שרשור הכוונה ומודיעין 20/06

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member

איך מגיעים מהשוק הסיטונאי בת"א למסגר 74?

היי
אני צריכה להגיע באוטובוס מהשוק הסיטונאי בת"א (ברח' החשמונאים-ליד קניון TLV) למסגר 74.
מוניות שירות לא יעזרו לי, אני אסע כנראה באוטובוס, כי אני מעדיפה להשתמש ב 90 דקות שיש לי ברב-קו.
מה הדרך המהירה ביותר?

orchilit

New member
ברגל.

היי
אני צריכה להגיע באוטובוס מהשוק הסיטונאי בת"א (ברח' החשמונאים-ליד קניון TLV) למסגר 74.
מוניות שירות לא יעזרו לי, אני אסע כנראה באוטובוס, כי אני מעדיפה להשתמש ב 90 דקות שיש לי ברב-קו.
מה הדרך המהירה ביותר?
ברגל.
יוצאים מהקניון ביציאת רח' החשמונאים ומתקדמים מזרחה לכיוון צומת דרך בגין-המסגר-החשמונאים. רח' המסגר בדיוק מסתיים במספרים האלו (70+). מדובר על הליכה של 7 דק'. אין שום סיבה לקחת אוטובוס (ממילא רובם, יגרמו לך רק ללכת עוד , כיוון שהם אינם עוצרים קרוב לצומת הזה, אלא כמה עשרות מטרים אחריו בכל אחד מהכיוונים).
אם בכל זאת מתעקשת, מציע לקחת 9,39 (שעוצרים ברח' המסגר / בן אביגדור) ואז ללכת אחורה תוך כדי חציית הכביש או 63 (שעוצר בדרך בגין/יהודית) ואז ללכת אחורה (דרך העבודות של תחנת יהודית של הרק"ל).

טעות, טועים, טעיתי. לא שאלתי על הכתובת הנכונה

ברגל.
יוצאים מהקניון ביציאת רח' החשמונאים ומתקדמים מזרחה לכיוון צומת דרך בגין-המסגר-החשמונאים. רח' המסגר בדיוק מסתיים במספרים האלו (70+). מדובר על הליכה של 7 דק'. אין שום סיבה לקחת אוטובוס (ממילא רובם, יגרמו לך רק ללכת עוד , כיוון שהם אינם עוצרים קרוב לצומת הזה, אלא כמה עשרות מטרים אחריו בכל אחד מהכיוונים).
אם בכל זאת מתעקשת, מציע לקחת 9,39 (שעוצרים ברח' המסגר / בן אביגדור) ואז ללכת אחורה תוך כדי חציית הכביש או 63 (שעוצר בדרך בגין/יהודית) ואז ללכת אחורה (דרך העבודות של תחנת יהודית של הרק"ל).

מסתבר שאני צריכה להגיע למנחם בגין 74...
בדקתי שוב ושוב וגוגל על צילום הבניינים וראיתי שאני לא מזהה את מה שאני צריכה

יש עצות לקווי אוטובוס?
(תודה וסליחה. פדיחות.)

orchilit

New member
תשובה-

מסתבר שאני צריכה להגיע למנחם בגין 74...
בדקתי שוב ושוב וגוגל על צילום הבניינים וראיתי שאני לא מזהה את מה שאני צריכה

יש עצות לקווי אוטובוס?
(תודה וסליחה. פדיחות.)
תשובה-
האמת נדמה לי שהמסגר מסתיים ב-72 כשאני חושב על זה

&nbsp
המקטע הזה של דרך מנחם בגין, נמצא מאחורי הקניון אבל בצד שאין בו יציאה. כמו כן, התח"צ במקטע הזה של דרך בגין, בשל עבודות הרק"ל , עוברת רק בכיוון צפון-מערב (כלומר מדרך בגין לחשמונאים, אבל לא להפך - אז היא עוברת מהחשמונאים למסגר).
&nbsp
האפשרות הטובה עדין היא ברגל (כיוון שכל האוטובוסים, בניגוד למה שרשמתי קודם לגבי 9 ו-39, עוצרים רק בצומת המסגר/יצחק שדה, מה שיגרום לך ללכת ברגל יותר ממה שאת צריכה) - לצאת מיציאת קרליבך של הקניון, להמשיך לכיוון צומת מעריב הסגור, לעבור במעבר הולכי הרגל לצד השני של דרך בגין (הזוגי, היכן שיש סניף של דיסקונט), ומשם להמשיך עוד קצת עד לדרך בגין 74.
&nbsp
צירפתי תמונה של המסלול.

תודה רבה!

תשובה-
האמת נדמה לי שהמסגר מסתיים ב-72 כשאני חושב על זה

&nbsp
המקטע הזה של דרך מנחם בגין, נמצא מאחורי הקניון אבל בצד שאין בו יציאה. כמו כן, התח"צ במקטע הזה של דרך בגין, בשל עבודות הרק"ל , עוברת רק בכיוון צפון-מערב (כלומר מדרך בגין לחשמונאים, אבל לא להפך - אז היא עוברת מהחשמונאים למסגר).
&nbsp
האפשרות הטובה עדין היא ברגל (כיוון שכל האוטובוסים, בניגוד למה שרשמתי קודם לגבי 9 ו-39, עוצרים רק בצומת המסגר/יצחק שדה, מה שיגרום לך ללכת ברגל יותר ממה שאת צריכה) - לצאת מיציאת קרליבך של הקניון, להמשיך לכיוון צומת מעריב הסגור, לעבור במעבר הולכי הרגל לצד השני של דרך בגין (הזוגי, היכן שיש סניף של דיסקונט), ומשם להמשיך עוד קצת עד לדרך בגין 74.
&nbsp
צירפתי תמונה של המסלול.
תודה רבה!

קודם כל - באסה! (כי אני מבינה שבגלל העבודות של הרק"ל אין לי בכלל אוטובוסים לכיוון שאני רוצה), אבל כיוונת אותי מאיזו יציאה של הקניון לצאת וזאת עזרה ענקית! (הייתי בטוחה שאצא מהכניסה של החשמונאים, חסכת לי סיבוב).
מקווה שלא אצטרך ללכת יותר מ15-20 דקות ברגל.
תודה רבה!

orchilit

New member
לא אמור לקחת יותר מ-10 דק' לדעתי.

תודה רבה!

קודם כל - באסה! (כי אני מבינה שבגלל העבודות של הרק"ל אין לי בכלל אוטובוסים לכיוון שאני רוצה), אבל כיוונת אותי מאיזו יציאה של הקניון לצאת וזאת עזרה ענקית! (הייתי בטוחה שאצא מהכניסה של החשמונאים, חסכת לי סיבוב).
מקווה שלא אצטרך ללכת יותר מ15-20 דקות ברגל.
תודה רבה!
לא אמור לקחת יותר מ-10 דק' לדעתי.

just sol

New member
מה הדרך הכי מהירה; מהעיר שדרות אל רח' לשם בפתח תקווה?

ראיתי בgoogle maps שהליכה מתחנת הרכבת בפתח תקווה אל הרח' לוקחת חצי שעה, בחום הזה נשמע כמו סיוט

יש אוטובוס מהרכבת לרח' הנ"ל?
או שאולי עדיף לנסוע ברכבת עד לתל אביב/רמת גן ומשם לקחת אוטובוס?
&nbsp
תודה רבה למי שמגיב!

olli3

New member
מנהל
זה תלוי בשעת הנסיעה.

ראיתי בgoogle maps שהליכה מתחנת הרכבת בפתח תקווה אל הרח' לוקחת חצי שעה, בחום הזה נשמע כמו סיוט

&nbsp
תודה רבה למי שמגיב!
זה תלוי בשעת הנסיעה.
דרך מהירה אחת היא נסיעה עם 490/498 אגד מצומת רכבת שדרות (צומת ניר עם) עד מחלף גבעת שמואל, שם מבצעים החלפה לקו 164 אגד לפתח תקווה. התחנה של 164 נמצאת מתחת לגשר. יורדים מ164 בז'בוטינסקי/הסיבים. לאחר הירידה פונים ימינה לרחוב הסיבים ולאחר 5 דקות הליכה מגיעים לרחוב לשם.

באמצעות רכבת: מתחנת הרכבת פתח תקווה - קרית אריה זה דיי טריקי. יש שני קווים שעוברים איפה שאת צריכה אבל אין להם שם שום תחנה במרחק הליכה סביר ויש קו שעוצר יחסית קרוב (בז'בוטינסקי) אבל מסתובב קצת קודם בשכונה.

לכן, אם הייתי נוסע ברכבת, הייתי בוחר לרדת בתחנת תל אביב סבידור מרכז, מתחנת הרכבת הייתי יוצא דרך יציאת רמת גן (הבורסה), ממשיך דרך גשר די מול ובצד השני של הגשר יש תחנת אוטובוס, ממנה ניתן להמשיך עם הקווים 1,38,50,51,82,166 של דן ולרדת מהם בז'בוטינסקי/הסיבים.

just sol

New member
תודה רבה על הסברים!

זה תלוי בשעת הנסיעה.
דרך מהירה אחת היא נסיעה עם 490/498 אגד מצומת רכבת שדרות (צומת ניר עם) עד מחלף גבעת שמואל, שם מבצעים החלפה לקו 164 אגד לפתח תקווה. התחנה של 164 נמצאת מתחת לגשר. יורדים מ164 בז'בוטינסקי/הסיבים. לאחר הירידה פונים ימינה לרחוב הסיבים ולאחר 5 דקות הליכה מגיעים לרחוב לשם.

באמצעות רכבת: מתחנת הרכבת פתח תקווה - קרית אריה זה דיי טריקי. יש שני קווים שעוברים איפה שאת צריכה אבל אין להם שם שום תחנה במרחק הליכה סביר ויש קו שעוצר יחסית קרוב (בז'בוטינסקי) אבל מסתובב קצת קודם בשכונה.

לכן, אם הייתי נוסע ברכבת, הייתי בוחר לרדת בתחנת תל אביב סבידור מרכז, מתחנת הרכבת הייתי יוצא דרך יציאת רמת גן (הבורסה), ממשיך דרך גשר די מול ובצד השני של הגשר יש תחנת אוטובוס, ממנה ניתן להמשיך עם הקווים 1,38,50,51,82,166 של דן ולרדת מהם בז'בוטינסקי/הסיבים.
תודה רבה על הסברים!
לגביי קוים שעוברים ברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן - לא עדיף מבחינת חיסכון בזמן לתפוס אותם מחוץ לקניון עזריאלי?
&nbsp
&nbsp

לא כל הקווים שעוברים בז'בוטינסקי עוברים בעזריאלי

תודה רבה על הסברים!
לגביי קוים שעוברים ברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן - לא עדיף מבחינת חיסכון בזמן לתפוס אותם מחוץ לקניון עזריאלי?
&nbsp
&nbsp
לא כל הקווים שעוברים בז'בוטינסקי עוברים בעזריאלי
82, 38, 166 לא עוברים בעזריאלי.
רק 1, 51 ו 50 עוברים בעזריאלי.
בעקרון אפשר לצאת בשלום ולנסוע באחד משלושת הקווים הללו, אבל אין לכך איזו עדיפות מיוחדת ויש את החסרון של פחות קווים.

אפשר לנסוע עם קו 46 של אפיקים מתחנת קרית אריה עד

&nbsp
תודה רבה למי שמגיב!
דרנגר פינת הסיבים וללכת ברגל ברחוב הסיבים או ברחוב השחם (לכיוון צפון) עד לרחוב לשם.
אפשרות אחרת לצאת מהרכבת בתחנת סבידור מרכז בת"א, לצאת ביציאה לכוון הבורסה ברמת גן וללכת לז'בוטינסקי, לעבור בגשר לתחנה בצד השני של ז'בוטינסקי ולנסוע עם אחד מקווי דן 1, 51, 50, 82, 38, 166 עד לז'בוטינסקי פינת הסיבים בפ"ת ומשם ללכת ברגל לרחוב לשם.
אפשרות שלישית עם שני אוטובוסים אבל פחות הליכה - לצאת מהרכבת בתחנת השלום ביציאה לכוון הצד הדרומי של גשר גבעת התחמושת. לעלות שם על קו 64 של אפיקים עד לתחנה הראשונה ברחוב העצמאות בפ"ת, לעבור לצד השני של הרחוב ולעלות על קו 46 עד לתחנה הצמודה למרכז Y-Center ברחוב השחם. תחנה זו קרובה מאוד לרחוב לשם.

just sol

New member
תודה רבה!

דרנגר פינת הסיבים וללכת ברגל ברחוב הסיבים או ברחוב השחם (לכיוון צפון) עד לרחוב לשם.
אפשרות אחרת לצאת מהרכבת בתחנת סבידור מרכז בת"א, לצאת ביציאה לכוון הבורסה ברמת גן וללכת לז'בוטינסקי, לעבור בגשר לתחנה בצד השני של ז'בוטינסקי ולנסוע עם אחד מקווי דן 1, 51, 50, 82, 38, 166 עד לז'בוטינסקי פינת הסיבים בפ"ת ומשם ללכת ברגל לרחוב לשם.
אפשרות שלישית עם שני אוטובוסים אבל פחות הליכה - לצאת מהרכבת בתחנת השלום ביציאה לכוון הצד הדרומי של גשר גבעת התחמושת. לעלות שם על קו 64 של אפיקים עד לתחנה הראשונה ברחוב העצמאות בפ"ת, לעבור לצד השני של הרחוב ולעלות על קו 46 עד לתחנה הצמודה למרכז Y-Center ברחוב השחם. תחנה זו קרובה מאוד לרחוב לשם.
תודה רבה!

lo1981

New member
בשישי בלילה- ממרכז הכרמל (חיפה) ל-קריון (ק.ביאליק)?

איך הכי זול ליסוע בשישי בלילה (איזור 1.30) ממרכז הכרמל לקריון?

תודה רבה

dror2110

New member
קווים 193, 205, 208 למושבה הגרמנית, משם מטרונית לקריון.

איך הכי זול ליסוע בשישי בלילה (איזור 1.30) ממרכז הכרמל לקריון?

תודה רבה
קווים 193, 205, 208 למושבה הגרמנית, משם מטרונית לקריון.

Heroes

New member
מוניות שירות 51 בלילה?

מוניות שירות 51 בלילה?
היי

יש מוניות שירות של קו 51 (תל אביב>פתח תקווה) בלילה?
כל כמה זמן עובר, איך יודעים שצריך להגיע אם בכלל?
צריך להגיע מרח' לילינבלום בתל אביב לפתח תקווה, מנסה למצוא דרך שהיא לא מונית....

תודה רבה

אולי כן ואולי לא, אין דרך לדעת. רוב הסיכויים שכן.

מוניות שירות 51 בלילה?
היי

תודה רבה
יש גם Uber Night, אמור להיות קצת יותר זול ממונית.

olli3

New member
מנהל
החופש הגדול החל, יש קווי לילה כל לילה (מלבד לילות שישי).

יש גם Uber Night, אמור להיות קצת יותר זול ממונית.
החופש הגדול החל, יש קווי לילה כל לילה (מלבד לילות שישי).

olli3

New member
מנהל
קו 466 דן מ1 בלילה ועד 3:30 בלילה בתדירות של פעם בחצי שעה.

מוניות שירות 51 בלילה?
היי

תודה רבה
קו 466 דן מ1 בלילה ועד 3:30 בלילה בתדירות של פעם בחצי שעה.
אוסף מאלנבי בתחנות:
בית הכנסת הגדול
אלנבי/יהודה הלוי (התחנה ממוקמת מול רחוב לבונטין).

קו 466 יוצא מרידינג דרך בן יהודה, אלנבי, המסגר, ציר ז'בוטינסקי ומגיע בפתח תקווה ליכין סנטר, רמת ורבר (על פי מסלול 66), מרכזית ואם המושבות.

תל אביב-לוד, בשבת

תל אביב-לוד, בשבת
היי למומחים
מישהו יודע אם יש מוניות שירות מתל אביב ללוד אחרי כניסת שבת?
אם להיות ספציפי יותר - צריך להגיע ממרכז תל אביב (נניח כיכר דיזינגוף) לגני אביב בלוד, אבל אני לא בררן...מניח שאם יש דבר כזה אצטרך להגיע לתחנה המרכזית בתל אביב.
תודות לכולם
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה