שרשור הכוונה ומודיעין 26/7

מצב
הנושא נעול.

Seven013

New member
תח"צ מ.א. משגב (צומת משגב) לתחנת הרכבת כרמיאל

שרשור הכוונה ומודיעין 26/7
שלום,
בעוד כחודשיים צפוייה להיפתח תחנת הרכבת בכרמיאל.
האם צפויים שינויים בלוחות הזמנים של האוטובוסים באשכול כרמיאל-משגב/כלל קווי האוטובסים הנותנים מענה? האם ישנן תוכניות לקוווים חדשים מאזור משגב לתחנת הרכבת בכרמיאל? כיום מופעלים שני קווים עיקריים, הנותנים מענה למסלול: נתיב אקספרס (קו 265- מרכזית המפרץ-משגב-כרמיאל) וסופרבוס (קו 242- עפולה-משגב-כרמיאל). קו 265 נוסע בתדירות משתנה של כל שעה (למעט בור בשעות הצהריים). קו 242 נוסע 6 פעמים ביום לכיוון כרמיאל. שני הקווים מתאפיינים באיחורים גדולים, וממה שאני מכיר אינם מסתנכרנים עם הלו"ז המתוכנן של הרכבת מכרמיאל.

נייף

New member
הלו"ז של רכבת כרמיאל ?

שלום,
האם צפויים שינויים בלוחות הזמנים של האוטובוסים באשכול כרמיאל-משגב/כלל קווי האוטובסים הנותנים מענה? האם ישנן תוכניות לקוווים חדשים מאזור משגב לתחנת הרכבת בכרמיאל? כיום מופעלים שני קווים עיקריים, הנותנים מענה למסלול: נתיב אקספרס (קו 265- מרכזית המפרץ-משגב-כרמיאל) וסופרבוס (קו 242- עפולה-משגב-כרמיאל). קו 265 נוסע בתדירות משתנה של כל שעה (למעט בור בשעות הצהריים). קו 242 נוסע 6 פעמים ביום לכיוון כרמיאל. שני הקווים מתאפיינים באיחורים גדולים, וממה שאני מכיר אינם מסתנכרנים עם הלו"ז המתוכנן של הרכבת מכרמיאל.
הלו"ז של רכבת כרמיאל ?
האם הוא פורסם כבר ?

mister K

New member
לנוסעים דרומה ממשגב תחנת כרמיאל גם כך לא תהיה הכי יעילה

שלום,
עדיין תהיה עדיפות להגיע לתחנת לב המפרץ.
מהיישובים הצפוניים של משגב זה כבר סיפור אחר. משם אני בטוח שיהיו קישורים טובים לתחנות כרמיאל ואחיהוד.

Seven013

New member
לא מדוייק

עדיין תהיה עדיפות להגיע לתחנת לב המפרץ.
מהיישובים הצפוניים של משגב זה כבר סיפור אחר. משם אני בטוח שיהיו קישורים טובים לתחנות כרמיאל ואחיהוד.
לא מדוייק
לא כל כך בטוח שהיא לא תהיה יעילה. מניסיון בשעות העומס (7:00-9:00, 15:00-17:00) הדרך מלב המפרץ למשגב ולהיפך אורכת למעלה משעה... רכבת מכרמיאל ללב המפרץ תיקח כחצי שעה, ואם לו"ז האוטובוסים יסונכרן עם הרכבת, ההגעה אל/ממשגב תהיה מהירה יותר (כרבע שעה כרמיאל-משגב), כך שמה שאתה אומר לא ממש מדוייק... כן יהיו שעות שיהיה הבדל משמעותי.

אורי404

New member
מנסה לעזור

מנס ציונה לאשדוד

מ: נס ציונה, מרכז העיר
ל: אשדוד, חוף הקשתות.
(לארוע הזה: https://www.facebook.com/events/1072223852912488/?... )

איך מגיעים?
מנסה לעזור
כעיקרון קווים 313 או 330 בהפעלת "אפיקים" מקשרים בין נס ציונה לאשדוד.
לפי "גוגל מפות" מרחק ההליכה מהתחנה המרכזית באשדוד לחוף הקשתות אפשרי. אגב. חוף הקשתות הוא חוף מאוד נחמד. הייתי בו מספר פעמים השנה ונהניתי בו ובחופים אחרים באשדוד.
בתוך אשדוד "אפיקים" מפעילה את השירות. לדעתי אתר "אפיקים" מאוד לא נוח. לא ממש הצלחתי למצוא מסלול של הקווים הפנימיים.
לפי "גוגל מפות" זמן ההליכה מהתחנה המרכזית באשדוד לחוף הקשתות הוא כרבע שעה הליכה. במידה והמידע נכון, ההליכה אפשרית. מבחינת קווים פנימיים אולי קו 66 מגיע לחוף הקשתות. אבל אני לא בטוח האם כדאי לנסוע בקו הזה או שיש קו עדיף אחר או שאולי בכלל עדיף ללכת.

הלכתי מחוף הים למרכזית זה מרחק של 10~ דקות

מנסה לעזור
כעיקרון קווים 313 או 330 בהפעלת "אפיקים" מקשרים בין נס ציונה לאשדוד.
לפי "גוגל מפות" מרחק ההליכה מהתחנה המרכזית באשדוד לחוף הקשתות אפשרי. אגב. חוף הקשתות הוא חוף מאוד נחמד. הייתי בו מספר פעמים השנה ונהניתי בו ובחופים אחרים באשדוד.
בתוך אשדוד "אפיקים" מפעילה את השירות. לדעתי אתר "אפיקים" מאוד לא נוח. לא ממש הצלחתי למצוא מסלול של הקווים הפנימיים.
לפי "גוגל מפות" זמן ההליכה מהתחנה המרכזית באשדוד לחוף הקשתות הוא כרבע שעה הליכה. במידה והמידע נכון, ההליכה אפשרית. מבחינת קווים פנימיים אולי קו 66 מגיע לחוף הקשתות. אבל אני לא בטוח האם כדאי לנסוע בקו הזה או שיש קו עדיף אחר או שאולי בכלל עדיף ללכת.
הלכתי מחוף הים למרכזית זה מרחק של 10~ דקות
לא בטוח מה שמו של החוף.

iritilan

New member
יש הסעות פנימיות בשדה התעופה

איך מגיעים מתחנת רכבת נתב"ג לטרמינל 1?
ביום שישי בצהרים.
יש הסעות פנימיות בשדה התעופה
קו הסעה פנימית (חינם) בתוך בשדה, יוצא ליד טרמינל 3 ועוצר ליד טרמינל 1 (והחניון לטווח ארוך).

iritilan

New member
הסעה פנימית

איך מגיעים מתחנת רכבת נתב"ג לטרמינל 1?
ביום שישי בצהרים.
הסעה פנימית
התחנה נמצאת בקומת הקרקע G, ליד שער 1.
אם מגיעים מחוץ לשעות הפעילות צריך לעלות על האוטובוס הסמוך (הסעה לחניון לטווח ארוך) ולבקש מהנהג עצירה ליד טרמינל 1.
קישור ללו"ז:
http://www.iaa.gov.il/he-IL/airports/BenGurion/Transportation/Pages/PublicTransportation.aspx

סתוונית333

Well-known member
ומת"א פנחס רוזן ו/או בני אפריים

מת"א פנחס רוזן ו/או בני אפריים
ל- כפר שלם רח' הרב יוסף צוברי . (תחילת הרחוב)

אילו קוים מגיעים לשם ותחנות עלייה/ירידה.
תודה
ומת"א פנחס רוזן ו/או בני אפריים
לרח' פליטי הספר 5 בת"א .
(קווים ותחנות )
תודה

orchilit

New member
יש שרשור הכוונה חדש של סופ"ש (27-29/7), נא לשאול שם

מת"א פנחס רוזן ו/או בני אפריים
ל- כפר שלם רח' הרב יוסף צוברי . (תחילת הרחוב)

אילו קוים מגיעים לשם ותחנות עלייה/ירידה.
תודה
יש שרשור הכוונה חדש של סופ"ש (27-29/7), נא לשאול שם

מצב
הנושא נעול.
למעלה