שרשור הכוונה ומודיעין 15/8

מצב
הנושא נעול.

cוורנה1

New member
נסיעה מבאר שבע לחיפה מה הדרך הנכונה המהירה והנוחה ביותר?

שלום רב,

אודה להכוונה ליום א' 20.8 בשעות הבוקר מתחנת באר שבע מרכז לחיפה חוף כרמל.
בדקתי ואין רכבת ישירה. מישהו התנסה בנסיעה בשאטלים ביום א'? מתחנת רכבת מרכז או האוניברסיטה לבית יהושוע ומשם לחיפה?
איזה קו אוטובוס אגד או מטרופולין הינו ישיר מבאר שבע לחיפה?

אודה לכל מידע. לא מצליחה להגיע למוקד רכבת או אגד.
צריכה להיות בחיפה בשעה 11:00 ולא מצליחה לקבל מידע

תודה רבה!

ביום ראשון הקרוב אין רכבות מת"א צפונה בגלל עבודות תשתית

שלום רב,

אודה להכוונה ליום א' 20.8 בשעות הבוקר מתחנת באר שבע מרכז לחיפה חוף כרמל.
בדקתי ואין רכבת ישירה. מישהו התנסה בנסיעה בשאטלים ביום א'? מתחנת רכבת מרכז או האוניברסיטה לבית יהושוע ומשם לחיפה?
איזה קו אוטובוס אגד או מטרופולין הינו ישיר מבאר שבע לחיפה?

אודה לכל מידע. לא מצליחה להגיע למוקד רכבת או אגד.
צריכה להיות בחיפה בשעה 11:00 ולא מצליחה לקבל מידע

תודה רבה!
הדרך התדירה והקלה ביותר היא לנסוע עם רכבת או 380 מבאר שבע למסוף 2000 (ארלוזורוב, סבידור-מרכז) ומשם (מהתחנות בדרך נמיר לכיוון צפון) עם קו 901 של אגד לחוף הכרמל.
תבדקי את הזמנים שמתאימים לך בשילוב הזה באתר www.bus.gov.il.או בגרסה החדשה שלו (יש משם קישור לגרסה החדשה). שימי לב להתייחס רק ל-901, לא ל-910 וחס וחלילה לא ל-921.

אפשר גם לנסוע עם 370 לתחנה המרכזית בת"א ומשם עם 901 (יכול להיות בכך יתרון בשעות השיא כי 901 מתחיל שם, אבל נראה לי שבשעה שאת צריכה כבר לא תהיה בעיה לתפוס מקום ב-901 גם בדרך נמיר).

cוורנה1

New member
רבה!

הדרך התדירה והקלה ביותר היא לנסוע עם רכבת או 380 מבאר שבע למסוף 2000 (ארלוזורוב, סבידור-מרכז) ומשם (מהתחנות בדרך נמיר לכיוון צפון) עם קו 901 של אגד לחוף הכרמל.
תבדקי את הזמנים שמתאימים לך בשילוב הזה באתר www.bus.gov.il.או בגרסה החדשה שלו (יש משם קישור לגרסה החדשה). שימי לב להתייחס רק ל-901, לא ל-910 וחס וחלילה לא ל-921.

אפשר גם לנסוע עם 370 לתחנה המרכזית בת"א ומשם עם 901 (יכול להיות בכך יתרון בשעות השיא כי 901 מתחיל שם, אבל נראה לי שבשעה שאת צריכה כבר לא תהיה בעיה לתפוס מקום ב-901 גם בדרך נמיר).
רבה!
אקח לתשומת לבי את כל ההערות

cוורנה1

New member
להוספת המידע בתוכן.

להוספת המידע בתוכן.

lo1981

New member
מהקריון. לאחד מחופי הרחצה בקריות?

אני די חדש באיזור. אז לא כזה מכיר.
אשמח להמלצה לאחד מחופי הרחצה בקריות (רצוי עם שובר גלים, נקי ומלתחות:) )
ושיש אוטובוס שמגיע מהקריון אליו.
אשמח להמלצה לקו ואיזה חוף?

בנוסף, האם יש אוטובוס בשבת שיוצא מהקריון (או רק לקריון) לאחד מחופי הרחצה? (חוץ מקו 1 לחיפה)

תודה רבה

מהקריון לחופים ניתן לנסוע במספר קווים:

אני די חדש באיזור. אז לא כזה מכיר.
אשמח להמלצה לאחד מחופי הרחצה בקריות (רצוי עם שובר גלים, נקי ומלתחות:) )
ושיש אוטובוס שמגיע מהקריון אליו.
אשמח להמלצה לקו ואיזה חוף?

בנוסף, האם יש אוטובוס בשבת שיוצא מהקריון (או רק לקריון) לאחד מחופי הרחצה? (חוץ מקו 1 לחיפה)

תודה רבה
קו 13 מהקריון לחוף קרית חיים (נאות) וחוף קרית ים (ימית) - כ30-35 דקות נסיעה. תדירות של כל רבע שעה ברוב שעות היום.
קו 12 מהקריון לחוף קרית ים (צפונית לחוף ימית, אני חושב שכן יש שם גם חוף מוכרז) - כ30-35 דקות נסיעה. תדירות של כל רבע שעה ברוב שעות היום.
קו 15 מהקריון לחוף קרית ים (ימית) - כ30-35 דקות נסיעה. תדירות של כל 20-30 דקת ברוב שעות היום.

lo1981

New member
תודה רבה :). יש לך מושג מה קורה בשבתות?

קו 13 מהקריון לחוף קרית חיים (נאות) וחוף קרית ים (ימית) - כ30-35 דקות נסיעה. תדירות של כל רבע שעה ברוב שעות היום.
קו 12 מהקריון לחוף קרית ים (צפונית לחוף ימית, אני חושב שכן יש שם גם חוף מוכרז) - כ30-35 דקות נסיעה. תדירות של כל רבע שעה ברוב שעות היום.
קו 15 מהקריון לחוף קרית ים (ימית) - כ30-35 דקות נסיעה. תדירות של כל 20-30 דקת ברוב שעות היום.

לצערי, למרבה האבסורד, לפני 17:00 אין כלום.

לצערי, למרבה האבסורד, לפני 17:00 אין כלום.
בשבת אפשר להגיע לחופי חיפה (הכרמל ובת גלים) בקלות באמצעות קו 1 של המטרונית שפועל 24/7, אבל לחופי הקריות אין כלום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה