מסוג התמונות "שכיף" לראות- שימוש בר"י באירועים

• פותח הנושא asifp
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

asifp

New member

מצ"ב תמונה שרצה באינטרנט- רכבת ת"א אוניברסיטה לאחר ההופעה של ג'סטין ביבר..

אני אשמח לדעת אם מישהו עוקב עד כמה מוצלחים הפרסומים והרכבות המיוחדות לאחר משחקי כדורגל/מופעים גדולים בפארק הירקון/סמי עופר-חוף הכרמל/פ"ת קרית אריה-המושבה וכו'.

אני מעלה את זה כי בשנה שעברה הייתי במינכן בחצי גמר ליגת אלופות, ולמרות ש70000 איש יצאו מהאליאנץ ארנה שרובם המוחלט השתמש בקו הכחול של הU-BAHN, הכל תקתק כמו שעון (טוב, בכל זאת רכבות גרמניות, אנחנו רחוקים שנות אור...)

אנצל"ש ואשאל- לפנני מספר שנים היו רכבות לילה תל אביב-ב"ש, מדוע הופסקו והאם יש איזה תכנון להפעילן מחדש בעתיד.

olli3

New member
מנהל
יותר מעניין אותי אם היה תגבור אוטובוסים מקניון איילון...

אני אשמח לדעת אם מישהו עוקב עד כמה מוצלחים הפרסומים והרכבות המיוחדות לאחר משחקי כדורגל/מופעים גדולים בפארק הירקון/סמי עופר-חוף הכרמל/פ"ת קרית אריה-המושבה וכו'.

אני מעלה את זה כי בשנה שעברה הייתי במינכן בחצי גמר ליגת אלופות, ולמרות ש70000 איש יצאו מהאליאנץ ארנה שרובם המוחלט השתמש בקו הכחול של הU-BAHN, הכל תקתק כמו שעון (טוב, בכל זאת רכבות גרמניות, אנחנו רחוקים שנות אור...)

אנצל"ש ואשאל- לפנני מספר שנים היו רכבות לילה תל אביב-ב"ש, מדוע הופסקו והאם יש איזה תכנון להפעילן מחדש בעתיד.
בכל זאת, רוב האנשים שמגיעים עושים זאת מגוש דן והרכבת יעילה חלקית ברחבי גוש דן.

בנוגע לתמונה - נראה מרהיב, השאלה אם הסדר נשמר והכניסה לרכבת הייתה סבירה או בלאגן, דחיפות וכו'.

לגבי רכבות הלילה לבאר שבע, נסעו בהן בלילה אחד פחות ממה שיכול להסיע אוטובוס אחד. כיום, קו האוטובוס שפועל כל הלילה מסיע יותר נוסעים על 4 נסיעותיו מת"א לבאר שבע (דרך נתב"ג וקרית גת) וגם בדרך בבית קמה וצומת להבים יורדים לא פעם. וכן בכיוון ההפוך על 5 נסיעותיו (עקב ההצלחה הועברה נסיעת הבוקר הראשונה בקו 369 של 5:30 אל 469).

Bus Nerd

Active member
בתחנת האוניברסיטה רגילים לאירועים המוניים ויש להם נוהל מסודר

בכל זאת, רוב האנשים שמגיעים עושים זאת מגוש דן והרכבת יעילה חלקית ברחבי גוש דן.

בנוגע לתמונה - נראה מרהיב, השאלה אם הסדר נשמר והכניסה לרכבת הייתה סבירה או בלאגן, דחיפות וכו'.

לגבי רכבות הלילה לבאר שבע, נסעו בהן בלילה אחד פחות ממה שיכול להסיע אוטובוס אחד. כיום, קו האוטובוס שפועל כל הלילה מסיע יותר נוסעים על 4 נסיעותיו מת"א לבאר שבע (דרך נתב"ג וקרית גת) וגם בדרך בבית קמה וצומת להבים יורדים לא פעם. וכן בכיוון ההפוך על 5 נסיעותיו (עקב ההצלחה הועברה נסיעת הבוקר הראשונה בקו 369 של 5:30 אל 469).
בתחנת האוניברסיטה רגילים לאירועים המוניים ויש להם נוהל מסודר
כשידוע על אירוע המוני (כמו הופעה כזו, או הפסטיגל בחנוכה, או כל דבר אחר מהסגנון) מציבים מחסומים זמניים כדי להפריד בין הנכנסים והיוצאים בכניסה המזרחית, מציבים שומרים נוספים בתוך התחנה ועל הרציפים, וגם על הרציפים עצמם מציבים מחסומים ליד הדרגנועים כדי למנוע מצב מסוכן שבו אנשים יחסמו את איזור הדרגנוע ויגרמו למפולת אנושית.

אני בטוח שלהופעה המונית כמו זו הפעילו את אותו נוהל בדיוק.

EHP12

Active member
כשנסעתי למשחקים של מכבי תל אביב בליגת האלופות

כשנסעתי למשחקים של מכבי תל אביב בליגת האלופות
עם הרכבת לחיפה לפני שנה וחצי, התגבורת למשחקים הייתה די מוצלחת. התדירות הייתה סבירה בהחלט והוסיפו קרונות. והרכבות היו מלאות עד אפס מקום ברמה שלא היה מקום לשבת.
אחת הסיבות לכך אני חושב שהאירועים ההמונים האלה מתרחשים בשעות השפל, כך שהרכבת יכולה לפנות רכבות וקרונות לאירועים האלה.

mister K

New member
אותי מעניין אילו תמונות נראה בהופעה של גאנז ב-15/7

אותי מעניין אילו תמונות נראה בהופעה של גאנז ב-15/7
ההפקה כנראה לא נתנה משקל לעובדה שהתאריך שנבחר הוא במוצאי שבת.
בגלל העוצר אף אחד לא יוכל להגיע ברכבת ולכן גם לא לחזור איתה.
להופעה צפויים להגיע מעל 40,000 איש ואני צופה קטסטרופה תחבורתית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה