שרשור הכוונה ומודיעין סופ"ש 29/06 - 01/07

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member

orchilit

New member
באותו חברה שהנפיקה לך את הרב קו

רב קו שנגנב
אהלן,
רציתי לדעת מה הנוהל במקרה של רב קו שנגנב.. האם צריך להוציא חדש באותה חברה שהישן טופל בה?
תודה רבה
זה עולה 10 ש"ח והחוזים שהיו על הכרטיס עוברים (למעט אלו שהיה בהם שינוי ב-72 השעות האחרונות , ואז הם עוברים לאחר 72 שעות נדמה לי).
&nbsp

CommandeRiker

New member
תודה רבה.. ועוד שאלה

זה עולה 10 ש"ח והחוזים שהיו על הכרטיס עוברים (למעט אלו שהיה בהם שינוי ב-72 השעות האחרונות , ואז הם עוברים לאחר 72 שעות נדמה לי).
&nbsp
תודה רבה.. ועוד שאלה
איך אני יכול 'לעבור' בין חברות במידה ויש נקודת שירות יותר נוחה לי וכו'? למשל מדן לרכבת או מאגד לדן ?

orchilit

New member
אני לא בטוח, אבל אולי קיימת אופציה ללכת למנפיק חדש

תודה רבה.. ועוד שאלה
איך אני יכול 'לעבור' בין חברות במידה ויש נקודת שירות יותר נוחה לי וכו'? למשל מדן לרכבת או מאגד לדן ?
עם הכרטיס של המנפיק הישן ולבקש מהם להנפיק חדש על בסיס מה שיש לך על החדש. בטח בפורום יידעו לאשר את מה שאמרתי (אם לא, בדוק פשוט בשירות הלקוחות של המנפיק החדש איתו אתה מעדיף "לעבוד")

arseny92

Well-known member
מנהל
לא ניתן לבצע פסילה מכוונת של כרטיס ממנפיק אחר ע"י מפעיל אחר

עם הכרטיס של המנפיק הישן ולבקש מהם להנפיק חדש על בסיס מה שיש לך על החדש. בטח בפורום יידעו לאשר את מה שאמרתי (אם לא, בדוק פשוט בשירות הלקוחות של המנפיק החדש איתו אתה מעדיף "לעבוד")
דבר זה ניתן כאשר הכרטיס נפסל ע"י רשימה שחורה עקב מציאת חוזה מזוייף שאם ואיכשהו הצלחת לטעון ע"י שימוש במפתח הכתיבה מבלי לשלם ולשלוח דיווח תשלום בגין החוזה
&nbsp
אבל כן אפשר לשחזר נתוני חוזים מכרטיס שאבד/נגנב אצל כל מפעיל במידה ואם פרטי הנוסע (ת.ז/דרכון) נרשמו בכרטיס המקורי כראוי , כאשר עוד לא הונפק כרטיס חדש, בשביל זה אתה הולך ישירות למרכז שירות של מנפיק יעד, לשחזור כרטיס
במעמד הנפקה יינתן כרטיס ללא חוזים, אם ברצונך להעביר עליו חוזים ישנים, אין לבצע בו שימוש במשך שלושה ימים, לאחר שלושה ימים יש לגשת לעמדה זו שוב ואז החוזים הישנים יועברו, חוזים הרשומים לאותו המפעיל יוחזרו מיד, לחוזים המשוייכים למפעילים אחרים, שהיו טעונים ופעילים בכרטיס הישן, יינתן דוח פירוט שאיתו יש לגשת למפעילים של כל אחד מחוזים אלה

CommandeRiker

New member
כלומר אם היה לי כרטיס של דן עם חוזים של הרכבת ומטרופולין

דבר זה ניתן כאשר הכרטיס נפסל ע"י רשימה שחורה עקב מציאת חוזה מזוייף שאם ואיכשהו הצלחת לטעון ע"י שימוש במפתח הכתיבה מבלי לשלם ולשלוח דיווח תשלום בגין החוזה
&nbsp
אבל כן אפשר לשחזר נתוני חוזים מכרטיס שאבד/נגנב אצל כל מפעיל במידה ואם פרטי הנוסע (ת.ז/דרכון) נרשמו בכרטיס המקורי כראוי , כאשר עוד לא הונפק כרטיס חדש, בשביל זה אתה הולך ישירות למרכז שירות של מנפיק יעד, לשחזור כרטיס
במעמד הנפקה יינתן כרטיס ללא חוזים, אם ברצונך להעביר עליו חוזים ישנים, אין לבצע בו שימוש במשך שלושה ימים, לאחר שלושה ימים יש לגשת לעמדה זו שוב ואז החוזים הישנים יועברו, חוזים הרשומים לאותו המפעיל יוחזרו מיד, לחוזים המשוייכים למפעילים אחרים, שהיו טעונים ופעילים בכרטיס הישן, יינתן דוח פירוט שאיתו יש לגשת למפעילים של כל אחד מחוזים אלה
עליי ללכת לשלושתם?

orchilit

New member
לא. צריך לגשת רק למנפיק (דן, במקרה זה)

עליי ללכת לשלושתם?
הוא אמור לשחזר לך את החוזים של כל החברות שהיו עליו.

arseny92

Well-known member
מנהל
לא, כשממשיכים עם אותו המנפיק המקורי

הוא אמור לשחזר לך את החוזים של כל החברות שהיו עליו.
לא, כשממשיכים עם אותו המנפיק המקורי
אך אם מבצעים שחזור תוך כדי החלפת מנפיק, כנ"ל שחזור ללא קיום כרטיס פעיל, אכן צריך ללכת לשלושת המפעילים כדי להחזיר את כל החוזים הנוספים, כי המנפיק החדש יחזיר רק את החוזים שלו

mirileh

New member
כרטיס יומי שמכסה את אזור נתניה-כרמיאל?

אני צריכה לנסוע מאזור נתניה לכרמיאל וחזרה (חלק מהדרך ברכבת. חלק באוטובוסים). האם יש כרטיס יומי כלשהו שמכסה את הנסיעה הזו?

(אגב דגתי מאתר הרכבת חוזה נתניה עכו משולב, אבל זה לא נתן לי מחיר יומי)

אין כרטיס יומי כזה, רק גמיש 30

אני צריכה לנסוע מאזור נתניה לכרמיאל וחזרה (חלק מהדרך ברכבת. חלק באוטובוסים). האם יש כרטיס יומי כלשהו שמכסה את הנסיעה הזו?

אין כרטיס יומי כזה, רק גמיש 30

mirileh

New member
רגע, אם אקנה כרטיס יומי מלא

של מטרופולין חריש - ואדי ערה וחדרה (עם מטרופולין חיפה והצפון) ביחד עם כרטיס מלא של חריש - ואדי ערה וחדרה (עם מטרופולין תל־אביב והמרכז) אז אני נדמה לי שאני מכוסה גיאוגרפית.

עכשיו אני רק צריכה להבין אם זה גם יותר זול (37.5 ש"ח ועוד 37.5 ש"ח) ולא יבלבל את הרכבת.

orchilit

New member
מניסיון שלי, לרכבת יש קצת בעיות לזהות (בעיקר ביציאה)

של מטרופולין חריש - ואדי ערה וחדרה (עם מטרופולין חיפה והצפון) ביחד עם כרטיס מלא של חריש - ואדי ערה וחדרה (עם מטרופולין תל־אביב והמרכז) אז אני נדמה לי שאני מכוסה גיאוגרפית.

עכשיו אני רק צריכה להבין אם זה גם יותר זול (37.5 ש"ח ועוד 37.5 ש"ח) ולא יבלבל את הרכבת.
חוזה "מפוצל" דהיינו חוזה א' שתקף מX ל-Y וחוזה ב' מ-Y ל-Z כשאתה נוסע מ-X ל-Z. (לי ספציפית זה היה חוזה גוש דן רגיל ואז חוזה נסיעה רגיל מראשל"צ ליבנה. אבל יכול להיות שאם מדובר בשני חוזים יומיים זה אולי יזהה.
לדעתי, מה שאתה אומר לא יהיה יותר זול מגמיש 30 של חיפה דרום+גוש דן (שכולל את כל מטרופולין חיפה ומטרופולין ת"א והאוטובוסים/רכבות ביניהם) כי הוא שווה 684 ואילו החוזה היומי הכפול הוא 74 ש"ח כפול 20 ימים נותן מחיר יותר מכפול (1480 ש"ח).

mirileh

New member
בטח שזה יותר זול - כי אני רק נוסעת ליום אחד...

חוזה "מפוצל" דהיינו חוזה א' שתקף מX ל-Y וחוזה ב' מ-Y ל-Z כשאתה נוסע מ-X ל-Z. (לי ספציפית זה היה חוזה גוש דן רגיל ואז חוזה נסיעה רגיל מראשל"צ ליבנה. אבל יכול להיות שאם מדובר בשני חוזים יומיים זה אולי יזהה.
לדעתי, מה שאתה אומר לא יהיה יותר זול מגמיש 30 של חיפה דרום+גוש דן (שכולל את כל מטרופולין חיפה ומטרופולין ת"א והאוטובוסים/רכבות ביניהם) כי הוא שווה 684 ואילו החוזה היומי הכפול הוא 74 ש"ח כפול 20 ימים נותן מחיר יותר מכפול (1480 ש"ח).
בטח שזה יותר זול - כי אני רק נוסעת ליום אחד...

arseny92

Well-known member
מנהל
לגבי שימוש בחוזים מפוצלים כאלה קרא את השירשור הבה

לגבי שימוש בחוזים מפוצלים כאלה קרא את השירשור הבה
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/394/182279022/אקטואליה/תחבורה_ציבורית
&nbsp
ולתת ספק לפעולותיך: ברכבת אתה חייב לצאת באמצעות אותו חוזה שתוקף בכניסה

אם את נוסעת מנתניה לכרמיאל ממילא תצטרכי להחליף רכבת בבנימינה

אם את נוסעת מנתניה לכרמיאל ממילא תצטרכי להחליף רכבת בבנימינה
אז בבנימינה (שנכללת בשני החוזים) תצאי דרך הואלידטורים ותיכנסי חזרה ואז לא תהיה בעיה.
ביציאה בבנימינה הואלידטור יזהה שהחוזה הרלוונטי זה המשותף עם גוש דן וביציאה בעכו (או בחיפה) הואלידטור יזהה שהחוזה הרלוונטי זה המשותף עם חיפה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה