הידעתם שביוטונג של אגד (לא יודע על אחרים) מותר 14 בעמידה?

מצב
הנושא נעול.

XrayCharlie

New member

חשבתי שזה רק 10.

גם אני שמת לב למדבקה הזו...

חשבתי שזה רק 10.
גם אני שמת לב למדבקה הזו...

זה כנראה היערכות לשינוי שמייחלים לו הרבה זמן

גם ברשיון מצוין 14 נוסעים
לשנות את המגבלה הגורפת ברישיון רכב בינעירוני ל-10 ולחזור למגבלת היצרן (במקרה של יוטונג 14, אבל זה משתנה מרכב לרכב).

מגבלת ה-10 נוסעים בעמידה תישאר ותפוקח על ידי צוות הבקרה של המשרד, אך כבר לא תהיה פלילית. (קנס רמת שירות בלבד).
בנסיעות אחרונות של כל קו יהיה מותר מראש להסיע עד מגבלת היצרן (כי הדבר הכי גרוע זה להשאיר נוסע בתחנה מאוחר בלילה ללא אלטרנטיבות כאשר טכנית אתה כן יכול לקחת אותו).

כדי שיהיה ניתן לבצע את השינוי, צריך להיות מצוין במקום בולט בסביבת הנהג מה מספר הנוסעים המקסימלי שהרשיון הרכב מאפשר.

846

Active member
אני מזמין אותך להתמודד עם נוסעים

לשנות את המגבלה הגורפת ברישיון רכב בינעירוני ל-10 ולחזור למגבלת היצרן (במקרה של יוטונג 14, אבל זה משתנה מרכב לרכב).

מגבלת ה-10 נוסעים בעמידה תישאר ותפוקח על ידי צוות הבקרה של המשרד, אך כבר לא תהיה פלילית. (קנס רמת שירות בלבד).
בנסיעות אחרונות של כל קו יהיה מותר מראש להסיע עד מגבלת היצרן (כי הדבר הכי גרוע זה להשאיר נוסע בתחנה מאוחר בלילה ללא אלטרנטיבות כאשר טכנית אתה כן יכול לקחת אותו).

כדי שיהיה ניתן לבצע את השינוי, צריך להיות מצוין במקום בולט בסביבת הנהג מה מספר הנוסעים המקסימלי שהרשיון הרכב מאפשר.
מס' 11 ו 15....

זו בדיוק הבעיה שמנסים לפתור

מס' 11 ו 15....
זו בדיוק הבעיה שמנסים לפתור
בעיית הנוסע ה-11 היא בהחלט בעיה כואבת. והרצון הוא להפסיק להתמודד איתה.

הנהג אמור לקבל הנחיות להעלות את כל הנוסעים בתחנה עד מגבלת היצרן (בדרך כלל היא לא 14 אלא גבוהה יותר 18-22). וזה יהיה חוקי ולא פלילי כמו היום.

את הקנס יקבל המפעיל אבל הקנס יבוטל אם המפעיל יוכיח שהוא פועל לקידום פתרון הבעיה (בין אם זה שליחת תגבור במקרה של עומס נקודתי ובין אם זה קידום של ציפוף הלו"ז ברישיון הקו מול משרד התחבורה במקרה של עומס קבוע).

וכן אני יודע שבחיים האמיתיים זה לא עובד כל כך חלק, אבל הרעיון הוא לא להפוך נהגים לעבריינים עם תיק פלילי בגלל סוגיית הנוסע ה-11.

היום נסעתי באוטובוס בינעירוני (502 אגד, לא זוכר איזה דגם אוטובוס), היו כ-20 נוסעים בעמידה והיו תחנות בהם הנהג לא עצר כלל.

זהו עומס קבוע שחוזר כל בוקר. וזה המקום שבו המשרד רוצה שהמפעיל יבוא אליו ויציף את הבעיה ויקדם את הפתרון. לכן הקנס על רמת שירות חשוב. מנגד, כל עוד מספר הנוסעים תואם להוראות היצרן אין טעם לערב את המשטרה.

david80

Member
נצל"ש: האם אגד הפסיקה להתקין WiFi באוטובוסים?

חשבתי שזה רק 10.
כך זה לפחות בגולדן דרגון הבינעירוני.
נוסף על כך, אוטובוסים אלו ממש לא נוחים לישיבה בעיקר מבחינת מקום לרגליים. אני רק נסעתי איתם מרעננה לת"א, אבל אם מפעילים כאלה בקווים ארוכים כמו ת"א -ק.שמונה זה גרוע מאוד!

סילון91

New member
יוטאנג של אגד הרבה יותר מפנקים לדעתי מבחינת נוחות, מושבים ,

נוסף על כך, אוטובוסים אלו ממש לא נוחים לישיבה בעיקר מבחינת מקום לרגליים. אני רק נסעתי איתם מרעננה לת"א, אבל אם מפעילים כאלה בקווים ארוכים כמו ת"א -ק.שמונה זה גרוע מאוד!
מרווח לרגליים, שקעי הטענה..

סילון91

New member
הכי מפנק זה יוטאנג לבן של אגד היסעים שלפעמים עושה קו רגיל

מרווח לרגליים, שקעי הטענה..
הכי מפנק זה יוטאנג לבן של אגד היסעים שלפעמים עושה קו רגיל

טנק2

New member
שמים אותם ולא פעם יוצא לי לראות אחד על 921 947 או 8XX

שמים אותם ולא פעם יוצא לי לראות אחד על 921 947 או 8XX

olli3

New member
מנהל
יצא לי לראות על 870 באר שבע - עפולה ו470 באר שבע - ירושלים.

יצא לי לראות על 870 באר שבע - עפולה ו470 באר שבע - ירושלים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה