שרשור הכוונה ומודיעין 28/5

מצב
הנושא נעול.

pcper

New member
עזרה בהגעה לסמינר הקיבוצים בת"א מירושלים

שרשור הכוונה ומודיעין 28/5

שלום, יש לי שתי שאלות באיך להגיע לסמינר הקיבוצים:
  1. בהנחה שאני לוקח את השאטלים של הנתיב המהיר - איזה שאטל הכי כדאי לי לקחת, היכן אני צריך לרדת ואילו קווים אני יכול לקחת משם? (פשוט פעם שעברתי לקחתי את סובב הבורסה וירדתי בארלוזורוב - סיבוב שלקח המון המון זמן ותהיתי אם אין תחחה אחרת שעדיף לרדת בה וממנה לקחת קו אחר - כמו עזריאלי או אבן גבירול [למשל]....).
  2. נניח שבסוף כן אסע לארלוזורוב - אילו קווים יקחו אותי לסמינר הקיבוצים?
    פשוט בפעם שעברה שהייתי שם והמון זמן אבד כי חלק מהקווים ששאלתי לא הגעיו לשם. לכן, אשמח אם תאמרו לי אילו קווים מגיעים מתחנת ארלוזורוב (היכן שהתחנות בדרך נמיר) לסמינר הקיבוצים.
המון המון תודה

oshlick1

New member
ממסוף ארלוזורוב יש הרבה קווים לשם

שלום, יש לי שתי שאלות באיך להגיע לסמינר הקיבוצים:
  1. בהנחה שאני לוקח את השאטלים של הנתיב המהיר - איזה שאטל הכי כדאי לי לקחת, היכן אני צריך לרדת ואילו קווים אני יכול לקחת משם? (פשוט פעם שעברתי לקחתי את סובב הבורסה וירדתי בארלוזורוב - סיבוב שלקח המון המון זמן ותהיתי אם אין תחחה אחרת שעדיף לרדת בה וממנה לקחת קו אחר - כמו עזריאלי או אבן גבירול [למשל]....).
  2. נניח שבסוף כן אסע לארלוזורוב - אילו קווים יקחו אותי לסמינר הקיבוצים?
    פשוט בפעם שעברה שהייתי שם והמון זמן אבד כי חלק מהקווים ששאלתי לא הגעיו לשם. לכן, אשמח אם תאמרו לי אילו קווים מגיעים מתחנת ארלוזורוב (היכן שהתחנות בדרך נמיר) לסמינר הקיבוצים.
המון המון תודה
אתה יוצא לדרך נמיר ומשם כמעט כל קו עירוני מגיע לסמינר הקיבוצים
45 דן
71/171/271/274/222/501 אגד
127 אפיקים
149 מטרופולין

pcper

New member
תודה
וחלקם עוברים גם בעזריאלי?

אתה יוצא לדרך נמיר ומשם כמעט כל קו עירוני מגיע לסמינר הקיבוצים
45 דן
71/171/271/274/222/501 אגד
127 אפיקים
149 מטרופולין
תודה
תודה רבה

(אני שאלתי את זה בגלל השאלה הראשונה שלי...)

orchilit

New member
עזריאלי - 71/171/271/274/279/127

תודה
תודה רבה

(אני שאלתי את זה בגלל השאלה הראשונה שלי...)
(279 של דן לא הוזכר שם קודם, אבל הוא גם מגיע מהאוניברסיטה לסמינר הקיבוצים וממשיך לרכבת מרכז ובעזריאלי עוצר בגשר מחלף השלום (ונדמה לי גם מול עזריאלי)).

pcper

New member
אז אני מבין שגם מעזריאלי יש קווים בתדירות גבוהה

(279 של דן לא הוזכר שם קודם, אבל הוא גם מגיע מהאוניברסיטה לסמינר הקיבוצים וממשיך לרכבת מרכז ובעזריאלי עוצר בגשר מחלף השלום (ונדמה לי גם מול עזריאלי)).
לסמינר הקיבוצים

&nbsp
תודה רבה

orchilit

New member
הבנת נכון, אבל שים לב ש-

לסמינר הקיבוצים

&nbsp
תודה רבה
הבנת נכון, אבל שים לב ש-
קו 127 ולדעתי גם קו 279 עוצרים במקטע הקרוב יותר לצומת עזריאלי/קפלן, ואילו קווי 71/171/271/274 (ובבוקר גם קו 222) עוצרים ליד השופרסל (היכן שהיה בית ידיעות), קרוב יותר לפינת מוזס. תדירות 279 היא אחת לחצי שעה ו-127 פעם בשעה רק בין 9 ל-16 אז לכיוון סמינר הקיבוצים, פשוט סע עם קווי אגד. בכיוון דרום - מה שיבוא יבוא

&nbsp
(עוד דגש אחד - ישנו גם קו 7 של דן מסמינר הקיבוצים שנוסע דרך כיכר המדינה ואיכילוב ואז מגיע לרכבת מרכז אך מדובר בסיבוב ארוך שאין שום סיבה שתיקלע אליו )

מצב
הנושא נעול.
למעלה