שרשור הכוונה ומודיעין 20/8

מצב
הנושא נעול.

eviatar55555

New member
נסיעה מפ"ת לחיפה מרכז זיו שכונה נווה שאנן

שרשור הכוונה ומודיעין 20/8
עד עכשיו הייתי לוקח קו 238 ונוסע עד לת"א השלום ומשם לוקח רכבת לחוף הכרמל ומשם לוקח קו 11 או 123
אבל כרגע יש סגירה זמנית בתחנות רכבת בת"א איך הכי כדאי לנסוע?
האם כדאי לקחת קו 947 מצומת סירקין לחיפה חוף הכרמל?

אם אתה יוצא ממזרח פתח תקוה, כדאי לנסוע עם 947

עד עכשיו הייתי לוקח קו 238 ונוסע עד לת"א השלום ומשם לוקח רכבת לחוף הכרמל ומשם לוקח קו 11 או 123
אבל כרגע יש סגירה זמנית בתחנות רכבת בת"א איך הכי כדאי לנסוע?
האם כדאי לקחת קו 947 מצומת סירקין לחיפה חוף הכרמל?
אם אתה יוצא ממערב פ"ת כדאי לך לבדוק את הזמנים של קו 970 של אגד ממחלף גהה, אם הם מתאימים לך. הקו הזה יוצא מבני ברק ומגיע לכיכר דוד ולרחוב חניתה בנוה שאנן.
אפשרות נוספת - לנסוע דרך תל אביב ובדרך נמיר ליד מסוף 2000 לנסוע עם קו 901. האפשרות הזו לא כדאית אם נקודת המוצא במזרח פתח תקוה.

אגב, למה אתה נוסע עם 238 לתחנת השלום ולא עם 64?
אם כבר אתה נוסע עם 238 כדי לנסוע לחיפה, אין שום סיבה לנסוע עד השלום, עדיף עד הבורסה בר"ג וללכת לתחנת סבידור-מרכז או אפילו יותר טוב, לנסוע ברכבות מתחנת קרית אריה (עם החלפה באוניברסיטה). (כמובן לא רלוונטי לשבוע הקרוב)

eviatar55555

New member
קו 970 זה לחרדים? מותר לי לעלות על הקו הזה?

אם אתה יוצא ממערב פ"ת כדאי לך לבדוק את הזמנים של קו 970 של אגד ממחלף גהה, אם הם מתאימים לך. הקו הזה יוצא מבני ברק ומגיע לכיכר דוד ולרחוב חניתה בנוה שאנן.
אפשרות נוספת - לנסוע דרך תל אביב ובדרך נמיר ליד מסוף 2000 לנסוע עם קו 901. האפשרות הזו לא כדאית אם נקודת המוצא במזרח פתח תקוה.

אגב, למה אתה נוסע עם 238 לתחנת השלום ולא עם 64?
אם כבר אתה נוסע עם 238 כדי לנסוע לחיפה, אין שום סיבה לנסוע עד השלום, עדיף עד הבורסה בר"ג וללכת לתחנת סבידור-מרכז או אפילו יותר טוב, לנסוע ברכבות מתחנת קרית אריה (עם החלפה באוניברסיטה). (כמובן לא רלוונטי לשבוע הקרוב)
קו 970 זה לחרדים? מותר לי לעלות על הקו הזה?

nox120

New member
מרכבת הגנה עד התחנה מרכזית
בשבת אצטרך לרדת בתחנת הגנה ולהמשיך לחיפה באוטובוס. מה המרחק?
לקח לי בערך 6 דקות מרגע שדלת הרכבת נפתחה עד שהגעתי לרציף
הרחוק ביותר בקומה 6, אבל רצתי חלק מהדרך.
זה גם היה בלילה, אז לא היה תור בכניסה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה