66 ממשיך לככב
גרועים מבין כל הקווים. נסו לעלות על 166 בבוקר בפתח תקווה, אחד אחרי השני סרדין ולא עוצרים. ו-66 אני לא רואה קו בתל אביב סרדין ב10 או ב11 או ב12 בלילה חוץ מ66

Bus Nerd

Active member
אולי הגיע הזמן להעביר גם את 66 לאוטובוסים ארוכים כמו של קו 1

גרועים מבין כל הקווים. נסו לעלות על 166 בבוקר בפתח תקווה, אחד אחרי השני סרדין ולא עוצרים. ו-66 אני לא רואה קו בתל אביב סרדין ב10 או ב11 או ב12 בלילה חוץ מ66

DanBus43Maalit72

Active member
למפרקיות הספצפיות האלה משהת"ח נראה לי לא יתן.

בכל מקרה הקו פעל פעם במפרקיות בדומה למספר קווים בגוש דן כגון 1(הישן, חולון), 26(בימי דן), 51, 55(בימי דן), 61, 63, 66, 67.
הבעייה שהוצאו מהם המפרקיות היא בגלל ראשי עיר דפוקים. עיריית תל אביב עקב מהנדס העיר לשעבר ישראל גודוביץ' שהתנגד למפרקיות סתם ככה, ראש עיריית רמת גן הקודם צבי בר וכעת גם ראש עיריית פתח תקווה איציק ברוורמן.
66 ו 172 הם בין הקווים התפוסים ביותר של דן כיום בגלל הסיבה הזאת.

אוהד1110

New member

בכל מקרה הקו פעל פעם במפרקיות בדומה למספר קווים בגוש דן כגון 1(הישן, חולון), 26(בימי דן), 51, 55(בימי דן), 61, 63, 66, 67.
הבעייה שהוצאו מהם המפרקיות היא בגלל ראשי עיר דפוקים. עיריית תל אביב עקב מהנדס העיר לשעבר ישראל גודוביץ' שהתנגד למפרקיות סתם ככה, ראש עיריית רמת גן הקודם צבי בר וכעת גם ראש עיריית פתח תקווה איציק ברוורמן.
66 ו 172 הם בין הקווים התפוסים ביותר של דן כיום בגלל הסיבה הזאת.

yair480

Active member
קו 419 גם לא קו שנוא

https://news.walla.co.il/item/3090700
קו 419 גם לא קו שנוא
עם כל הכבוד בשנתיים שבו פועל הקו שולשו כמות הנסיעות של קו 419 מרמת בית שמש ג' לירושלים וחלק מהנסיעות באו על חשבון 417 הותיק והעמוס ככה שלתושבי רמה ג' אין באמת סיבה להתלונן.
קו 605 הוא גם קו מוצלח ותדיר שיצא לי לקחת מספר פעמים ואינני מוצא סיבות מוצדקות להתלונן עליו.

londonisrael

New member
בדיחה טיפשית

https://news.walla.co.il/item/3090700
בדיחה טיפשית
בירושלים, שמו ברשימה את קו 6, שיש לו מסלול טוב ודי מהיר (חוץ מקטע קטן בתחנה המרכזית) ולכן גם אמינות הלו"ז שלו טובה למדי.
לא שמו ברשימה את 31 ו-32 המפלצתיים, עם הצפיפות הבלתי נסבלת והמסלול הארוך מאדדד, שגורם גם ללו"ז לא אמין באופן קיצוני (לעיתים 3 אוטובוסים ביחד ואחר כך המתנה של כחצי שעה).

חעחעחע11

Active member
31 סיוטטטטטטטטטטטטטט

בדיחה טיפשית
בירושלים, שמו ברשימה את קו 6, שיש לו מסלול טוב ודי מהיר (חוץ מקטע קטן בתחנה המרכזית) ולכן גם אמינות הלו"ז שלו טובה למדי.
לא שמו ברשימה את 31 ו-32 המפלצתיים, עם הצפיפות הבלתי נסבלת והמסלול הארוך מאדדד, שגורם גם ללו"ז לא אמין באופן קיצוני (לעיתים 3 אוטובוסים ביחד ואחר כך המתנה של כחצי שעה).
31 סיוטטטטטטטטטטטטטט
קו בלתי נסבל, שהמסלול היחידי שטוב בו הוא בין תחנה מרכזית למלחה.
אבל מאחר באופן תמידי והלוז שלו גם ככה כול חצי שעה!

Bus Nerd

Active member
הנהג צודק. שאר המגיבים נופלים לפופוליזם של 15 דקות.

נהג דן מקו 82 הגיב לכתבה בוואלה תגובה מאוד מעניינת- או בעצם
3 תגובות בהמשכים
כדאי לקרוא
הנהג צודק. שאר המגיבים נופלים לפופוליזם של 15 דקות.

דווקא כן של משרד התחבורה

בדבר אחד הוא לא צודק
שכר הנהגים ב"דן" הוא סוגייה של הנהלת "דן". לא של משרד התחבורה.
דווקא כן של משרד התחבורה
חברת דן לא יכולה לגבות כל מחיר שתרצה על נסיעות והיא לא קובעת לעצמה את הסובסידיה. כשאין לה שליטה על ההכנסות, איך תצליח לעלות את ההוצאה על השכר בלי לפשוט רגל?

יכול להיות רעיון לא רע להכין טבלה של הקווים השנואים ביותר על

נהג דן מקו 82 הגיב לכתבה בוואלה תגובה מאוד מעניינת- או בעצם
3 תגובות בהמשכים
כדאי לקרוא
הנהגים...
זה בטוח יהיה אפקטיבי יותר מהטבלה הטפשית של "15 דקות".

oshri1987sg

Active member
בין הקוים השנואים על נהגי דן שעשו הרבה קוים

הנהגים...
זה בטוח יהיה אפקטיבי יותר מהטבלה הטפשית של "15 דקות".
בין הקוים השנואים על נהגי דן שעשו הרבה קוים
ניתן למנות את הקוים הבאים: 2ב 5ב 7 92 161 240 104

מצב
הנושא נעול.
למעלה