ההגעה לטבריה/קריית שמונה הפכה לסיוט

מצב
הנושא נעול.

gsi13579

New member

כיום אני נוסעת קבועה מעפולה לטבריה, הנסיעה בדיוק בשעות האלה (5-6) הפכה לסיוט של ממש.. עומסי התנועה הכבדים בכביש 65 מחמירים מיום ליום והם קבועים.. אין יום שאין פקקים, להגיע לטבריה בשעתיים זה לא נורמלי

יש תכנית לשיפור הגישה בכביש זה והפחתת עומסי התנועה? למישהו ידוע?
עומסי התנועה הכי כבדים הם בין דברת לכפר תבור

עכבר8

New member
תני יותר פרטים

כיום אני נוסעת קבועה מעפולה לטבריה, הנסיעה בדיוק בשעות האלה (5-6) הפכה לסיוט של ממש.. עומסי התנועה הכבדים בכביש 65 מחמירים מיום ליום והם קבועים.. אין יום שאין פקקים, להגיע לטבריה בשעתיים זה לא נורמלי

תני יותר פרטים
כמו מאיפה בדיוק את יוצאת בעפולה ולאן בטבריה את צריכה.
וגם באיזה קו את נוסעת.

gsi13579

New member
מתחנה מרכזית עפולה לתחנה מרכזית טבריה

תני יותר פרטים
כמו מאיפה בדיוק את יוצאת בעפולה ולאן בטבריה את צריכה.
וגם באיזה קו את נוסעת.
קווים 442 ו541.. אין כל כך מה להוסיף.. את העיקר הוספתי - המקטע הבעייתי הפקוק שגורם לנסיעה ארוכה מהרגיל

עכבר8

New member
אולי מבית שאן לטבריה יקצר לך את הדרך

קווים 442 ו541.. אין כל כך מה להוסיף.. את העיקר הוספתי - המקטע הבעייתי הפקוק שגורם לנסיעה ארוכה מהרגיל
אולי מבית שאן לטבריה יקצר לך את הדרך
411 412 לבית שאן ואז 28 לטבריה.
לא יודע אם זה יקצר, אבל אם זו נסיעה יום יומית אולי שווה לבדוק פעם אחת...

אין לי איך לעזור לך עם הקיטורים, את יכולה לעשות עצומה שיעשו נתצ או אוטובוס מרכבת בית שאן לטבריה.

נ.ב פעם הבאה לכתוב במקום המתאים.

zvir1

New member
נסי לראות מה קורה בתחילת ספטמבר

נסי לראות מה קורה בתחילת ספטמבר
לדעתי תראי ירידה דרסטית בעומסים

ניסית לבדוק קומבינציה של החלפת אוטובוסים דרך בית שאן?

ובכלל, השאלה שלך כאן, שהיא למעשה במסווה של הוצאת קיטור, מקומה בשרשור שאלות ההכוונה.

הכתובת לקיטורים ותלונות היא מפעילות התח"צ למיניהן, וכבר הבהרנו לך את זה כמה פעמים...

gsi13579

New member
המטרה העיקרית היא לקבל מענה איך להגיע יותר מהר מהמוצא ליעד

ובכלל, השאלה שלך כאן, שהיא למעשה במסווה של הוצאת קיטור, מקומה בשרשור שאלות ההכוונה.

הכתובת לקיטורים ותלונות היא מפעילות התח"צ למיניהן, וכבר הבהרנו לך את זה כמה פעמים...
שציינתי
נכון, גם מתלוננת קצת כי להיתקע בפקק ולנסוע שעה שלמה רק במקטע קצר של 10 ק"מ זה ממש לא חוויה.. במיוחד כשזה כבר הפך לקביעות והקישור הישיר בין עפולה לטבריה הפך ללא רלוונטי אם הוא עובר דרך כביש 65 הפקוק מדי יום
לפנות למפעילות תחבורה ציבורית זה לא עוזר לצערי הרב, הם רק יענו שכל מה שהם עושים זה תחת השגחה ורישיון הפעלה מלא מטעם משרד התחבורה, ולמשרד התחבורה אין טעם לפנות כי הם לא באמת יעשו משהו, רק אולי יעמידו פנים שהם מתייחסים לזה ברצינות לכמה דקות ואז ישכחו

עכבר8

New member
מתכננים רכבת לטבריה

שציינתי
נכון, גם מתלוננת קצת כי להיתקע בפקק ולנסוע שעה שלמה רק במקטע קצר של 10 ק"מ זה ממש לא חוויה.. במיוחד כשזה כבר הפך לקביעות והקישור הישיר בין עפולה לטבריה הפך ללא רלוונטי אם הוא עובר דרך כביש 65 הפקוק מדי יום
לפנות למפעילות תחבורה ציבורית זה לא עוזר לצערי הרב, הם רק יענו שכל מה שהם עושים זה תחת השגחה ורישיון הפעלה מלא מטעם משרד התחבורה, ולמשרד התחבורה אין טעם לפנות כי הם לא באמת יעשו משהו, רק אולי יעמידו פנים שהם מתייחסים לזה ברצינות לכמה דקות ואז ישכחו
מתכננים רכבת לטבריה

אם זה מעודד אותך
http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4831199,00.html

את יכולה גם לנסות לפנות לאגף התחבורה בעיריית טבריה ולבקש קו אוטובוס לתחנת הרכבת בית שאן, או לכל לפחות להזיז קו (למשל את 28) דרך הרכבת.

gsi13579

New member
מתי תהיה רכבת בטבריה? בשנת 2040 או 2050?

מתכננים רכבת לטבריה

אם זה מעודד אותך
http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4831199,00.html

את יכולה גם לנסות לפנות לאגף התחבורה בעיריית טבריה ולבקש קו אוטובוס לתחנת הרכבת בית שאן, או לכל לפחות להזיז קו (למשל את 28) דרך הרכבת.
מתי תהיה רכבת בטבריה? בשנת 2040 או 2050?

שציינתי

gsi13579

New member
אחח IC3, מזמן לא התלוננתי על IC3

חחחח בזה אתה צודק, אני מומחית בלקטר על הרכבת הזו כי אני אחת שאוהבת לנסוע במשהו חדש ומודרני
אבל רציני - אין לך בעיה לנסוע בקרונועים הממש ממש ישנים של IC3? אלה שמקולפים מבחוץ ורועדים בפנים וממש מלוכלכים? החדשים והמשופצים סבבה.. אבל הישנים?

זה לא היה מקרי ששמתי לך תמונה של IC3...

חחחח בזה אתה צודק, אני מומחית בלקטר על הרכבת הזו כי אני אחת שאוהבת לנסוע במשהו חדש ומודרני
אבל רציני - אין לך בעיה לנסוע בקרונועים הממש ממש ישנים של IC3? אלה שמקולפים מבחוץ ורועדים בפנים וממש מלוכלכים? החדשים והמשופצים סבבה.. אבל הישנים?
לא עובר שבוע בלי שתתלונני כאן על מלא דברים, כשבראש התלונות שלך מככב ה-IC3, שהוא כלי אהוב מאוד, שלצערנו הרב הוזנח מאוד.
אבל הנה, קבלי עוד תמונה של רכבת אחרת, שגם עליה יש לך בטן מלאה!

gsi13579

New member
לא נכון, על הIC3 לא התלוננתי כבר הרבה זמן, והסיבה לכך היא

לא עובר שבוע בלי שתתלונני כאן על מלא דברים, כשבראש התלונות שלך מככב ה-IC3, שהוא כלי אהוב מאוד, שלצערנו הרב הוזנח מאוד.
לא נכון, על הIC3 לא התלוננתי כבר הרבה זמן, והסיבה לכך היא
שכבר בקושי מביאים אותו לקו העמק שהוא הקו העיקרי שאני משתמשת בו, התחלתי יותר להתלונן על אלסטום כי היא הרכבת המככבת בקו העמק, מרוב שנסעתי בה כל כך הרבה פעמים אני זוכרת את הריח של הרכבת הזו, את הצלילים בה, איך בדיוק נראה קרון מבפנים, איך השירותים נראים.. הכל
ואגב - הסיבה שאני כל כך מתעבת את אלסטום היא בגלל שהמרחק בין הקרון לרציף ברכבת הזו הוא מעצבן.. לא פעם ולא פעמיים ראיתי אנשים שהתלוננו בפייסבוק של רכבת ישראל על המרחק המטורף הזה שמסוכן במיוחד לנשים עם עגלות, עוד דבר מציק ברכבת הישנה הזו היא הדלתות בין הקרונות שנסגרות בפתאומיות ובמהירות על אנשים
וזהו D: להיום סיימתי להתלונן

25306yosef

New member
הפעם נהנתי מאוד מהתמונה שלך. רואים בתמונה סימנור מסוג חדש

הפעם נהנתי מאוד מהתמונה שלך. רואים בתמונה סימנור מסוג חדש
סימנור מסוג חדש שאני רואה פעם ראשונה ברכבת ישראל.

אני לא מכיר עדיין את הסימנור החדש הזה ואשמח לקבל הסבר ממי שכן מכיר את הסימנור הזה.

שים לב טוב שמדובר בשני מערכים, כאשר בגלל העיקול במסילה

זה פוטושופ? לא הגיוני שלמערך IC3 יש 4 קרונות.
חוץ מזה מהרכבות האהובות עלי בר"י.
שים לב טוב שמדובר בשני מערכים, כאשר בגלל העיקול במסילה
ותזמון הצילום, אולי נוצרה אשלי אופטית קלה וזה נראה כמו ארבעה קרונות, אך חדי העין שמים לב שנראה שם החיבור בין שני המערכים עם האלכסונים האדומים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה