שרשור הכוונה ומודיעין 13-15/7

מצב
הנושא נעול.

pcper

New member
ת"א: מסמינר הקיבוצים
למועדון בסקולה (רחוב הרכבת)

האם ישנו קו ישיר בין השניים?
ואם כן באיזו תדירות?
&nbsp
מדובר על שעות הערב...
&nbsp
תודה

סנוי

New member
בוודאי! כל קו כמעט שנוסע דרומה על נמיר (רד בבי"ס שבח המסגר)

האם ישנו קו ישיר בין השניים?
ואם כן באיזו תדירות?
&nbsp
מדובר על שעות הערב...
&nbsp
תודה
בוודאי! כל קו כמעט שנוסע דרומה על נמיר (רד בבי"ס שבח המסגר)
כמעט כל קו שעובר על דרך נמיר (ואוסף נוסעים) דרומה עובר גם ברחוב המסגר בדרכו לתחנה מרכזית או דרומה מכך לחולון למשל.
תלוי בשעה, הנסיעה היא די קצרה (20 דקות אם אין פקקים או עומס) ואתה צריך לרדת בתחנת המסגר יד חרוצים (נקרא גם בית ספר שבח מופת). משם תמשיך ללכת במורד הגבעה 300 מטר לצומת לה-גארדיה-הרכבת-המסגר, וממול מימינך תראה את הבסקולה.

סנוי

New member
חידוש חוזה סטודנט לשנה הבאה - מספר שאלות עבור חבר

היי לכולם,
השותף שלי כרגע מחזיק ברב קו סטודנט רגיל סמסטריאלי לטבעת 1 ת"א. בעוד חודש נגמר לו החוזה ולכן הוא התחיל לשאול אותי איך ומתי מחדשים את הפרופיל לשנה הבאה. העניין הוא שיש פער בין סיום ה"סמסטר" לתחילת השנה הבאה. אז:
1. האם יישאר לו פרופיל סטודנט כלשהו על הכרטיס ואיזה?
2. איך הכי זול לו להתנהל ברכישת כרטיסים בתקופה שבין סיום הסמסטריאלי לחידוש? (לפי אתר דן הוא לא יכול לרכוש בהנחה חופשי חודשי)
3. כיצד עובדת פעולת החידוש דרך האפליקציה "רב קו אונליין"? איך הוא יודע שהמסמכים עברו ולא יעשו לו בעיות? האם מישהו מטעם משרד התחבורה בודק את המסמכים?
הוא מקווה שהכול יעבור חלק ובלי בעיות, וגם אני. אני בעצמי אצטרך לחדש פרופיל סטודנט מורחב (שנתי) אבל יש לי מורחב עד אוקטובר, אז יש לי זמן.

תודה רבה מראש לעונים!

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

היי לכולם,
השותף שלי כרגע מחזיק ברב קו סטודנט רגיל סמסטריאלי לטבעת 1 ת"א. בעוד חודש נגמר לו החוזה ולכן הוא התחיל לשאול אותי איך ומתי מחדשים את הפרופיל לשנה הבאה. העניין הוא שיש פער בין סיום ה"סמסטר" לתחילת השנה הבאה. אז:
1. האם יישאר לו פרופיל סטודנט כלשהו על הכרטיס ואיזה?
2. איך הכי זול לו להתנהל ברכישת כרטיסים בתקופה שבין סיום הסמסטריאלי לחידוש? (לפי אתר דן הוא לא יכול לרכוש בהנחה חופשי חודשי)
3. כיצד עובדת פעולת החידוש דרך האפליקציה "רב קו אונליין"? איך הוא יודע שהמסמכים עברו ולא יעשו לו בעיות? האם מישהו מטעם משרד התחבורה בודק את המסמכים?
הוא מקווה שהכול יעבור חלק ובלי בעיות, וגם אני. אני בעצמי אצטרך לחדש פרופיל סטודנט מורחב (שנתי) אבל יש לי מורחב עד אוקטובר, אז יש לי זמן.

תודה רבה מראש לעונים!
תשובות>>>
1. כל היתרות בפרופיל סטודנט מורחב תחסמנה והפרופיל יהפוך מסטודנט מורחב לסטודנט רגיל. זה מה שאמור לקרות ונראה לי שאפשר לוודא את זה דרך רב קו אונליין (לבדוק תוקף פרופיל ואולי מופיע שיש שני פרופילים בעצם, אחד מורחב ואחד רגיל ולכל אחד תוקף אחר). במידה ולא, ביום שפג תוקף המורחב, אפשר לבדוק ברב קו אונליין למה הוא הפך, לפרופיל סטודנט רגיל או לפרופיל רגיל.
&nbsp
2. כסטודנט הוא יקבל 33% הנחה עבור ערך צבור בלבד. כל שאר החוזים התקופתיים (יומי,שבועי,חודשי) - מחירם קבוע לכל סוגי הפרופילים, למעט אזרח וותיק שמקבל 505 הנחה. איך כדאי להתנהל, תלוי מאד בשימוש שהוא יבצע בתחבורה ציבורית בחודשים האלו. אם הוא ידרש לנסיעות רכבת יומיומיות שמצריכות גם המשך נסיעה עם אוטובוסים - חופשי חודשי ישתלם לו יותר כי בשימוש בערך צבור הוא לא מקבל 90 דקות להחלפות חופשיות עם הרכבת.
&nbsp
אם הוא לא יסע כל יום, ולא יסע ברכבת. וביום שהוא כן נוסע באוטובוסים, הוא לא יבצע יותר מ3 נסיעות שונות שמפרידות בין כל נסיעה 90 דקות - ערך צבור יהיה הכי משתלם עבורו. אם למשל הוא עולה על אוטובוס ב8 בבוקר ומחליף לאחד אחר ב8:20 - זה נחשב נסיעה אחת כי היא במסגרת ה-90 דקות. אבל אם הוא נוסע ב8 בבוקר, ב4 בצהריים וב8 בערב וחוזר סביב 11 בלילה הביתה - אז משתלם לו חופשי יומי (בהנחה שהוא לא נוסע כל יום כך, כי אחרת כנראה שמשתלם לו חופשי חודשי).
&nbsp
3. עובדת סבבה, מכיר חברים סטודנטים שעשו את זה בלי בעיות. ממה שידוע לי, הנתונים נשמרים אצל המפעילות ואני לא יודע אם משרד התחבורה בודק את המסמכים או לא. בפועל, מכיוון שנדרשת תעודה של השנה הקודמת (מה שיש לכל סטודנט שלא איבד אותה) + אישור לימודים לשנת הלימודים החדשה - קל למדיי לזייף אישור לימודים וזה המסך היחיד שצריך לזייף. כמו כן, יש אונ' ואולי גם מכללות שבמקום להנפיק כרטיס חדש כל שנה, מחלקות מדבקות של שנת הלימודים שמדביקים אותן על המקום בו כתוב את שנת הלימודים בתעודת הסטודנט. לא כזאת בעיה לסטודנט להשיג יותר מאחת ולהעביר אותה לחבר ולא בעיה סתם לזייף אחת כזאת.
&nbsp
טרם שמעתי על מקרה שמישהו נתפס עושה זאת ולכן לא נראה לי שמצליבים את הנתונים מול כל מסד נתונים אחר לאימות. אני בטוח שיש זיופים, לא יודע באיזו רמה אבל דיי בטוח שאף אחד לא נתפס.

סנוי

New member
תודה על המענה! האם צריך לחכות עד אוקטובר לחידוש הפרופיל?

תשובות>>>
1. כל היתרות בפרופיל סטודנט מורחב תחסמנה והפרופיל יהפוך מסטודנט מורחב לסטודנט רגיל. זה מה שאמור לקרות ונראה לי שאפשר לוודא את זה דרך רב קו אונליין (לבדוק תוקף פרופיל ואולי מופיע שיש שני פרופילים בעצם, אחד מורחב ואחד רגיל ולכל אחד תוקף אחר). במידה ולא, ביום שפג תוקף המורחב, אפשר לבדוק ברב קו אונליין למה הוא הפך, לפרופיל סטודנט רגיל או לפרופיל רגיל.
&nbsp
2. כסטודנט הוא יקבל 33% הנחה עבור ערך צבור בלבד. כל שאר החוזים התקופתיים (יומי,שבועי,חודשי) - מחירם קבוע לכל סוגי הפרופילים, למעט אזרח וותיק שמקבל 505 הנחה. איך כדאי להתנהל, תלוי מאד בשימוש שהוא יבצע בתחבורה ציבורית בחודשים האלו. אם הוא ידרש לנסיעות רכבת יומיומיות שמצריכות גם המשך נסיעה עם אוטובוסים - חופשי חודשי ישתלם לו יותר כי בשימוש בערך צבור הוא לא מקבל 90 דקות להחלפות חופשיות עם הרכבת.
&nbsp
אם הוא לא יסע כל יום, ולא יסע ברכבת. וביום שהוא כן נוסע באוטובוסים, הוא לא יבצע יותר מ3 נסיעות שונות שמפרידות בין כל נסיעה 90 דקות - ערך צבור יהיה הכי משתלם עבורו. אם למשל הוא עולה על אוטובוס ב8 בבוקר ומחליף לאחד אחר ב8:20 - זה נחשב נסיעה אחת כי היא במסגרת ה-90 דקות. אבל אם הוא נוסע ב8 בבוקר, ב4 בצהריים וב8 בערב וחוזר סביב 11 בלילה הביתה - אז משתלם לו חופשי יומי (בהנחה שהוא לא נוסע כל יום כך, כי אחרת כנראה שמשתלם לו חופשי חודשי).
&nbsp
3. עובדת סבבה, מכיר חברים סטודנטים שעשו את זה בלי בעיות. ממה שידוע לי, הנתונים נשמרים אצל המפעילות ואני לא יודע אם משרד התחבורה בודק את המסמכים או לא. בפועל, מכיוון שנדרשת תעודה של השנה הקודמת (מה שיש לכל סטודנט שלא איבד אותה) + אישור לימודים לשנת הלימודים החדשה - קל למדיי לזייף אישור לימודים וזה המסך היחיד שצריך לזייף. כמו כן, יש אונ' ואולי גם מכללות שבמקום להנפיק כרטיס חדש כל שנה, מחלקות מדבקות של שנת הלימודים שמדביקים אותן על המקום בו כתוב את שנת הלימודים בתעודת הסטודנט. לא כזאת בעיה לסטודנט להשיג יותר מאחת ולהעביר אותה לחבר ולא בעיה סתם לזייף אחת כזאת.
&nbsp
טרם שמעתי על מקרה שמישהו נתפס עושה זאת ולכן לא נראה לי שמצליבים את הנתונים מול כל מסד נתונים אחר לאימות. אני בטוח שיש זיופים, לא יודע באיזו רמה אבל דיי בטוח שאף אחד לא נתפס.
תודה על המענה! האם צריך לחכות עד אוקטובר לחידוש הפרופיל?
הכוונה לפרופיל מורחב. ועד מתי בדיוק אם כן?

SPnage

New member
חופשי יומי אחרי חצות

חופשי יומי אחרי חצות
אם אני קונה חופשי יומי ורוצה לחזור ברכבת שיוצאת אחרי חצות, האם זה נחשב כנסיעה של אותו יום עם החופשי יומי? או שאחרי חצות זה כבר נחשב ליום הבא והחופשי יומי לא יהיה תקף? מדובר ברכבת שיוצאת ב-00:12, אבל אני לא בטוח שאספיק להגיע לתחנה לפני חצות.

dror2110

New member
חופשי יומי תקף עד 4:29

חופשי יומי אחרי חצות
אם אני קונה חופשי יומי ורוצה לחזור ברכבת שיוצאת אחרי חצות, האם זה נחשב כנסיעה של אותו יום עם החופשי יומי? או שאחרי חצות זה כבר נחשב ליום הבא והחופשי יומי לא יהיה תקף? מדובר ברכבת שיוצאת ב-00:12, אבל אני לא בטוח שאספיק להגיע לתחנה לפני חצות.
חופשי יומי תקף עד 4:29

הוזלת מחירי נסיעה

הוזלת מחירי נסיעה
היי,
אני מתכננת לנסוע מתל אביב לירושלים פעם-פעמיים בשבוע בתקופה הקרובה. האם יש דרך להוזיל את עלות הנסיעה? בדקתי ולפי מה שמצאתי זה רק להטעין כל פעם ערך צבור?
אני בפרופיל רגיל וזה לא משהו יום-יומי ככה שזה לא מצדיק חופשי חודשי.

תודה

olli3

New member
מנהל
אפשר להשתמש בשאטלים של הנתיב המהיר

הוזלת מחירי נסיעה
היי,
אני מתכננת לנסוע מתל אביב לירושלים פעם-פעמיים בשבוע בתקופה הקרובה. האם יש דרך להוזיל את עלות הנסיעה? בדקתי ולפי מה שמצאתי זה רק להטעין כל פעם ערך צבור?
אני בפרופיל רגיל וזה לא משהו יום-יומי ככה שזה לא מצדיק חופשי חודשי.

תודה
מתל אביב לחניון הנתיב המהיר ומשם באמצעות קווי אגד תעבורה לירושלים אשר זולים מעט מקווי אגד בין תל אביב לירושלים.
&nbsp
במידה וגרים בסמיכות לאחד מתחנות השאטלים החינמיים לחניון הנתיב המהיר, זה בכלל חוסף כסף.

תודה רבה

מתל אביב לחניון הנתיב המהיר ומשם באמצעות קווי אגד תעבורה לירושלים אשר זולים מעט מקווי אגד בין תל אביב לירושלים.
&nbsp
במידה וגרים בסמיכות לאחד מתחנות השאטלים החינמיים לחניון הנתיב המהיר, זה בכלל חוסף כסף.
תודה רבה

איפה אני יכולה לראות את פירוט התחנות של השאטלים ויותר מידע?
האתר שלהם לא ממש עובד

olli3

New member
מנהל
דרך אבא הילל/ביאליק

שלום, אני צריכה להגיע לרחוב בנימין 20 ברמת גן
מקניון איילון.
באיזו תחנה באבא הילל עליי לרדת ?
תודה לעונים
דרך אבא הילל/ביאליק
הקווים הרלוונטים לנסיעה הם: 42,65,67,142 דן, 75,76,524,525,531 אגד.
&nbsp
58 גם מגיע אך נכנס לרחוב רוקח ברמת גן ולכן איטי יותר ולא מומלץ.

סתוונית333

Well-known member
תודה . האם יש לך מושג איך מגיעים לרח' בנימין

דרך אבא הילל/ביאליק
הקווים הרלוונטים לנסיעה הם: 42,65,67,142 דן, 75,76,524,525,531 אגד.
&nbsp
58 גם מגיע אך נכנס לרחוב רוקח ברמת גן ולכן איטי יותר ולא מומלץ.
מתחנת אבא הילל/ ביאליק? (הרחוב נמצא בצד של תחנת הירידה ?)

וגם, איך להגיע לבית ספר יהלום (רמת גן) מקניון איילון?

guyweiss

New member
לרח' בנימין צריך לחצות את הכביש. לבי"ס יהל"ם מהקניון לקחת 33

מתחנת אבא הילל/ ביאליק? (הרחוב נמצא בצד של תחנת הירידה ?)

וגם, איך להגיע לבית ספר יהלום (רמת גן) מקניון איילון?
לרח' בנימין צריך לחצות את הכביש. לבי"ס יהל"ם מהקניון לקחת 33

guyweiss

New member
מצ"ב מפות גוגל עם מסלול הליכה מהתחנות ליעדים השונים

לא הבנתי, לחצות את הכביש לצד השני ו....?
לגבי ביה"ס יהלום , באיזו תחנה אני צריכה לרדת ?
מצ"ב מפות גוגל עם מסלול הליכה מהתחנות ליעדים השונים
1) לרח' בנימין מתחנת אבא/הלל ביאליק
https://www.google.co.il/maps/dir/A...b4f40!2m2!1d34.8063798!2d32.0853711!3e2?hl=en

2) לבי"ס יהל"ם מתחנת הרא"ה/בן גוריון
https://www.google.co.il/maps/dir/ה...a0150a961!2m2!1d34.8196603!2d32.0838272?hl=en

סתוונית333

Well-known member
מצב
הנושא נעול.
למעלה