רב קו

מצב
הנושא נעול.

hagayrub

New member
רב קו

רב קו

שלום
מדוע להחליף רב קו שנשחק לוקח 3 ימים, חוסר המציאה של החופשי חודשי שלי היה מרגיז ביותר, כדי לקבל במקום כרטיס חדש ולמצוא את החופשי חודשי צריך להתווכח עם הפקיד (לא היה נאים ומצטער על כך!!). אם לוקח 3 ימים כדי לחדש רב קו איך מנצלים את ההסדרים שיש בכרטיס זה?
איך מתמודדים עם דברים כאילי שהם חוזרים ונשנים?

orchilit

New member
למה לוקח 3 ימים? מחליפים במקום.

רב קו

שלום
מדוע להחליף רב קו שנשחק לוקח 3 ימים, חוסר המציאה של החופשי חודשי שלי היה מרגיז ביותר, כדי לקבל במקום כרטיס חדש ולמצוא את החופשי חודשי צריך להתווכח עם הפקיד (לא היה נאים ומצטער על כך!!). אם לוקח 3 ימים כדי לחדש רב קו איך מנצלים את ההסדרים שיש בכרטיס זה?

hagayrub

New member
זה לא נכון, לפי תקנות משרד התחבורה צריך לחקות 3 ימים.

orchilit

New member
3 פעמים החלפתי רב קו בלוי, ופעם אחת אובדן-תמיד קיבלתי במקום

לא יודע מה לגבי התקנות.
הדבר היחיד הוא שכשעושים חדש , יש חוזים שעשויים להתעדכן תוך 72 שעות על הכרטיס. אבל פיזית, הכרטיס מונפק במקום.

1Shir

New member
אתה זוכר שגם לי, כאשר הכרטיס נהיה פג תוקף אחרי 8 שנים (המצאה

לא יודע מה לגבי התקנות.
הדבר היחיד הוא שכשעושים חדש , יש חוזים שעשויים להתעדכן תוך 72 שעות על הכרטיס. אבל פיזית, הכרטיס מונפק במקום.
שמרגיזה אותי יותר משלושת הימים...)
אמרו לחזור אחרי 3 ימים ולא נתנו אופציה אחרת
היה לי רק ערך צבור
אז הייתי צריכה להגיע פעמיים

orchilit

New member
אני לא זוכר, אבל גם *זה* נשמע מוזר

היה לי רק ערך צבור
אני לא זוכר, אבל גם *זה* נשמע מוזר
לא רואה מה ההבדל בין חידוש כרטיס לאחר 8 שנים לבין החלפת כרטיס בלוי. בשני המקרים מקבלים כרטיס שאליו מעבירים חוזים שנמצאים בכרטיס אחד שמצוי בידך.

25306yosef

New member
להגיע פעמיים וגם לשלם עבור הנסיעות פעמיים...

היה לי רק ערך צבור
להגיע פעמיים וגם לשלם עבור הנסיעות פעמיים...
וגם לבזבז פעמיים זמן יקר עבור דבר פעוט ביותר שניתן היה לעשותו דרך אתר האינטרנט.

עוד סיבה שלא להשתמש בכרטיס הרב קו ולהחרים אותו לחלוטין.

אופס..... שכחתי גם שצריך לעמוד בתור וגם להצטלם פעם נוספת למרות שהתמונה כבר קיימת או אמורה להיות קיימת אצלהם במחשב.

בחברת האשראי שולחים בדואר את הכרטיס החדש חודשיים לפני שפג תוקפו של הכרטיס הישן ואין כל צורך לטרוח במיוחד על מנת להגיע אל משרדי חברת האשראי במטרה לקבל את הכרטיס החדש.

ואגב בעניין זה, אצל חלק ממפעילי התח"צ ניתן להזמין כרטיס רב קו חדש דרך אתר האינטרנט ולקבלו בדואר.

1Shir

New member
ומתוך שלושת הדברים הללו מה שאפילו עוד יותר היה לי מאוד לא נע

לא יודע מה לגבי התקנות.
ומתוך שלושת הדברים הללו מה שאפילו עוד יותר היה לי מאוד לא נע
לא נעים זה שלא הסכימו שאשמור לעצמי את הכרטיס הישן עם התמונה שלי עליו
הרי זאת תמונה שנמצאת רק אצלם
גם הייתי חייבת להצטלם שם שוב - עוד משהו לא נעים

גריאס

New member
נצל"ש רב קו

רב קו

שלום
נצל"ש רב קו

האם אזרחים ותיקים אשר מצטיידים ברב קו מקבלים הנחה של 20% מעבר להנחה שהם מקבלים גם ככה, של 50%?

Bus Nerd

Active member
אין כפל הנחות על ערך צבור.

נצל"ש רב קו

האם אזרחים ותיקים אשר מצטיידים ברב קו מקבלים הנחה של 20% מעבר להנחה שהם מקבלים גם ככה, של 50%?
אין כפל הנחות על ערך צבור, אבל אזרחים ותיקים כן מקבלים הנחה נוספת על חופשי יומי/שבועי/חודשי שניתן לעשות רק ברב קו.

raya

Well-known member
על מנת לדייק - גם רכישה של חופשי יומי מזכה ב-50% הנחה

אין כפל הנחות על ערך צבור, אבל אזרחים ותיקים כן מקבלים הנחה נוספת על חופשי יומי/שבועי/חודשי שניתן לעשות רק ברב קו.
על מנת לדייק - גם רכישה של חופשי יומי מזכה ב-50% הנחה
לאזרח ותיק.

25306yosef

New member
איזה כיף שאני לא משתמש בכרטיס הרב קו....

רב קו

שלום
להתווכח עם הפקיד זה בכלל לא מה שמפחיד אותי. הלוואי וזו היתה הצרה של כרטיס הרב קו.

מה שמפחיד אותי זה רק להתווכח עם הנהג של האוטובוס. ולכן על מנת להימנע ממצבים בלתי נעימים שכאלה ובלתי רצויים שכאלה, אני לא משתמש בכרטיס הרב קו.

YuMi2017

Member
אתה נוסע בתחבורה ציבורית? אך לא משתמש ברב קו? למה?

להתווכח עם הפקיד זה בכלל לא מה שמפחיד אותי. הלוואי וזו היתה הצרה של כרטיס הרב קו.

מה שמפחיד אותי זה רק להתווכח עם הנהג של האוטובוס. ולכן על מנת להימנע ממצבים בלתי נעימים שכאלה ובלתי רצויים שכאלה, אני לא משתמש בכרטיס הרב קו.

25306yosef

New member
בגלל שכרטיס הרב קו מחייב שימוש בכסף מזומן ובכסף מזומן בלבד

וזאת מאחר ובמקרה של תקלה בכרטיס הרב קו אין לנוסע כל אפשרות להוכיח דבר לנהג. ולכן הנהג עלול לבקש מהנוסע לשלם עבור הנסיעה ובמזומן בלבד.

ומכיוון שאין כל אפשרות לשלם לנהג בכרטיס אשראי ואין כל אפשרות לרכוש עבור הנסיעה באוטובוס כרטיסי נסיעה בודדים לצורך שימוש עתידי למקרים שכאלה שבהם הנהג עלול לדרוש מהנוסע לשלם עבור הנסיעה בגלל שלנוסע אין כל אפשרות להוכיח דבר בגלל שיש לו תקלה בכרטיס הרב קו, אז למעשה כרטיס הרב קו הוא כרטיס המחייב את הנוסע להשתמש בכסף מזומן ובכסף מזומן בלבד!!!

אני משתמש עם כרטיסי אשראי בלבד ולא משתמש בכלל עם כסף מזומן. למעשה אין אצלי מושג שכזה כסף מזומן. ולכן אני לא יכול להשתמש בכרטיס הרב קו בגלל שכרטיס הרב קו מחייב כאמור את הנוסע להשתמש בכסף מזומן ובכסף מזומן בלבד.

אין לי גם כל עניין להתווכח עם הנהג של האוטובוס וזו כבר סיבה טובה שלא להשתמש בכרטיס הרב קו.

Bus Nerd

Active member
אף פעם לא קרה לי שדרשו ממני לשלם במזומן

וזאת מאחר ובמקרה של תקלה בכרטיס הרב קו אין לנוסע כל אפשרות להוכיח דבר לנהג. ולכן הנהג עלול לבקש מהנוסע לשלם עבור הנסיעה ובמזומן בלבד.

ומכיוון שאין כל אפשרות לשלם לנהג בכרטיס אשראי ואין כל אפשרות לרכוש עבור הנסיעה באוטובוס כרטיסי נסיעה בודדים לצורך שימוש עתידי למקרים שכאלה שבהם הנהג עלול לדרוש מהנוסע לשלם עבור הנסיעה בגלל שלנוסע אין כל אפשרות להוכיח דבר בגלל שיש לו תקלה בכרטיס הרב קו, אז למעשה כרטיס הרב קו הוא כרטיס המחייב את הנוסע להשתמש בכסף מזומן ובכסף מזומן בלבד!!!

אני משתמש עם כרטיסי אשראי בלבד ולא משתמש בכלל עם כסף מזומן. למעשה אין אצלי מושג שכזה כסף מזומן. ולכן אני לא יכול להשתמש בכרטיס הרב קו בגלל שכרטיס הרב קו מחייב כאמור את הנוסע להשתמש בכסף מזומן ובכסף מזומן בלבד.

אין לי גם כל עניין להתווכח עם הנהג של האוטובוס וזו כבר סיבה טובה שלא להשתמש בכרטיס הרב קו.

25306yosef

New member
לך לא קרה, אבל לי אולי כן יקרה ולכן אני לא רוצה לקחת סיכון

וכאמור אין לי כל עניין להתווכח עם הנהג. ולכן אני לא משתמש בכרטיס הרב קו ואני נוסע רק בכלי תח"צ שניתן לשלם עבור הנסיעה בהם באמצעות כרטיסי אשראי.

מיותר להזכיר שגם את הרב־קו אפשר לטעון באשראי

וכאמור אין לי כל עניין להתווכח עם הנהג. ולכן אני לא משתמש בכרטיס הרב קו ואני נוסע רק בכלי תח"צ שניתן לשלם עבור הנסיעה בהם באמצעות כרטיסי אשראי.

25306yosef

New member
אבל זה לא פותר את הבעיה עם נהג האוטובוס החמדן

במקרה של תקלה נהג האוטובוס החמדן עלול לבקש מהנוסע לשלם עבור הנסיעה ובמזומן בלבד.

אז מה הועילו חכמים בתקנתם כאשר איפשרו לטעון את כרטיס הרב קו באשראי???

הבעיה נשארה ללא כל שינוי. והנהג החמדן ימשיך לבקש מהנוסע לשלם לו ובמזומן בלבד!!!

asifp

New member
אני לא יודע ממי נפגעת ברמה כזו

במקרה של תקלה נהג האוטובוס החמדן עלול לבקש מהנוסע לשלם עבור הנסיעה ובמזומן בלבד.

אז מה הועילו חכמים בתקנתם כאשר איפשרו לטעון את כרטיס הרב קו באשראי???

הבעיה נשארה ללא כל שינוי. והנהג החמדן ימשיך לבקש מהנוסע לשלם לו ובמזומן בלבד!!!
אני לא יודע ממי נפגעת ברמה כזו
או שאתה סתם מגיב מטעם, או שאתה טרול
אבל רוב נהגי האוטובוס בסה"כ עובדים לפרנסתם בעבודה לא פשוטה בכלל.
כמו בכל מקום, גם שם יש "פגעים רעים", אני לא אומר שלא, אבל רובם המוחלט שם בשביל להביא אוכל הביתה ולא כי יש להם ברירה אחרת.
האמרות שלך מזעזעות, תחשוב על זה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה