ביסוס ליוסף בירושלים - בעיות בתיקוף כרטיסי הרכבת

מצב
הנושא נעול.

25306yosef

New member
אני משתמש רק בכרטיסי נסיעה מנייר

ביסוס ליוסף בירושלים - בעיות בתיקוף כרטיסי הרכבת
http://mynetjerusalem.co.il/article/195558
בכרטיסי נסיעה מנייר לעולם לא יכולות להיות תקלות.

וכפי שכבר כתבתי בסוף הודעתי הקודמת בשרשור השני, תקלות רב קו מהסוג שתואר בכתבה במקומון הירושלמי יכולות לקרות גם ברכבת ישראל ולהתגלות במהלך ביקורת כרטיסים שגרתית במהלך נסיעה ברכבת. ואז מה עושים במקרה שכזה???

מתחילים להתווכח עם המבקר???

משלמים למבקר על הנסיעה ובמזומן בלבד ובתוספת קנס שהוא כפל מחיר הנסיעה???

ועוד הולכים אחר כך להתכתש עם רכבת ישראל בבית המשפט???

גם אם אני אזכה בתביעה ואקבל החזר מלא בתוספת הפרשי ריבית והצמדה ובתוספת הוצאות משפט, עדיין לא הרווחתי כלום.

אז למה לי בכלל להשתמש בכרטיס הרב קו???

מה בדיוק אני מרוויח מכרטיס הרב קו???

ולמען הסר ספק, אני לא מעוניין ב"הנחות" שמקנה כרטיס הרב קו. הן לא שוות כלום.

ועוד הערה קטנה, אם רק היה אפשר לשלם לפקח ברכבת את מחיר הנסיעה בתוספת הקנס שהוא כפל מחיר הנסיעה באמצעות כרטיסי אשראי, אז לא היה אכפת לי בכלל מתקלות רב קו מסוג שכזה שתואר בכתבה שעלולות לקרות גם ברכבת ישראל. אני הרי לא צריך ללכלך את הידיים שלי בכסף מזומן ולכן גם לא אבזבז את זמני על תביעה שלא ארוויח ממנה כלום. תקלות קורות ואני מוכן לבלוע אותן אבל רק אם ניתן לשלם בכרטיס אשראי ואין כל צורך ללכלך את הידיים בכסף מזומן.

כל דבר המחייב או עלול לחייב שימוש בכסף מזומן הוא פסול בשבילי.

1Shir

New member
פתרון לבעייתך

בכרטיסי נסיעה מנייר לעולם לא יכולות להיות תקלות.

וכפי שכבר כתבתי בסוף הודעתי הקודמת בשרשור השני, תקלות רב קו מהסוג שתואר בכתבה במקומון הירושלמי יכולות לקרות גם ברכבת ישראל ולהתגלות במהלך ביקורת כרטיסים שגרתית במהלך נסיעה ברכבת. ואז מה עושים במקרה שכזה???

מתחילים להתווכח עם המבקר???

משלמים למבקר על הנסיעה ובמזומן בלבד ובתוספת קנס שהוא כפל מחיר הנסיעה???

ועוד הולכים אחר כך להתכתש עם רכבת ישראל בבית המשפט???

גם אם אני אזכה בתביעה ואקבל החזר מלא בתוספת הפרשי ריבית והצמדה ובתוספת הוצאות משפט, עדיין לא הרווחתי כלום.

אז למה לי בכלל להשתמש בכרטיס הרב קו???

מה בדיוק אני מרוויח מכרטיס הרב קו???

ולמען הסר ספק, אני לא מעוניין ב"הנחות" שמקנה כרטיס הרב קו. הן לא שוות כלום.

ועוד הערה קטנה, אם רק היה אפשר לשלם לפקח ברכבת את מחיר הנסיעה בתוספת הקנס שהוא כפל מחיר הנסיעה באמצעות כרטיסי אשראי, אז לא היה אכפת לי בכלל מתקלות רב קו מסוג שכזה שתואר בכתבה שעלולות לקרות גם ברכבת ישראל. אני הרי לא צריך ללכלך את הידיים שלי בכסף מזומן ולכן גם לא אבזבז את זמני על תביעה שלא ארוויח ממנה כלום. תקלות קורות ואני מוכן לבלוע אותן אבל רק אם ניתן לשלם בכרטיס אשראי ואין כל צורך ללכלך את הידיים בכסף מזומן.

כל דבר המחייב או עלול לחייב שימוש בכסף מזומן הוא פסול בשבילי.
פתרון לבעייתך
תכניס מזומן בכמות מדויקת באופן חד פעמי לשקית קטנה נקייה ותישא אותה איתך תמיד לצד האשראי כשאתה נוסע עם כרטיס הרב קו
זה תופס מקום אפילו פחות מכרטיס האשראי
אישית אני לא נוקטת באמצעי הביטחון הזה אך זה יכול לשמש אותך במצבים נוספים
למשל גם האשראי כמו הרב קו יכול להיתקל בתקלה טכנית
תמיד קיים סיכוי גם הוא קטן הרבה יותר לדעתך או בכלל
גם כתבו לך נכון - מה תעשה אם המסמך המשפטי שלך בטעות ייפול לך מהיד ויעוף דרך החלון או הדלת? אין ביטחון של מאה אחוז
מקווה שעזרתי

down und

New member
בכל מקרה הוא זקוק לעזרה

פתרון לבעייתך
תכניס מזומן בכמות מדויקת באופן חד פעמי לשקית קטנה נקייה ותישא אותה איתך תמיד לצד האשראי כשאתה נוסע עם כרטיס הרב קו
גם כתבו לך נכון - מה תעשה אם המסמך המשפטי שלך בטעות ייפול לך מהיד ויעוף דרך החלון או הדלת? אין ביטחון של מאה אחוז
מקווה שעזרתי
בכל מקרה הוא זקוק לעזרה
בין אם זה מתחזה שמשקר לנו במשך שנים ועוד יותר אם דבריו אמיתיים...

25306yosef

New member
אני לא משתמש בכסף מזומן ולא קיים אצלי כסף מזומן

פתרון לבעייתך
מקווה שעזרתי
אני לא משתמש בכסף מזומן ולא קיים אצלי כסף מזומן
נזכרתי עכשיו בחנות יוקרה ברחוב יהודה המכבי בתל אביב שהגעתי אליה בסביבות השעה 20:08 לאחר שכבר בוצע בקופה הרושמת Z (סגירת יום / סגירת קופה). המוכר סרב לכבד כרטיס אשראי מאחר ולטענתו הוא כבר סגר את הקופה. ומשכך, אני כמובן לא קניתי כלום...

לאחר מכן הלכתי לחנות סמוכה ברחוב אבן גבירול ושם יכולתי להנות ממשקאות איכותיים ביותר...

אין לי מה להוסיף. אבל למרות זאת אומר שמסמך משפטי לא נופל ככה סתם מהיד וגם לא עף ככה סתם ברוח. ואם כן? אז רוכשים מסמך משפטי חדש וכמובן ששמים אותו במקום מבטחים לפני הכניסה לכלי התח"צ.

מצב
הנושא נעול.
למעלה