חישמול קו רכבת בית תל אביב לירושלים

מצב
הנושא נעול.

SababaGuy

New member

קיבלתי היום מידע מבתוך הפרויקט של החישמול שאין התקדמות בכלל. לא ברור מה מהות העיקובים אבל ברור שרכבת לא ינוע ב 2018 לירושלים.

jp3raptor

Member
מיד שהתגלתה הבעייה עם SEMI היינו צרכים ללכת עם מקום 2 במכרז

קיבלתי היום מידע מבתוך הפרויקט של החישמול שאין התקדמות בכלל. לא ברור מה מהות העיקובים אבל ברור שרכבת לא ינוע ב 2018 לירושלים.
פשוט מזעזע שבמכרז תכנון ביצוע זכתה חברה שלא מסוגלת לתכנן

בועז ל

New member
ע"ס מה מובאת הקביעה הזאת?

פשוט מזעזע שבמכרז תכנון ביצוע זכתה חברה שלא מסוגלת לתכנן
ע"ס מה מובאת הקביעה הזאת?
שאלה רטורית, שאין צורך לענות עליה. אני רק מציע לא להסתמך יתר על המידה על פרסומים מגמתיים. הנושא מורכב יותר.

25306yosef

New member
ולמה בכלל חשבת שהרכבות ינועו ב-2018?

ולמה בכלל חשבת שהרכבות ינועו ב-2018?
האם הסתמכת על ספין של שר התחבורה?

הרי שר התחבורה הוא פוליטיקאי וכל מה שהוא עושה זה פוליטיקה. כלומר, לפרסם ספינים ל-צי-בור.

יש פוליטיקאי אחד שהצליח להקים מפלגה חדשה רק בזכות הספינים שלו וכיום הוא שר האוצר... שר התחבורה וכל שר אחר וכל פוליטיקאי אחר, אינם שונים ממנו. ה-צי-בור מסתבר קונה את הכל וניתן למכור לו לוקשים בקילו וכל המרבה הרי זה משובח לצורך הגדלת התמיכה מה-צי-בור.

לסיום אני אומר,

הרכבות לא ינועו על המסילה החדשה לירושלים בשנת 2018 ובכלל לא ברור אם ינועו אי פעם על המסילה הזו.

ולמען הסר ספק,

בעניין הרכבות ינועו, הכוונה שלי היא לשירות רכבות רגיל וסדיר לנוסעים. ולא לנסיעות מבחן ובוודאי שלא לנסיעות ספין לעיתונאים.

davidfainshtein

Member
מנהל
הציוד הנוסף כבר נפרק מהאוניה, הגיע לאתר העבודה ומתחיל לעבוד.

הציוד הנוסף כבר נפרק מהאוניה, הגיע לאתר העבודה ומתחיל לעבוד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה