שרשור הכוונה ומודיעין 11/07-12/07

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member

הכוונה בתוך שיבא- כדי להגיע לפנימית ג באיזו תחנה של קו 87

יורדים? איך נקראת?
ואיך נקראת התחנה חזרה לפ"ת?
תודה

orchilit

New member
נדמה לי שאתה מדבר על הגריאטרית שקרובה לשער יולדות (מזרחי)

יורדים? איך נקראת?
ואיך נקראת התחנה חזרה לפ"ת?
תודה
זו התחנה השנייה של רוב הקווים שנכנסים דרך הכניסה הזו - קוראים לתחנה זו "בי"ח תל השומר/גריאטריה", אבל קו 87 לא עוצר בה כי הוא עושה עיקוף דרך מגורי רופאים, לכן תצטרך לדעתי לרדת בתחנה הראשונה "בי"ח תל השומר/שיקום".
התחנה חזרה נמצאת בצד השני ממש ליד הכניסה של הגריאטרית (שיקום) וגם נקראת כך (בי"ח תל השומר/שיקום).

orchilit

New member
אני אתקן את עצמי מעט

זו התחנה השנייה של רוב הקווים שנכנסים דרך הכניסה הזו - קוראים לתחנה זו "בי"ח תל השומר/גריאטריה", אבל קו 87 לא עוצר בה כי הוא עושה עיקוף דרך מגורי רופאים, לכן תצטרך לדעתי לרדת בתחנה הראשונה "בי"ח תל השומר/שיקום".
התחנה חזרה נמצאת בצד השני ממש ליד הכניסה של הגריאטרית (שיקום) וגם נקראת כך (בי"ח תל השומר/שיקום).
אני אתקן את עצמי מעט
קו 87 ועוד כמה קווים ממשיכים ימינה מכיכר הכניסה לתל השומר ומייד עוצרים גם בתחנה שנקראת שיקום, ולכן לא מתקרבים למחלקות שיקום וגריאטריה, אז בוודאות תצטרך לרדת בתחנה זו ולחזור אחורה לכיוון ממנו האוטובוס הגיע ולהמשיך ישר עד הגריאטריה. (רוב הקווים כן עוצרים ליד השיקום והגריאטריה).
כדי לחזור אני מציע פשוט ללכת ברגל עד תחנות הבקו"ם ומשם לקחת 87.

lo1981

New member
באילו שעות תקף החופשי יומי?

מאיזו שעה עד איזו שעה החופשי-יומי תקף בחיפה/קריות?
אותה שאלה, לגבי ת"א?

דבר נוסף, אם אני נוסע קריות-ת"א +חופשי-יומי. האם יש כרטיס מוזל שמשלב בין השניים, או שיש לקנות 2 כרטיסים בנפרד?

המון תודה רבה לפורום הכי אדיר בתפוז !!

orchilit

New member
חופשי יומי תקף מרגע קנייתו ועד שעה 3:59 לפנות בוקר למחרת

מאיזו שעה עד איזו שעה החופשי-יומי תקף בחיפה/קריות?
אותה שאלה, לגבי ת"א?

דבר נוסף, אם אני נוסע קריות-ת"א +חופשי-יומי. האם יש כרטיס מוזל שמשלב בין השניים, או שיש לקנות 2 כרטיסים בנפרד?

המון תודה רבה לפורום הכי אדיר בתפוז !!
חופשי יומי תקף מרגע קנייתו ועד שעה 3:59 לפנות בוקר למחרת
כך הוא גם כולל קווי לילה באותו איזור בו הוא תקף.
אין כרטיס יומי שמשלב מטרופולינים דרך הרכבת, תצטרך לקנות כרטיס רכבת בין הקריות לת"א ולהטעין חופשי יומי של גוש דן מרכזי (שעלותו 13.5 ש"ח נדמה לי). תוכל לטעון אותו דרך אפליקציית באנדרואיד שתומך ב-NFC, או דרך קורא כרטיסים בבית, וכך לחסוך לך את הטעינה בהגעה לת"א. אני חושב שאפשר גם לקנות את החוזה הזה גם בתחנות רכבת (חופשי יומי גוש דן מרכזי) וגם באתר הרכבת עצמו . (טעינה דרך אתר רכבת ישראל לא באמת טוענת את הכרטיס אלא רק מיידעת את המערכת שיש לך כזה, וכך תצטרך לבצע "טרום תיקוף" לרב קו לפני שאתה תוכל להשתמש בחוזה ברכבת). את חוזה קריות-ת"א ברכבת תוכל רק באתר הרכבת או בתחנות הרכבת.

meedas

New member
מתחנת הרכבת בת"א לגן העיר

שלום
&nbsp
אני צריכה להגיע אחר הצהרים לגן העיר (אבן גבירול 71 בת"א)
באיזו מתחנות הרכבת של ת"א עדיף לרדת אם אני מגיעה מצפון, ואיזה אוטובוס לקחת?
&nbsp
תודה

ת״א סבידור מרכז, קווים 10, 18 מהמסוף.

שלום
&nbsp
אני צריכה להגיע אחר הצהרים לגן העיר (אבן גבירול 71 בת"א)
באיזו מתחנות הרכבת של ת"א עדיף לרדת אם אני מגיעה מצפון, ואיזה אוטובוס לקחת?
&nbsp
תודה
ת״א סבידור מרכז, קווים 10, 18 מהמסוף.

orchilit

New member
תשובה-

מחר בבוקר מיפו (שדרות ירושליים או יפת) אל אוניברסיטת בר אילן
רמת גן. תודה.
תשובה-
יש כמה אפשרויות, האפשרות המהירה לדעתי היא קווים 40/240 (וגם 1/42/83) עד בית קלקא/דרך בגין ומשם קו 472 או 64 של אפיקים שנוסע דרך ציר דרך השלום לבר אילן. שים לב , שהתדירות של 472 היא פעם ב-45 דק' (עד 9 בבוקר פעם בחצי שעה), ושל 64 חצי שעה.

אם אתה לא מתזמן אותם (תבדוק כשאתה באזור המסגר, באפליקציות או תנסה להעריך כיוון שהם יוצאים מהתחנה המרכזית ולוקח להם כ-5-10 דק' להגיע לבית קלקא לדעתי) , אז הדרך הטובה היא להמשיך עם אחד הקווים שהזכרתי בהתחלה (לא כולל 83) עד תחנת דרך ז'בוטינסקי/דרך בגין/גשר דימול ומשם לקחת 68/70/268 (אפשר גם 69) שתדירותם המשולבת גבוהה עד בר אילן.

למה לא 64?

תשובה-
יש כמה אפשרויות, האפשרות המהירה לדעתי היא קווים 40/240 (וגם 1/42/83) עד בית קלקא/דרך בגין ומשם קו 472 או 64 של אפיקים שנוסע דרך ציר דרך השלום לבר אילן. שים לב , שהתדירות של 472 היא פעם ב-45 דק' (עד 9 בבוקר פעם בחצי שעה), ושל 64 חצי שעה.

אם אתה לא מתזמן אותם (תבדוק כשאתה באזור המסגר, באפליקציות או תנסה להעריך כיוון שהם יוצאים מהתחנה המרכזית ולוקח להם כ-5-10 דק' להגיע לבית קלקא לדעתי) , אז הדרך הטובה היא להמשיך עם אחד הקווים שהזכרתי בהתחלה (לא כולל 83) עד תחנת דרך ז'בוטינסקי/דרך בגין/גשר דימול ומשם לקחת 68/70/268 (אפשר גם 69) שתדירותם המשולבת גבוהה עד בר אילן.
למה לא 64?

orchilit

New member
ידעתי שאת 64 שכחתי :) עדכנתי בהכוונה המקורית.

או 168. ואולי יש נוספים ששכחתי.
168 אין ממש נקודת השקה נוחה לדעתי עם הקווים מיפו והתדירות שלו לא להיט בשביל לסמוך דווקא עליו.

אפשר להחליף ל-168 בבגין/הגליל. אבל מסכים שהתדירות פחות טובה.

168 אין ממש נקודת השקה נוחה לדעתי עם הקווים מיפו והתדירות שלו לא להיט בשביל לסמוך דווקא עליו.
אפשר להחליף ל-168 בבגין/הגליל. אבל מסכים שהתדירות פחות טובה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה