השנה יש ירידה בפעילות דן בליל יום העצמאות- קו 1

מצב
הנושא נעול.

מסיים בחצות בשני הכיוונים
קו 66 לא פועל לאחר חצות מכיוון פ"ת
קו 82 לא פועל לא הערב ולא מחר, למרות שהוא כבר פועל במוצש
והכי הזוי- השנה קו 51 מפסיק לעבוד ב-17 בערב!! זה ממש הזוי כי יכול להיות שאנשים יעלו את כל המבוך של תחמ"ת כדי לתפוס 51 ואז יגלו שאין. זה לא קו שאנשים בכלל בודקים האם הוא קיים או לא. זה תמיד הקו הראשון שפועל בכל הזדמנות.

וזה מבדיקת קווי פ"ת בלבד, לא יודע אם גם בשאר קווי דן יש ירידה, וחבל שיש פחות פעילות, זהו לילה עמוס מאוד, פעם נסעתי בקו 66 במפרקית בליל יום העצמאות והייתה מאוד מסורדנת

אם אני זוכר נכון, קו 82 אף פעם לא פעל ביום העצמאות

והכי הזוי- השנה קו 51 מפסיק לעבוד ב-17 בערב!! זה ממש הזוי כי יכול להיות שאנשים יעלו את כל המבוך של תחמ"ת כדי לתפוס 51 ואז יגלו שאין. זה לא קו שאנשים בכלל בודקים האם הוא קיים או לא. זה תמיד הקו הראשון שפועל בכל הזדמנות.

וזה מבדיקת קווי פ"ת בלבד, לא יודע אם גם בשאר קווי דן יש ירידה, וחבל שיש פחות פעילות, זהו לילה עמוס מאוד, פעם נסעתי בקו 66 במפרקית בליל יום העצמאות והייתה מאוד מסורדנת
קו 51 אכן מפסיק לפעול היום אחר הצהריים. קו 561 ימלא את מקומו.
אבל השנה יפעל הערב ומחר גם קו 64 החדש.

נכון אדייק את דבריי- מבין כל מה שכתבתי רק 82 זה קבוע ולא רק

קו 51 אכן מפסיק לפעול היום אחר הצהריים. קו 561 ימלא את מקומו.
אבל השנה יפעל הערב ומחר גם קו 64 החדש.
השנה. זו בעצם השנה השנייה או הראשונה שהוא פועל במוצש.
מי מכיר את 561? איזו מין תחלופה זאת? יותר גרוע מ-641, כבר את 641 הכירו יותר אנשים

התחליף העיקרי ל-51 זה קו 1 ורוב הנוסעים הפוטנציאליים של קו

השנה. זו בעצם השנה השנייה או הראשונה שהוא פועל במוצש.
מי מכיר את 561? איזו מין תחלופה זאת? יותר גרוע מ-641, כבר את 641 הכירו יותר אנשים
התחליף העיקרי ל-51 זה קו 1 ורוב הנוסעים הפוטנציאליים של קו
51 בהחלט מכירים את קו 1.
הבעיה שאתה מציג לגבי אלה שיעלו בתמח"ת ויחפשו את קו 51 היא יחסית משנית בערב יום העצמאות ויש חלופות ל-51, למשל 68 והחלפה ל-1.
למען האמת, אין הערב הצדקה להפעיל במקביל גם את קו 1 וגם את קו 51.
אני גם לא בטוח שמחר יש הצדקה להפעיל את שניהם במקביל - וכן שניהם יפעלו.

olli3

New member
מנהל
466 עובד במקום 66 גם ככה. לגבי 51, הוא לא כל כך נחוץ.

466 עובד במקום 66 גם ככה. לגבי 51, הוא לא כל כך נחוץ.
ואם כבר מדברים על 51, אז התמח"ת פחות חשוב לעומת חלק המסלול שלו באם המושבות, אבל אני גם ככה לא מצפה שיהיו שם הרבה נוסעים...

ואם קו 1 נוסע דרך אם המושבות בכלל ויבצע שם איסוף והורדה בתחנות של 51, אז בכלל אין חשיבות לאי הפעלתו של 51.

אני חושב שאתה לא מבין פשוט ש51 זה קו שגם ככה היה צריך להיעלם ממפת הקווים עם התחלת הפעילות של קו 1 ואז בחרו לשנות את 51 כך שתהיה סיבה להמשיך ולהפעיל אותו, כי אין ל51 שום משמעות אם הוא היה ממשיך לנסוע דרך השוק ודרך ז'בוטינסקי כרגיל. ובכלל, אתה לא כל כך אוהב שינויים ממה ששמתי לב...

כמו שעמוד השדרה, יהיה גם את קו 64, משהו שלא היה קיים אף פעם ביום העצמאות. שירות חשוב ויעיל קו 64 מספק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה