מה מצב העבודות על הרכבת הקלה בירושלים?

• פותח הנושא RavQ
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

RavQ

New member

שלום,
לאחר זמן מה שבו לא התעדכנתי, אשמח לשמוע על המצב הנוכחי של הרכבת הקלה בירושלים במקטעים הבאים:
  1. ההארכה הצפונית לנווה יעקב
  2. ההארכה הדרומית להדסה
  3. קו הקמפוסים

אשמח גם לשמוע על צפי לסיום העבודות, למרות שאני מניח שלא קיים כזה עבור רוב המקטעים.

תודה רבה ושבוע טוב לכולם!

אר ים

New member
רק חתמו עכשיו על הסכם...

שלום,
לאחר זמן מה שבו לא התעדכנתי, אשמח לשמוע על המצב הנוכחי של הרכבת הקלה בירושלים במקטעים הבאים:
  2. ההארכה הדרומית להדסה
  3. קו הקמפוסים

אשמח גם לשמוע על צפי לסיום העבודות, למרות שאני מניח שלא קיים כזה עבור רוב המקטעים.

רק חתמו עכשיו על הסכם...
הנטקה מוכן להתקנת המסילות כבר יותר משנה והקטע עד אורה גם הוא בשלב מתקדם, כך שהכל תלוי בהתחלת העבודה של סיטי פס. קו הקמפוסים בשלב מתקדם של עבודות ההכנה והתשתית, סיום צפוי עד סוף השנה ואז אפשר יהיה להתחיל בהנחת המסילות. נווה יעקב לא באיזור שלי...

קו הקמפוסים עבודה מבנייני האומה לכיוון גבעת רם

שלום,
  2. ההארכה הדרומית להדסה
  3. קו הקמפוסים

קו הקמפוסים עבודה מבנייני האומה לכיוון גבעת רם
ההארכה להדסה, קריית יובל העבודה המקדימה הסתיימה, קריית מנחם העבודות בעיצומם, ככל שמתקדמים שלב העבודות פחות מתקדם, סוף איזור העבודה קצת אחרי צומת אורה.

davidfainshtein

Member
מנהל
פסגת זאב, נווה יעקב:

שלום,
  2. ההארכה הדרומית להדסה
  3. קו הקמפוסים

פסגת זאב, נווה יעקב:
שד' נוה יעקב - רצועת הרכבת מוכנה, ניתן להתחיל מבנה עליון כבר מחר בבוקר. שד' משה דיין - העבודות לקראת סיום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה