שרשור הכוונה ומודיעין סופ"ש 22/06 - 24/06

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member

יפעת2004

New member
ממרכזית תל אביב לאסף הרופא עם תינוקת וטיולון

מה האלטרנטיבות הכי נוחות תודה
הלוך היום באזור 3 אחהצ , חזור באזור 7 8 בערב
&nbsp
תודה רבה

orchilit

New member
תשובה-

מה האלטרנטיבות הכי נוחות תודה
הלוך היום באזור 3 אחהצ , חזור באזור 7 8 בערב
&nbsp
תודה רבה
תשובה-
עם תינוקת לא הייתי בכלל מציע להתקרב לתחנה המרכזית, לכן אשאל , מהי נקודת המוצא המקורית שלך (אלא אם כן את גרה, כמוני , בנווה שאנן ממש מול הכניסה)?

לאסף הרופא מת"א

תשובה-
עם תינוקת לא הייתי בכלל מציע להתקרב לתחנה המרכזית, לכן אשאל , מהי נקודת המוצא המקורית שלך (אלא אם כן את גרה, כמוני , בנווה שאנן ממש מול הכניסה)?
לאסף הרופא מת"א
קו451 או 461.
לא נכנס לתוך בית החולים , שהוא גדול בשטחו.
יש בחזור לצלוח גשר להולכי רגל לתחנה ממול .
אם אינני טועה , באוטובוסים צריך לקפל עגלה לתא המטען.
בקיצור הגיע הזמן לשאטלים בבתי חולים בעלי שטח גדול, כמו תה"ש או אסה"ר, כמו שיש שאטל בתוך אוניברסיטת בר אילן .

Bus Nerd

Active member
ביום ראשון בבוקר, מתחנה מרכזית פ"ת לבורסה ברמת גן - כמה זמן?

ידועים לי כל הקווים שמגיעים לשם (כנראה אבחר בקו 1, הכי נוח), אבל השאלה: כמה זמן ייקח. יש סיכוי לעשות את הדרך הזו בפחות משעה? אם כן, כמה זמן ייקח להערכתכם? כשהכוונה היא לנסות להגיע בסביבות 9:20 בבוקר.

orchilit

New member
ייקח לך שעה + לדעתי

ידועים לי כל הקווים שמגיעים לשם (כנראה אבחר בקו 1, הכי נוח), אבל השאלה: כמה זמן ייקח. יש סיכוי לעשות את הדרך הזו בפחות משעה? אם כן, כמה זמן ייקח להערכתכם? כשהכוונה היא לנסות להגיע בסביבות 9:20 בבוקר.
ייקח לך שעה + לדעתי
הפקקים קשים מאוד. יש לי קולגה בעבודה שנוסע על קו 1 עד בן גוריון / ז'בוטינסקי ולוקח לו כשעה לפעמים להגיע, כשהפקקים היותר בלתי נסבלים הם בפתח תקווה, ובבני ברק זה מתחלף . אפילו לקחת 238 יתקע בפקקים של דרך אם המושבות ואבא הלל (למרות שאיתו יכול שייקח מעט פחות).
אני לא יודע אם לא עדיף לך לקחת אוטובוס לרכבת אם המושבות ומשם ברכבת לבורסה.

Bus Nerd

Active member
באסה, זה אומר שצריך לצאת מהבית בשבע בבוקר כדי להגיע בזמן :(

ייקח לך שעה + לדעתי
הפקקים קשים מאוד. יש לי קולגה בעבודה שנוסע על קו 1 עד בן גוריון / ז'בוטינסקי ולוקח לו כשעה לפעמים להגיע, כשהפקקים היותר בלתי נסבלים הם בפתח תקווה, ובבני ברק זה מתחלף . אפילו לקחת 238 יתקע בפקקים של דרך אם המושבות ואבא הלל (למרות שאיתו יכול שייקח מעט פחות).
באסה, זה אומר שצריך לצאת מהבית בשבע בבוקר כדי להגיע בזמן :(
ככה זה כשהאוטובוסים לא תדירים, או לאחר בחצי שעה או להקדים בשעה וחצי.

1Shir

New member
וואו זה נשמע הזוי. אני לא מבינה הרי תוך שעה מגיעים ברגל מפ"ת

ייקח לך שעה + לדעתי
לבורסה אז זה לא עדיף כבר מהכל? להיות תלוי בעצמך ולא בפקקים ובתחב"צ? אם גם ככה זה בערך אותו זמן?
אם כמו שתיארת באמצע זה משתחרר, עולים על אוטובוס באמצע אם רוצים
לא הגיוני לעלות על רכב שאינו מהיר יותר מהליכה...
לפותח השרשור מקווה שזה צורך חד פעמי עבורך

trilliane

Well-known member
מנהל
אולי מקצה פ"ת... מכביש 4 לצומת עלית זה כבר יותר מ-4 ק"מ

לבורסה אז זה לא עדיף כבר מהכל? להיות תלוי בעצמך ולא בפקקים ובתחב"צ? אם גם ככה זה בערך אותו זמן?
אם כמו שתיארת באמצע זה משתחרר, עולים על אוטובוס באמצע אם רוצים
לא הגיוני לעלות על רכב שאינו מהיר יותר מהליכה...
לפותח השרשור מקווה שזה צורך חד פעמי עבורך
וכמובן זה סיוט לעמוד בפקקים, אבל לפחות יש מזגן ולפעמים אפילו מקום ישיבה... לאדם שאינו מחפש לעשות כושר או להגיע מיוזע ועייף למחוז חפצו, קל וחומר לאדם מבוגר ו/או נושא ציוד, זה לא עדיף.

1Shir

New member
אז מה? 4 ק"מ זה יותר קרוב לחצי שעה מאשר לשעה

וכמובן זה סיוט לעמוד בפקקים, אבל לפחות יש מזגן ולפעמים אפילו מקום ישיבה... לאדם שאינו מחפש לעשות כושר או להגיע מיוזע ועייף למחוז חפצו, קל וחומר לאדם מבוגר ו/או נושא ציוד, זה לא עדיף.
לפחות עבורי יותר מעייף לשבת באוטובוס מאשר ללכת ויותר סיוט לשבת באוטובוס במזגן מאשר ללכת בחוץ כל עוד לא יורד גשם או משהו
הליכה זה לא "כושר" בעיני ולא נראה לי שפותח השרשור מבוגר
בהינתן הנתונים המזעזעים הללו הייתי הולכת ברגל - או נמנעת לחלוטין אם אפשר
שכל אחד יעשה מה שמתאים לו

trilliane

Well-known member
מנהל
שוב, זה יותר מ-4 ק"מ וזה רק מכביש 4. רוב פ"ת לא גרה על המחלף

לפחות עבורי יותר מעייף לשבת באוטובוס מאשר ללכת ויותר סיוט לשבת באוטובוס במזגן מאשר ללכת בחוץ כל עוד לא יורד גשם או משהו
הליכה זה לא "כושר" בעיני ולא נראה לי שפותח השרשור מבוגר
בהינתן הנתונים המזעזעים הללו הייתי הולכת ברגל - או נמנעת לחלוטין אם אפשר
שכל אחד יעשה מה שמתאים לו
עצמו, נכון? זה רק הגבול המערבי של העיר. הוא ביקש מהתחנה המרכזית בפ"ת, היא נמצאת יחסית במזרח העיר. בדקתי עכשיו במפה – המרחק שלה מהבורסה בר"ג הוא כבר יותר מ-8 ק"מ. עדיין נשמע לך כמו מרחק שהיית עושה בשעה?

אבל נניח שזה באמת היה רק 4 ק"מ. עדיין כדי ללכת 4 ק"מ בחצי שעה נדרש כושר גופני; 8 קמ"ש הוא כבר קצב ריצה (קלה) ולא קצב הליכה. גם קצב של 5–6 קמ"ש כבר נחשב להליכה ספורטיבית. רוב האנשים שהולכים בנחת בכיף שלהם לא הולכים יותר מ-4 קמ"ש בשעה (תבדקי).

גם כשלא יורד גשם, בקיץ הישראלי תגיעי רטובה (מילולית) גם אחרי הליכה קצרה בהרבה, רבים לא מעוניינים להתחיל כך את היום גם אם הם לא כ"כ מבוגרים. נוסף על השיקולים שציינתי יש כאן גם שיקולים של חשיפה לשמש; חשיפת לאוויר מזהם של עורק תנועה ראשי; ביגוד לא מתאים להליכה ארוכה (לא כולם עובדים בנעלי ספורט, כן?) ועוד.

לסיכום, גם לו היה מדובר בארבעה ק"מ בלבד, זה כבר לא מרחק שנחשב ל"מרחק הליכה" (שאינה ספורטיבית). בשורה התחתונה, אם לך אישית מתאים ללכת, שיהיה בכיף ולבריאות; סביר להניח שלא תמצאי רבים שיעדיפו להתחיל כך את היום, וגם לא סביר בעיניי שבאמת שתראי את אותו אוטובוס לצדך לאורך כל הדרך.

Bus Nerd

Active member
גם כשזה חד פעמי, לא אלך 4 ק"מ על ז'בוטינסקי

עצמו, נכון? זה רק הגבול המערבי של העיר. הוא ביקש מהתחנה המרכזית בפ"ת, היא נמצאת יחסית במזרח העיר. בדקתי עכשיו במפה – המרחק שלה מהבורסה בר"ג הוא כבר יותר מ-8 ק"מ. עדיין נשמע לך כמו מרחק שהיית עושה בשעה?

אבל נניח שזה באמת היה רק 4 ק"מ. עדיין כדי ללכת 4 ק"מ בחצי שעה נדרש כושר גופני; 8 קמ"ש הוא כבר קצב ריצה (קלה) ולא קצב הליכה. גם קצב של 5–6 קמ"ש כבר נחשב להליכה ספורטיבית. רוב האנשים שהולכים בנחת בכיף שלהם לא הולכים יותר מ-4 קמ"ש בשעה (תבדקי).

גם כשלא יורד גשם, בקיץ הישראלי תגיעי רטובה (מילולית) גם אחרי הליכה קצרה בהרבה, רבים לא מעוניינים להתחיל כך את היום גם אם הם לא כ"כ מבוגרים. נוסף על השיקולים שציינתי יש כאן גם שיקולים של חשיפה לשמש; חשיפת לאוויר מזהם של עורק תנועה ראשי; ביגוד לא מתאים להליכה ארוכה (לא כולם עובדים בנעלי ספורט, כן?) ועוד.

לסיכום, גם לו היה מדובר בארבעה ק"מ בלבד, זה כבר לא מרחק שנחשב ל"מרחק הליכה" (שאינה ספורטיבית). בשורה התחתונה, אם לך אישית מתאים ללכת, שיהיה בכיף ולבריאות; סביר להניח שלא תמצאי רבים שיעדיפו להתחיל כך את היום, וגם לא סביר בעיניי שבאמת שתראי את אותו אוטובוס לצדך לאורך כל הדרך.
כשאני נושא ציוד כבד בחום של הקיץ הישראלי. בז'בוטינסקי של בני ברק ורמת גן אין טיפת צל והמדרכות צרות ולא נוחות להליכה. הליכה היא לא אפשרות כאן.

trilliane

Well-known member
מנהל

כשאני נושא ציוד כבד בחום של הקיץ הישראלי. בז'בוטינסקי של בני ברק ורמת גן אין טיפת צל והמדרכות צרות ולא נוחות להליכה. הליכה היא לא אפשרות כאן.

olli3

New member
מנהל
אתה יוצא ממש מהמרכזית או מקרבת מקום?

מהמרכזית עצמה אם מסתדר לך 627, זה יהיה מהיר יותר מקו 1. כמו כן, נסיעה שאינה דרך השוק, אלא דרך אורולוב תהיה מהירה יותר וזאת תוכל לבצע באמצעות מספר קווים לבלינסון והחלפה.

אם אתה יוצא מאיזור מזרחי יותר מהמרכזית, הייתי שוקל בחיוב רב להשתמש בקו 921 אגד מתחנת כפר אברהם - אין מהיר ממנו.

מעבר לכך שבהחלט יכול להיות שנסיעה לרכבת קרית אריה והמשך משם ברכבת תהיה ככל הנראה יעילה.

Bus Nerd

Active member
מגיע מדרום מזרח לפ"ת

מהמרכזית עצמה אם מסתדר לך 627, זה יהיה מהיר יותר מקו 1. כמו כן, נסיעה שאינה דרך השוק, אלא דרך אורולוב תהיה מהירה יותר וזאת תוכל לבצע באמצעות מספר קווים לבלינסון והחלפה.

אם אתה יוצא מאיזור מזרחי יותר מהמרכזית, הייתי שוקל בחיוב רב להשתמש בקו 921 אגד מתחנת כפר אברהם - אין מהיר ממנו.

מעבר לכך שבהחלט יכול להיות שנסיעה לרכבת קרית אריה והמשך משם ברכבת תהיה ככל הנראה יעילה.
מגיע מדרום מזרח לפ"ת

קו 836. מסלול ולוחות זמנים יש במגוון אתרים ואפליקציות:

אוטובוס מהמרכז (תל אביב) לטבריה
כמה למה מתי ואיך, וכו וכו.., תודה מראש
מפות גוגל, מוביט, כל קו, אתר המפות הממשלתי, ועוד.
בשעות מסוימות עדיפים קווים אחרים, אז אם תציין שעה, וכן נקודת מוצא מדויקת ונקודת יעד מדויקת, התשובה עשויה להשתנות.

נמרוד2016

New member
יש עוד הרבה זמן, בתחילת אוגוסט

בשעות מסוימות עדיפים קווים אחרים, אז אם תציין שעה, וכן נקודת מוצא מדויקת ונקודת יעד מדויקת, התשובה עשויה להשתנות.
יש עוד הרבה זמן, בתחילת אוגוסט

נמרוד2016

New member
כל כמה זמן הוא עובר?

כל כמה זמן הוא עובר?

מצב
הנושא נעול.
למעלה